Skocz do zawartości

Naero: Zapowiedź + demo


Saus

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Naero

Gatunek: Przygodowko-RPG

 

Fabuła: Na początku był Zondi. Stworzył on planetę i ludzi na niej na swoje podobieństwo. Po pewnym czasie rządów nudził się, wiec stworzył swoich 4 synów:

Yiiaru, Naero, Fuaru i Koichi. Smoki były stworzone w taki sposób że nie mogą się zabić, a jeśli jeden zrani

drugiego oboje tracą moc na jakiś czas. Miało to zapobiec wojnom i sporom pomiędzy smokami.

 

314t121.png

 

Każdy z 4 smoków dostał swoją część świata i założył tam swoje królestwo. Królestwami władac mogli jedynie potomkowie odpowiedniego

smoka. Każdy smok miał swoją unikalną moc, którą trzymał w swoim krysztale: Yiiaru - ogień, Naero - lód, Fuaru - natura, Koichi -

śmierć. Z tego względu wkrótce na świecie powstały grupy fanatyków smoków: wojownicy, magowie, władcy natury i panowie śmierci.

 

105pk3t.png

 

Pewnego dnia, Zondi postanowił połączyć kryształy smoków, tak aby powstał jeden - kolorowy. Kiedy kryształy miały być połączone jeden ze

smoków - Koichi nie zgodził się na to. Okazało się, że Koichi wyparł się swojego ojca i braci na rzecz Solnoma, złego maga z którym Koichi

chciał opanować świat i mieć wszystkie kryształy dla siebie. Koichi odleciał ze spotkania i wkrótce potem razem z Solnomem zawitał do

pierwszego królestwa które miał zamiar podbić: Naero. W królestwie czekali na nich król, a także sam Naero.

 

Chwilę przed tym wydarzeniem rozpoczyna się historia dema. Naszym bohaterem jest syn króla. Ojciec naszego bohatera wie, że zbliża się

zło i każe nam iść spać. Nie wiemy co dzieje się podczas naszego snu, ale kiedy się budzimy nie ma naszego ojca, Solnoma ani Naero. Został tylko Koichi.

 

#Edit: (zapomniałem o tym wspomnieć) W queście, oprócz questów fabuły znajdują się 3 poboczne. W tym 2 są "ukryte" :)

 

Intro:

http://www.youtube.com/embed/qxNNHa8id6o

 

Jak zagrać: Gra zintegrowana jest ze swoją stroną internetową.

Można oczywiście grać bez połączenia z internetem, ale jeśli chcemy

widzieć swoje statystyki w rankingu musimy zrobić konto >tutaj<. Jeśli

ktoś dobrze zna angielski, wszystkie zasady dot. kont i postaci są >tutaj<.

 

Jeśli chcemy mieć postać przyłączoną do swojego konta (a tylko

wtedy możemy wgrywać wyniki) to albo logujemy się i tworzymy postać

(wtedy jest automatycznie przypisywana), albo już zrobioną postać

przypisujemy do konta ręcznie (działa jeśli postać została stworzona

bez logowania i nie jest jeszcze podłączona do żadnego konta).

 

Postacie, które już teraz istnieją w rankingu należą do mnie lub do testerów. Ich wyniki są "fair" tzn da się takie osiągnąć w grze zwykłymi sposobami.

 

Screeny: 1 2

 

Grę ściągamy >tutaj< :)

Waży lekko ponad 20 mb.

 

Autorzy: Saus, Koichi, Powell

Nasza strona: http://www.saus-art.com

Muzykę wykonał Daniel Leś (w demie są tylko 2 utwory)

Grafikę do intra wykonała Shil

 

Ważne: Bardzo proszę o zgłoszenie jakichkolwiek błędów o ile je napotkacie. Silnik i demo były testowane dłuugo, testerzy już mają mnie dość i coraz bardziej mnie nie lubią. Mimo to, jeśli coś pominęliśmy bardzo prosimy o zgłoszenie tego! Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to za parę dni na zagranicznych forach pojawi się demo po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejesrtowany, loguję i testuję :D

Edit: gra się świetnie, nie nudzi, tutoriale są bardzo dobrze opisane, questy fajnie stopniowane, zaczynając od zwykłego "spać", aż po większe zadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Threef.

Zapewne za późno wziąłeś questa i nasionka które jej dałeś były zepsute i nie chciała na Ciebie zwymiotować.

Uploaduje już wersje z dobrymi nasionkami, w Twoim przypadku wystarczy podmiana .exe , nie musisz grać od nowa. Zapisz sobie tylko grę.

 

@Edit: link poprawiony w 1 poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ale mimo, że się logowałem, to nie widzę siebie w rankingu :/

inna sprawa: dzięki kontom online możemy grać tą samą postacią na różnych kompach, right? bo w domu też bym chciał w to pograć, a nei wiem, czy będę mógł kontynuować rozpoczętą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie, online jest po to żeby można było uploadować punkty. Pliki zapisują się na komputerze. To po to, żeby można było też grać offline, ale przy pełnej wersji już się bedziemy zastanawiać :P

 

@Threef

Wrzucam poprawione, wiedziałem o tym błędzie, tylko zapomniałem naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ale mimo, że się logowałem, to nie widzę siebie w rankingu :/

inna sprawa: dzięki kontom online możemy grać tą samą postacią na różnych kompach, right? bo w domu też bym chciał w to pograć, a nei wiem, czy będę mógł kontynuować rozpoczętą grę.

