Skocz do zawartości

Golden Treasure


Moe

Rekomendowane odpowiedzi

Ej ludzie! Przecież to Trzeci Księżyc planety Cakawdułbie. Tam jest atmosfera z Etanolu, i 200 lat temu jakiś polski statek kamikadze wbił się w ten księżyc, a wg między galaktycznego prawa "Moje Zarazki" teraz Polacy mają prawo do wysłania ekspedycji ratunkowej. Wszystko by się dobrze skończyło, ale Międzygalaktyczna Rada zaczęła się zastanawiać czy to nie był po prostu przekręt aby wydobywać z atmosfery etanol. Więc Polacy zgodzili się na współpracę z ruskimi za to że ruscy agenci zdradzą sposób przez lukę w "Międzygalaktycznym Kodeksie Zachowań Dopuszczalnych Ale Nie Tolerowanych" jak pozostać na Księżycu. Polacy wysłali do Międzygalaktycznej Rady próbkę złota, które tak na prawdę było z jakiejś czarnej dupy (bo to czarne złoto), ale w "Międzygalaktycznym Kodeksie Zachowań Dopuszczalnych Ale Nie Tolerowanych" jest wzmianka o tym że jak przypadkiem zostanie odkryte złoże złota w miejscu gdzie nikt by się nie spodziewał to Ruscy mogą przebywać w danym miejscu aż się to złoto skończy. No ale Polacy umówili się z ruskimi że oleją to złoto i będą ciągnąć etanol. Tylko że Polska Partia Przebywania Pod Powierzchnią (PPPPP) postanowiła że napisze do Międzygalaktycznej Rady że na księżycu tym jest silne promieniowanie i że ludzie tam nie mogą przebywać. Międzygalaktyczna Rada już ostatnio musiała się borykać z problemem napromieniowanych transseksualistów i nie chcą powtórzyć tego błędu. Dlatego zamykają księżyc, a przekupiony sędzia dopisuje że roboty mogą tam lądować. I tu się zaczyna akcja naszej gry! No tylko jest jeszcze wątek "zdenerwowanych" ruskich którym się to nie podoba, ale tego przecież autor nie chciał wam zdradzać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż kurde, w którym pikselu jest taki sam, a uwierzę. W tej produkcji grafika jest w 100% moja.

 

To już teraz każda gra, w której jest ekwipunek, będzie Minecraftem?

te same kolory, czcionka

g. mnie obchodzi ze sam grafikę zrobiłeś, ale nie potrzebnie starałeś się ją skopiować z Minecrafta

 

Visca El Barca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Marne odtworzenie księżyca bo na razie postawiłem jak widzisz na GUI, ekwipunek, crafting i oświetlenie. Teraz powoli będę dodawał dekoracje.

 

A drewno, patyki - to jest gra. Tu wszystko może być. To nie jest symulacja życia, tylko gra.

Tak mnie zachęciłeś swoim podejściem, że na 100% nie zagram :)

 

Zresztą, i tak nie skończysz ;dd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie łapanie się platform twarzą w poprzednim klonie? "to nie bug, to ficzer!" :D

 

Człowiecze, nawet ja widzę podobieństwo do HUDa z MC, a nie grałem zbyt dużo. W dodatku - po cholerę pisałeś zapowiedź, skoro prawie nic nie masz zrobionego? HUD i ekwipunek zerżnięty, pochodnie zrobione gównianym spritem i rosnący poziom surowców na alarmach.

No i jeszcze ten devblog, przecież to porażka jest, zwłaszcza na tym etapie prac.. Załóżże jednego bloga o nazwie "Twórczość Moe" i tam sobie wrzucaj te gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jego 50ąty klon minecrafta

wieć nic z tego nie będzie :)

Crafting był w wielu grach przed minecraftem, tak samo eksplorowanie świata, zbieranie surowców itp. Nie nazywaj WoWa klonem Tibii, albo GW klonem WoWa. Może to nie będzie lepsze od Minecrafta, ale jeśli Moe chce zrobić taką grę to ma do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

już się kolejny offtop rodzi. A autor strzelnął focha i wykasował blog wraz z filmikiem, więc nawet nie jestem w stanie tego ocenić, ale i tak za takie podejście słabo tą grę widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Terrarie to jestem jej fanem, i nie jest kopią. W Terrarii zdobywasz nowe itemy, bijesz potwor a jest ich masaaa, znajdujesz nowe NPC'ety i explor'ujesz ogromny świat.

W MeinKraft'cie kopiesz lub budujesz, a od niedawna lvl'apujesz i bijesz boss'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie! Przecież to Trzeci Księżyc planety Cakawdułbie. Tam jest atmosfera z Etanolu, i 200 lat temu jakiś polski statek kamikadze wbił się w ten księżyc, a wg między galaktycznego prawa "Moje Zarazki" teraz Polacy mają prawo do wysłania ekspedycji ratunkowej. Wszystko by się dobrze skończyło, ale Międzygalaktyczna Rada zaczęła się zastanawiać czy to nie był po prostu przekręt aby wydobywać z atmosfery etanol. Więc Polacy zgodzili się na współpracę z ruskimi za to że ruscy agenci zdradzą sposób przez lukę w "Międzygalaktycznym Kodeksie Zachowań Dopuszczalnych Ale Nie Tolerowanych" jak pozostać na Księżycu. Polacy wysłali do Międzygalaktycznej Rady próbkę złota, które tak na prawdę było z jakiejś czarnej dupy (bo to czarne złoto), ale w "Międzygalaktycznym Kodeksie Zachowań Dopuszczalnych Ale Nie Tolerowanych" jest wzmianka o tym że jak przypadkiem zostanie odkryte złoże złota w miejscu gdzie nikt by się nie spodziewał to Ruscy mogą przebywać w danym miejscu aż się to złoto skończy. No ale Polacy umówili się z ruskimi że oleją to złoto i będą ciągnąć etanol. Tylko że Polska Partia Przebywania Pod Powierzchnią (PPPPP) postanowiła że napisze do Międzygalaktycznej Rady że na księżycu tym jest silne promieniowanie i że ludzie tam nie mogą przebywać. Międzygalaktyczna Rada już ostatnio musiała się borykać z problemem napromieniowanych transseksualistów i nie chcą powtórzyć tego błędu. Dlatego zamykają księżyc, a przekupiony sędzia dopisuje że roboty mogą tam lądować. I tu się zaczyna akcja naszej gry! No tylko jest jeszcze wątek "zdenerwowanych" ruskich którym się to nie podoba, ale tego przecież autor nie chciał wam zdradzać. ;)

tl;dr

 

a to, że autor strzelił focha, już nawet zabawne nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej moe no nie bądź taki bobas. To ,że ci nie wyszło to znaczy że trzeba nad tym popracować albo dać do "nad czym aktualnie pracujesz" bo z pewnością nie będzie takiej wysokiej oceny jak przy dopracowanej grze. A nie od razu chop siup blogi i reklama jak nie wiem. Dokończ jedno albo przestań zachowywać się jak bobas ,który kasuje gry bo nie wszystkim się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...