Skocz do zawartości

Stork Factory


Czołg Krymski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Ok, wypuszczam kolejną wersję testową. Przedstawia ona tylko noc, latarkę (włącza i wyłącza się F) i nowe dźwięki poruszania się, oraz intro (troszku ssie, wiem, dopracuje się). Musiałem trochę odchudzić plik, więc może wyskoczyć jakiś błąd, ale nie zważać na niego ;) Nie ma potworka, bo wciąż nad nim pracuję. Powiedzcie co można dodać do tej nocy:

 

https://gmclan.org/up7193_4_Biel_alpha_0_3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm powoli jakoś przestaje mi się podobać koncepcja gry, no nic to tylko wstępne prace trza czekać na ukończona wersje.

 

- nie wiem może mam za jasno w pokoju ale praktycznie nie widać nic ponad metr

 

- błysną flesh'a już mnie oślepiał i spowodował lekką migrenę a co dopiero w nocy przy zgaszonych światłach.

 

- no i z moją postacią coś nie tak, bo nie dość ze ma problemy z wulgaryzmami to co chwila bije się w głowę, nic dziwnego że widzi duchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Cholera, zapomniałem usunąć tą kwestie xD a błysk flesha ma oślepiać. Widoczność poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Łaziłem jakoś pod całą roślinnością, cały czas wkurzający tekst głownego bohatera w słuchawkach, brak celu, brzydka grafika. Mam nadzieję, że te rzeczy planujesz zmienić.

 

Bardziej mi się projekt z saksofonem podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie podoba czcionka w nazwie, wyglada jak E:IEL nie BIEL. Graficznie nawet spoko, oldschool klimatycny ale fakt projekt o saksofoniarzu wydawał się dużo bardziej hmm orginalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie nic nie widać, nawet po włączeniu latarki. Ale ok, taki pewno był zamiar.

Za gęsto wokół tego cmentarza

"O kur*a! Ale se zaje*ałem w łeb!" (czy jak to tam było, niewyraźnie jest) - tak chyba powiedziałeś prosto przed wymyśleniem tego wszystkiego. btw. głos powinien być bardziej męski i jakoś inaczej słyszalny, bo na razie to słychać, że to nagrywane mic-em.

oł jeeeaaa przenikamy przez drzewa i to dziwne niby-drewniane (?) klockowate coś <3

gra mi się zwiesiła po wyjściu poza linię drzew

ogólnie to ja wiem, że to nie jest inspirowane, ale slenderem leciiiiii...

 

sorry, ale jak na razie ch*jowe, pozdrawiam

może coś jeszcze z tego wyjść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ok, też uznałem, że Biel brzmi idiotycznie. Mam za to nowy pomysł. Akcja gry rozgrywa się w lesie, ale dokładniej w wymarłej wsi, która została pogrążona przez las (stąd m. in. cmentarz z kaplicą). Na początku gry będziemy przechodzić obok ledwie stojącego podniszczonego znaku informującego o nazwie wsi. I właśnie owa nazwa mogłaby być tytułem gry... ale jak miałaby brzmieć? Macie pomysły? Chciałbym, by był to neologizm powiązany z jakimś mrocznym słowem (nawet z gwary góralskiej np. od słowa mraka, czyli mgła, może powstać np. Mraków, Mrakowce, Mrakowice. Ale od samej mgły - Mglice). Wiem, że brzmi to... tak jakby wieśniacko, ale w tym cały czar gry.

 

edit: jakby co gra nie będzie się rozgrywać nocą. To tylko chwilowy, dwuminutowy fragment, jakby ktoś się przejął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odlotowo na Mazurach" ;.;

A tak na serio to może jakiś Mszczonów (jak się uprzeć, to nazwa pochodzi od mścić się) czy coś tego typu. Ewentualnie poszukaj sobie w jakiejś książce telefonicznej nazw miejscowości, znajdzie się jakieś zadupie z ciekawą nazwą. ;)

 

Ale nowy koncept mi się podoba. W końcu gra może będzie miała sens <3 Teraz można wytłumaczyć istnienie tego miłego dziadunia, który zwabia dzieci do pieca cukierkami. Mrau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ma się rozumieć, ale na Gamescom w formulażu przyjęcia nie zmieścił się w polu ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tytuł na pewno nie ma, tak znaczącego wpływu na grę, jak grafika.

 

to

tytuł to już jego sprawa i jak chcę nazwać grę GUWNO to tak ją nazwie

co do grafiki itp. to już można mu powiedzieć, żeby coś poprawił bo jest słabe, ale tytuł to jest kurde tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Właśnie, co myślicie o grafice? Co do poprawki itp. (nie, nie zmienie stylu graficznego, pixele mają być - problemy optymalizacyjne itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Filar Społeczności

Oficjalna ekshumacja. Ogólnie projekt nie upadł, choć nie raz było blisko. Po banie zrobiłem sporą przerwę, by się niedawno ponownie wziąć w garść. Aktualnie pracuję nad delikatnymi shaderami i innymi sprawami technicznymi. Do tego postanowiłem wcisnąć gdzieś wszechobecną w grach fizykę (gmnewton). Przede wszystkim jednak pracuję nad materialnym scenariuszem, wprowadzam wiele nowych koncepcji, piszę monologi, czy psychodeliczne wiersze szemrające gdzieś w tle. Linia dialogowa dziadka w budowie. Okazuje się, że mój dziadek ma jednak do tego smykałkę. Mikrofon studyjny, starczy (w sensie dziadkowy ;o) głos i chwila w Audacity daje piorunująco profesjonalny efekt. W każdym razie projekt wciąż dycha :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...