Skocz do zawartości

Stork Factory


Czołg Krymski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Ja zawsze chciałem zobaczyć (może w jakiej grze tak było, nie wiem) że idziesz sobie np. korytarzem (w tym przypadku pośród lasu) świecisz latarką przed siebie a tam jakaś noga chowająca się za winklem czy cień jakiejś postaci. Oczywiście w tym miejscu nie byłoby żadnego monstrum co myślę że jeszcze bardziej by zaniepokoiło bo idziemy w tamtym kierunku pewni że coś tam się czai a tam nic.

 

SCP-087

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, to nie zmienia faktu, że na pc tego jeszcze (chyba, może ktoś nas zaskoczy) nie było. Tam japonia, Ty możesz uraczyć nas europejskim odpowiednikiem.

Fabuła? Najprostsza - łowca zjawisk paranormalnych "pracuje w różnych miejscach". Dodasz kilka prostych faktów i fabuła jest jako taka. Gdyby trzeba było czegoś bardziej skomplikowanego i oryginalnego - daj znać na pw czy w temacie.

Takich tytułów jak na lekarstwo, więc proszę się nie zrażać. Czekamy na wersję z dźwiękiem i innymi bajerami :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Spokojnie spokojnie ^^. Powiem tak, by nie spojlerować zanadto: nie będziemy jedynymi... hmmm... ocalałymi, uciekinierami? Wewnątrz lasu będzie można odnaleźć maciupeńką chatkę, w której żyje doświadczony życiem dziadziuś. Chowa się w niej od wielu lat i nie opuszcza swego domostwa na większą odległość niż kilkanaście metrów od długich, potwornych dekad. Będzie żył w ciasnocie bez prądu. W chatce stać będzie jedynie nieużywany kominek, masa suszonych ziół i oprawione wypatroszone zające na solidnym stole, oraz brudne łoże. Powiem jeszcze, że jest on powiązany z naszą zjawą i, nie zabije nas, ale będzie nieufny do gracza i nie będzie darzyć go zanadto sympatią. Wątek fabularny póki co, dla was, pozostaje owiany tajemnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jeśli chodzi o muzykę, mogę pomóc.

 

Nie trzeba, bo muzyka i tak ograniczać się będzie do czegoś takiego: https://gmclan.org/up7193_8_BW.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
GUESS WHAT

 

Fatal-Frame-Cd-Cover-11845.jpg

 

ok, właśnie skminiłem jak to mniej więcej wygląda i doszedłem do wniosku, że rozgrywką potwornie się różni od mojego projektu, więc nie mam się co zamartwiać B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Tu się nasuwa problem, bo aktualnie pracuję głównie nad muzyką. AI potworka kuleje. Raz podchodzi na parę centymetrów, raz gdzieś utknie przy drzewie. Jeżeli chodzi o stronę graficzną to niewiele się zmieniło. Dodałem tylko model posągu sześciennego ludzika i przedzierający się przez drzewa snop światła. Pracuję także nad stroną fabularną i namawianiem dziadka do podłożenia głosu tego odizolowanego dziadygi w chałupie. W sumie zarzucę takim prościutkim utworkiem (odtwarzany jest gdy odnajdziemy dziadziusia)

https://gmclan.org/uploader/7193/I_m_not_alone.mp3

A nazwa gry została zmieniona na patriotyczne "Biel". I za późno na zmiany, za dużo już tej nazwy nawrzucałem w intra, srintra i takie takie.

 

Edit: Tak na marginesie, wielkie danke, pozytywny komentarz zawsze jakoś bardziej motywuje :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

sorka za ciszę w temacie, ale jakby co wciąż pracuję ;>

btw. ostateczna zmiana nazwy gry - "Biel"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

hm, raczej bym tego horrorem nie nazwał. Lepiej pasować będzie dreszczowiec z nutą rodzinnego dramatu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, raczej bym tego horrorem nie nazwał. Lepiej pasować będzie dreszczowiec z nutą rodzinnego dramatu ;p

Kieuba myśle że akurat trip to rasowy horror, jakiej byś definicji nie znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie chcę być niemiły, ale ta nazwa to dodupna jest

 

Moim zdaniem o wiele lepsza od Bloody White ;o Poza tym gra w całości będzie po polsku, wtrącanie bezsensownej angielszczyzny jest bezcelowe. A Krwawa Biel brzmi śmiesznie, dlatego skróciłem to do prostej Bieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...