Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Gdzie świętować urodziny GMCLANu   27 użytkowników zagłosowało

1. 1. Gdzie świętować urodziny GMCLANu

• Warszawa (bo w centrum)
      • Szczecin (bo tam mieszka Ranma i narodził się GMCLAN)

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Zobacz temat

Rekomendowane odpowiedzi

Wojo    16

Mi chodzi bardziej o rozbieżną kolorystykę i wygląd postaci i całkiem niepasujące tło, ale to jest moja opinia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gnysek    34

GMS średnio wspiera inne przekształcenia (a by mógł). Więc teraz i tak jest lepiej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TeeGee    5

Spine ładnie wspiera. Ale to jest ostateczność, bo to naprawdę sporo roboty. Na razie szukam rozwiązania "good enough". Bo wiecie - zapętlony gif, w którego można się wgapiać pozwala wyłapać takie problemy. A normalnie rzadko widzi się postacie stojące w miejscu przez dłuższy czas i raczej się jest zajętym myśleniem co kliknąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
I am vader    25

Z tym, że przy turowych rpg'ach widzi sie bardzo duzo animacji idle..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TeeGee    5

Nie w tym. :D

Tu tury są bardzo szybkie (bo jedno kliknięcie), do tego na zakładkę. Poza momentami, że się namyślasz, praktycznie cały czas postacie wymieniają ataki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Uzjel    11

Też mi się wydaję, że nie ma co się rozwadniać. Taka jest po prostu koncepcja 

E, ale chukowy idle. Nie kupuję!!!11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gnysek    34

Ja w GM sprawdzałem to demo spine i tam średnio działał blending między jedną a drugą animacją (skakały), więc... wywalać 300-400zł na Spine i się je**ć z tym potem parę tygodni to też nie ma sensu. Gra jest już zbyt daleko, żeby teraz to zmieniać bo przecież cały system walki się na tych animacjach opiera. A postaci do poprawek wtedy jest bardzo dużo (przeciwnicy też).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TeeGee    5
1 godzinę temu, gnysek napisał:

Ja w GM sprawdzałem to demo spine i tam średnio działał blending między jedną a drugą animacją (skakały), więc... wywalać 300-400zł na Spine i się je**ć z tym potem parę tygodni to też nie ma sensu.

Szkoda :(. Choć może się zmieniło w dwójce, bo pamiętam, że cośtam poprawiali. Spine'a i tak mamy, więc niby można sprawdzić, ale owszem - już nie w tej grze. I tak powstaje milion lat i pora na wersję Early Access, żeby zobaczyć czy kogoś w ogóle to interere.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gnysek    34

Demo masz dołączone w sekcji tutorials od 1.4, możesz sprawdzić.

Na dwójce pewnie by nie poszło bo trochę olewają Spine (są zawsze 1-2 wersje do tyłu względem numeracji 3.x).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TeeGee    5

bonmap.gif

Mapka z questami w zawrotnych FPSach!

• Super (+1) 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ANtY    25

super, kupie od razu pierwszego dnia jak będzie na Steamie, już mam odłożone 10 €

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gnysek    34

Tę grę MoaCube też chętnie kupię, bo o ile Visual Novels to tak średnio (a przynajmniej na PC - na komórce w autobusie kto wie... czemu nie ma jeszcze mobilnych wersji ^_^ ?), o tyle RPG/rogalik, a zwłaszcza taki szybki - jak najbardziej.

• Super (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TeeGee    5

Haha, gdybym miał złotówkę za każdego znajomego, który mi to mówi, to mógłbym puszczać Bonfire jako freeware. :D

A wersji mobilnych naszych VN nie ma, bo lenistwo. Na tym etapie już nie mam innych wymówek. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gnysek    34
2 godziny temu, TeeGee napisał:

Haha, gdybym miał złotówkę za każdego znajomego, który mi to mówi, to mógłbym puszczać Bonfire jako freeware. :D

A wersji mobilnych naszych VN nie ma, bo lenistwo. Na tym etapie już nie mam innych wymówek. 

Haha, zrobić Ci demo z wersji z YYG Bundle ? :P Nawet wersję web z reklamami google mozna by zrobic :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TeeGee    5

Haha, ale ja naprawdę wiem jak to zrobić - po prostu nie mam czasu (czytaj: ochoty, żeby męczyć się znowu z Solstice i Cinders zamiast klepać Bonfire). :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta