Skocz do zawartości

Bonfire


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, gnysek napisał:

A to jest dalej projekt poboczny i pracujesz jeszcze nad czymś innym ? :D

Pamiętam jak przy którymś piwie w Wawie mówiłem "we rób to Bonfire, to dobra gra będzie", a Ty nie miałeś przekonania i uważałeś to raczej za taki test i trochę zabawę konwencją, że za mało osób by w to grało wiec się nie opłaca dalej robić, gdzieś tam nawet przewijała się wizja wskrzeszenia Magi 2 (chyba nawet Gracjana albo Kasia robiły testowo grafikę jednej z postaci jak kojarzę, tego potwora skalnego? to już tak dawno, że mogłem pomylić). Zresztą, pewnie gdybyś nawet wskrzeszał Magi 2 to pewnie by dziś dostało zupełnie nowy tytuł ;) No i w sumie Bonfire jest takim trochę Magi, tylko czary są zamienione na bardziej przyziemne sposoby atakowania (chociaż część by pod czary podciągnął).

 

Oby to był czarny koń Twoich produkcji i też okazał się niemałym hitem, mimo tego początkowego braku przekonania ;)

 

Dzięki!

 

Bonfire to takie dziecko niespodzianka jeszcze z czasów produkcji Solstice, więc nigdy nie miało własnego harmonogramu - zawsze klepałem je w przerwach pomiędzy pozostałymi projektami albo po godzinach. Dopiero w zeszłym roku mogłem do tego przysiąść full-time a to i tak dzieląc czas jeszcze z portami na konsole i nową grą MoaCube. 

 

Co do wiary w sukces, to nie tak, że nie jestem przekonany do tej gry czy coś. Imho wyszła bardzo fajnie. To pewnie nawet moja ulubiona własna produkcja. Po prostu Steam zrobił się bardzo, bardzo trudnym rynkiem, a ten gatunek jest mocno obłożony i tego się nie przeskoczy bez jakiegoś niesamowicie oryginalnego pomysłu albo szalonych production values. Choć miło byłoby się pozytywnie zaskoczyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...