Skocz do zawartości

Ciekawe linki


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://technologys.ok1.pl To forum które powstało niedawno Zapraszam wszystkich gmclanowiczów na to forum. thumbsup.gif

 

narazie na forum są:

Ja (Adam1995)

ziomalik (moinor)

VanGogh (VanGogh)

warcraft (warcraft)

tuxman bye1.gif

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM thumbsup.gif

 

No już widziałem stronkę, fajnie można tam maxiusowi jechać :P

błecheheh w tym temacie kryniak i ja mu pocisnęliśmy, i już nasze posty skasowane, a maxius przeprosił TuxMana :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kupuj kupuj. Kupując Orange Boxa oszczędzasz jakieś 150%-200% patrząc na tytuły jakie tam są i cenę :P . A dla takich rzeczy jak Team Fortress 2, Portal czy wszystkie części Half-Life 2, to warto wyłożyć te 100zł :P . Odkąd kupiłem Orange Boxa, to gram w zasadzie tylko w gry z niego xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wolisz się bawić w crackowanie i szukanie non-steamowych serwerów, czy mieć wszystko od razu po wpisaniu jednego głupiutkiego klucza ;p ? A Steam to genialna rzecz, nie ma lepszej rzeczy od kupowania gier przez internet tak, że potem się je ściąga, a nie męczy z upychaniem płyt po kątach ;p . Do tego, raz kupisz i masz już do konta przypisane i to jest piękne, nie musisz na płyty nagrywać, a w każdej chwili da się ściągnąć :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz na płyty nagrywać
Ale można, ma się rozumieć? Bo nie uśmiecha mi się perspektywa ściągania iluś tam mega danych po każdej deinstalacji.

 

Poza tym, ja jakoś nie mam na razie zaufania do Steama. A wiadomo, czy coś nie gruchnie w bazie i czy moje gry nie pójdą się kochać? Co jak co, ale nie ma to jak pudełko w ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...