Skocz do zawartości

Firma Twierdza Gier rekrutuje do projektu


dobry hosting

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mogę zgodzić się na współpracę, ale warunek jest prosty: 14 zł tygodniowo i masz mnie dostępnego na GG. I mówię poważnie. Widząc poziom oferowanych przez Ciebie prac i ich ceny, nie powinno Cię to uderzyć po kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę zgodzić się na współpracę, ale warunek jest prosty: 14 zł tygodniowo i masz mnie dostępnego na GG. I mówię poważnie. Widząc poziom oferowanych przez Ciebie prac i ich ceny, nie powinno Cię to uderzyć po kieszeni.

Ludzie, trochę szacunku do samych siebie. Już lepiej zrobić loda murzynowi w klubie za dwie stówy. Mniej poniżające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sernat oczywiście że tu nie chodzi o zarobek! Pan Łukasz po prostu chce robić interesy, to niech pokaże na co go stać jako "kierownika". A ja lubię takie wyzwania i ostatnio potrzebuję ostrego kopa w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A ja mogę zgodzić się na współpracę, ale warunek jest prosty: 14 zł tygodniowo i masz mnie dostępnego na GG. I mówię poważnie. Widząc poziom oferowanych przez Ciebie prac i ich ceny, nie powinno Cię to uderzyć po kieszeni.

kończ lepiej te projekty z shil, a nie z frajerami się zadawaj, przecież wiadomo, że do niczego nie dojdzie, a przynajmniej na 100% niczym się to nie zakończy

 

a ta rozmowa na skajpie z tej podlinkowanej strony to tylko smutno się robi, że tacy ludzie chodzą po ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z pakłem współpracowałem i zdaje się Psiks też. Zabawne były konferencje na gg w sprawach gry. Jak tylko Pakło ją opuścił to wszyscy go cisnęli xD

A sam projekt padł po tygodniu pomimo że 7 osób w nim uczestniczyło.

 

Edit:

Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to też można się nieźle rozerwać przy czytaniu: http://www.dodajoszusta.pl/historia/3278-p...jonowanie.htmls

 

piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na jego portfolio, a teraz spójrz na mnie. Spójrz na tego Catch the Clown-a, a teraz spójrz na mnie. Nie ma tam nic co by wymagało ode mnie chodź chwili zaangażowania.

A do PentaSphere na razie nie mogę wrócić, bo kończę codziennie po 16:00 i nie mam czasu by zabrać się za nowe komponenty. Wszystko co było niedokończone już jest, a poza tym czekam na stabilniejsze Studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj oszusta to nie źródło prawdy ale jak ktoś tam jest to trzeba rozważyć jego propozycję , bo nie dodali by tam ciebie tylko dlatego ,że cię nie lubią. Forum to strona o wymianie zdań i dyuskusjach i nie mogłeś się liczyć z niczym innym niż komentowaniem twojego portfolio ,które jest swoją drogą śmieszne. Szkoda mi trochę tych ludzi ,którzy prawdopodobnie zlecili ci stworzenie reklamy wideo ( nie wnikam czy to było zlecenie ) , które nie dość ,że miały efekty z windows movie makera to jeszcze standardowy kolor tła i tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Paqoo

Szczerze to wkurza mnie to, że robisz ludzi w ch :rolleyes: . Takim sposobem nigdy nic nie osiągniesz. I Ty piszesz, że będziesz w telewizji? No chyba, że będą mówić, że zatrzymano oszusta :thumbsup: Daruj sobie pisanie nowych ofert bo i tak z tego nic nie wynikniesz. Poza tym to co robisz jest niezgodne z prawem + pracujesz na pirackich systemach, zaraz się pewnie dowiemy, że sprzęt kradziony też ^^. + Klon CTC za 300 zł i jak zapewne wiesz, że kradniesz kod Markowi, który jest oryginalnym autorem silnika, a Ty tylko zmieniasz grafike.

Jak jeszcze raz zobaczę, że naciągasz ludzi, to pisze do mojej znajomej hakerki(współpracuje z jednym najlepszych hakerów w Polsce, który siedzi w Holandii bo go w Polsce chcą za kraty wsadzić za włamy do stron rządowych) żeby Ci przetrzepała kompa, wszystkie konta - WSZYSTKO. I co się znajdzie i zostanie przekazane policji łącznie z faktem pirackiego oprogramowania ;). To nie groźba, to ostrzeżenie. Nie cierpię ludzi, którzy sobie myślą, że poobiecują poniaciągają a potem czerpią korzyści, robi się z tego drugie amber gold :thumbsup: .

 

 

 

Miłego dnia.

Ciekawe ile osób potraktuje ten post poważnie(bo jest on poważny) a ile nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze raz zobaczę, że naciągasz ludzi, to pisze do mojej znajomej hakerki(współpracuje z jednym najlepszych hakerów w Polsce, który siedzi w Holandii bo go w Polsce chcą za kraty wsadzić za włamy do stron rządowych) żeby Ci przetrzepała kompa, wszystkie konta - WSZYSTKO. I co się znajdzie i zostanie przekazane policji łącznie z faktem pirackiego oprogramowania ;) . To nie groźba, to ostrzeżenie. Nie cierpię ludzi, którzy sobie myślą, że poobiecują poniaciągają a potem czerpią korzyści, robi się z tego drugie amber gold :thumbsup: .

 

on nie żartuje.

 

raz jego koleżanka włamała mi się na gg i napisała Platynie, że jestem marmot

 

jeszcze raz nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
on nie żartuje.

 

raz jego koleżanka włamała mi się na gg i napisała Platynie, że jestem marmot

 

jeszcze raz nie polecam

to samo miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie pewną radę - która może odmienić twoje życie. Masz 21 lat, jesteś młody, całe życie i doświadczenia przed tobą. Skończ oszukiwać, bo to się może źle skończyć. Poza tym, że bardzo mało osób się nabrało na twoją działalność, to jak na ten czas jak długo zajmujesz się bardzo "uczciwym" zawodem jestem pewien, że zarobiłeś grosze - przez nieudolność przestępstw. Myślę, że więcej byś zarobił na uczciwej pracy,... ale no tak, zapomniałem, jesteś takim leniem, że tylko na tyle Cię stać.

 

@gnysek Wystarczyło to:

Skype paqo1991

Poza tym też skojarzyłem nazwisko Łukasz Grodzki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony wyobraźcie sobie, że znajduje się jakiś frajer, który odwala wam porządną (!) grę, a wy ją sprzedajecie i dostajecie za nią np. 300k złotych - Dafuq by było :D

 

Podobny do Pakła jest Rael czy jakoś tak, sprzedaje kontakty do osób sprzedających premiumy za sporo kasy :D

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...