 

Podczas gry spróbuj wcisnąć Escape i ręcznie wysłać wynik na strone :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby gra ci, a raczej mi się rozsypała

fur.png

i po próbie rozmowy z ncp całkiem się zwiesiła

 

nie wspominając o fakcie że podczas gry i przechodzenia pomiędzy mapkami zaczęła coraz bardziej się ciąć.

 

Poza tym nie wiem jak wam ale mnie denerwuje fakt że postać nie chodzi po ukosie i system klawiatura/myszka nie działa zbyt intuicyjnie, przynajmniej dla mnie.

 

Tak poza tym gra całkiem fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni na uploaderze siedzi poprawiona wersja. Co do błędu to wyszło szydło z worka: GM sie sypal przez nie zwolnione DLLe w przypadku gdy wystapił błąd (lub ja w niektorych sytuacjach nie odłączałem). Powinno już wszystko działać.

Idąc dalej, prosze o rzetelne oceny. Temat ten potraktuję "zapowiedziowo" i będę informował też o różnych sprawach (np. kamieniach milowych) z pełnej wersji :) (która przy okazji jest już tworzona od roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dźwiękami jest tak, że poprostu nie miałem nikogo, kto mógłby się nimi zająć. Uznałem, że lepiej niech demo będzie bez, niż zeby miało jakieś lipne znalezione w necie lub tworzone przeze mnie w mordowniach (a wcale nie byłyby lepsze) :) Nie sądze żeby było ich brak aż tak bardzo czuć. Niemniej jednak w pełnej wersji o dźwięki się postaram.

 

Przy okazji Morro: gratuluję wyniku :) Jakieś szczególne odczucia co do strefy bitewnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnka lekko zbugowana, zatrzymała się mi w drodze powrotnej, zmarła gdyż nie nadążałem z karmieniem co przerwało misje. Świnka się odradza automatycznie i zaczyna iść i ginąć. I tak w kółko.

 

Widzę też, że gra jest zabezpieczona przed zbieraniem potrzebnych rzeczy, tylko dlaczego musiało się to mi włączyć trzy marchewki za wcześnie.

 

Edit3. Zabezpieczene przed zbieractwem blokuje możliwość zbierania marchwi, inne rzeczy mogę zbierać, lecz zebranie czegokolwiek restartuje licznik czasu dla marchwi.

A teraz zabroniło zrywać kwiatki jedne dodatkowo.

 

Edit 4. Jak się wchodzi w strefę bitwy, czy może trzeba zakończyć jakiś quest wcześniej. Quest z ubraniem też chyba się mi zbugował, ubranie mam, lecz pomysłów co robić dalej to już nie.

 

Edit n. Przed chwilą po tym jak kliknąłem escape nie pojawił się przycisk powrotu do gry, musiałem wrócić poprzez wybranie zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Draconis

Rzeczywiście, ginąca świnka blokowała quest (nie chciałem aby można było go powtórzyć), lecz cały czas się odradzała.

Co do marchewek: Moja głupota.

Dzięki za zgłoszenie tych błędów :)

 

Jak tylko skończy się uploadować, w 1 poście będzie link do poprawionej wersji.

 

Żeby wejść do strefy bitewnej musisz mieć 2 poziom i quest "Szturm".

Jeśli masz ubrania musisz zrobić z nich strój skrytobójcy. Żeby sprawdzić z czym łączą się przedmioty trzymaj Ctrl i klik na przedmiot.

 

@Morro

Tak, to dlatego. Dodatkowo w pełnej wersji są specjalizacje. Dla przykładu, tak wyglądają specjalizacje władcy natury:

2urugyt.jpg

 

Każda klasa ma ok. 11-12 specjalizacji więc walka nie jest nudna :) A do tego runy, przedmioty + więcej broni, dodatków i tatuaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że ja ten strój już mam na sobie, za pierwszym razem jak próbowałem podejść wyskoczył komunikat, że to będzie koniec dema po tym więc zrezygnowałem. Jako quest ciągle wyświetla się ten ze strojem.

 

Gra chyba powinna się pauzować kiedy jest w tle, teraz mam zbyt wysoką ilość punktów niż powinienem (spójrz na stronie, a jeszcze nie wszedłem do bitwy), podejrzewam, że to też przez tamtą świnkę.

No i nie ma już tych punktów, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie jesteś to nie koniec dema. Zaraz uploadne poprawioną wersje gdzie tip wyskoczy dopiero gdy rzeczywiście będziesz już przy końcu. Zapewne posiadasz quest "Gdzie wiem najwięcej". W nim wystarczy udać się w pewne miejsce, żeby posunąć fabułę dalej :) Z treści questa powinieneś zrozumieć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam quest 'zrób to sam', chyba że muszę do kogoś podejść, a akurat tą osobę pomijam, tylko, że nad nikim nie pojawia się znacznik. Strój mam na sobie, mam nawet takie dziwne 'tarcze' po bokach, które nie wiem skąd się wzięły, nagle zauważyłem, że je mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Gdy klikniesz na strzałkę w prawo sugerującą dalszy ciąg wiadomości nic się nie zmienia. W tych questach tak się dzieje:

-Ostatnia taka noc

-Obserwacja

-Nietykalny

-Daleko i sucho!

-Tylko te świeże!

-Zrób to sam!

-"Ja" kryje się w ciemnościach

-Świnka ostatnią nadzieją

-Gdzie wiem najwięcej

-Nadzieja

Więcej mi się nie chce wypisywać bo rzadko kiedy tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...