Skocz do zawartości

GMCLANowe Cytaty: Reaktywacja


Korodzik

Rekomendowane odpowiedzi

Pls, polecam siebie. Kopalnia absurdu.

chodzimy po planszy i naszym celem jest zabicie drugiego gracza. Gra będzie miała 3 tryby (to w fullu :P) : na 1 gracza, na 2 graczy na 1 kompie i multi przez internet. Na początku będzie wybór plansz. Będzie tez można zmienić wersję polską na angielską (i odwrotnie), włączać/wyłączać hud i wybrać jedną z 3 form wyglądu gracza, drugiego gracza, bomby i cywila.
Zrobiłem oczywiście najlepszy tryb multiplayer, jaki widział świat.

PLANUJĘ ZROBIĆ GRĘ "TOUR DE POCIĄG" CZYLI WYŚCIG (PIESZY) W ŚRODKU POCIĄGU. NATCHNĘŁY MNIE DO TEGO 2 DZIEWCZYNKI BIEGAJĄCE PO POCIĄGU...

Wolę chłopców! - $łit@$n3 p0zdr0 dl@ grupy 'b0y na stronie mojej klasy :D
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Seid powrócił ponieważ znowu skradziono maske, tym razem nie bendzie tak łatwo, poniewarz mamy do czynienia z lepiej uzbrojonymi zbirami, kturzy nie chca oddac za wszelkom cene maski. seid musi ja odzyskac by dostac pieniadze na leczenie jego horej mamy. jest to moja najnowsza gra i stworzyłem jom poniważ dóżo osub lubiło seida jedynke. zapraszam do gry, bardzo sie staralem!

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...870&hl=seid

hehehe best ever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • Filar Społeczności
Do autora tego postu:

 

W młodości próbowałem robić gry. Były one robione w Microsoft Power Point. Nie grzeszyły cudną grafiką, niezwykłą fabułą i pięknymi efektami dźwiękowymi. Były to gry niezwykle proste, lecz robiłem je w wielku 6-8 lat i wkładałem w nie wiele serca. Lecz pewnego dnia ktoś mnie kompletnie zdemotywował...

 

Miałem kolegę w moim wieku. Gdy powiedziałem mu, że robię gry, ten zaraz zaproponował mi, żebym mu także zrobił grę. Przyszedłem do niego, usiadłem przy komputerze (miał PowerPointa), a ten wyszedł z pokoju i poszedł oglądać TV. Powiedział, że daje mi pół godziny. Gdy wspomniane 30 minut minęły ten szybko wparował do pokoju i gdy zobaczył efekt mej pracy nawet nie śmiał się, ale był zły! Zrobiłem mu prostą zręcznościówkę polegającą na omijaniu samochodem przeszkód. Ten jednak oburzył się, bo spodziewał się po wejściu do pokoju GTA San Andreas! Może i byliśmy młodzi, ale nie sądze, byś był w tym wieku, lecz podobnie się zachowujesz. Myślisz, że gry rosną na drzewach? Że w Capcomie czy Valve wpada komuś pomysł do głowy i tworzy nową grę w parę miesięcy? Zapamiętaj:

 

GDY WIDZISZ GRĘ WIEDZ, ŻE WIELU LUDZI POŚWIĘCIŁO JEJ NAPRAWDĘ WIELE GODZIN PRACY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Człowieku ogarnij się. Przed potwierdzeniem wpisania postu przeczytaj to co napisałeś.

Brzydzę się takimi ludźmi jak ty, obrażacie ludzi i ich wkurwiacie ale tylko tak ktoś zwraca na was uwagę. GET A LIFE.

źródło: prywatne wiadomości ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • Filar Społeczności

Ja pracuje nad taką gierką:

Na razie bez tytułu

Jest to remake starej gry na telewizor, jak ktoś zna nazwę oryginału, to prosił bym o pomoc.

Oj spędziło się parę dobrych godzin przed telegazetą. :)

 

 

A izometria, czy rzut "od przodu"?

Zresztą naprawdę jest tyle programów do robienia grafiki że można się wysilić i zrobić coś dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawiamy też posty z valhalli? bo jeśli tak to:

 

ile planujecie w siebie wpie***lić na sylwka

ja tak wstępnie połówke bolsa, szampana no i 0.6g B)

 

Nic; lepiej hajs włożyć w coś - telefon, komputer, dziewczynę

 

Fervi

 

se w dupe ten hajs włóż najlepiej :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...