Skocz do zawartości

Nowa gra ,,Fatal Error''


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pragnę przedstawić państwu pierwsze zdjęcie , zdjęcie którego nie ma nigdzie bowiem to pierwszy oficjalny screen z mojej najnowszej produkcji , nowy tytuł nieznany nikomu , nie kontynułacja znanych już gier typu (SEID,R.E.I.R,PAC-MAN REVENGE ITP ) , teraz przedstawię fabułę gry .

 

Rok 3001 Korporacja (SAD) ,,SHOOT AND DEAD'' pracuję nad nowymi maszynami które miały by chronić ludzi w obliczu wojny i walczyć za nich , owe maszyny nazywają się ,,DROITAMI'' , pewny dzień miał być jak każdy inny jednak naukowcom pracującym w laboratorium coś wymkneło się z pod kontroli i maszyny opanowały wszystkie kraje po kolei podbijając ziemię , do akcji może wkroczyć tylko jeden członek który wie jak unicestwić maszyny i przywrócić pokój na ziemi. To nad nim przejmujemy kontrolę w grze i obserwujemy poczynania bohaterów , grafika rysowana jest w paincie , oprawiana w gimpie a podrasowywana w edytorze game makera , gra będzie głównie w kolorystyce czarno-białej ale nie tylko , gra pisana na kodzie pozbieranym z różnych przykładów ale i (NOWYM WŁASNYM POMYSŁEM I PRZEKSZTAŁCENIEM KODU DO WŁASNYCH POTRZEB ) co oznacza że prawie wszystko zostało zmienione na dopasowanie do gry , w grze będą różne umiejętnośći jak możliwość zatrzymania czasu np zdobędziemy specjalną umiejętność np owe zatrzymanie i wróg strzeli to my będziemy mogli zatrzymać czas obrócić kule tak by po przywróceniu uderzyła we wroga i zabiła go , umiejętnośći będą zdobywane wraz z postępem w grze i zdobyciem ich każda będzie się trochę ładowała i zużywała nam energię , A.I wroga jest inne niż dotychczas w moich grach bywało bowiem , gracz atakuje wroga dopiero gdy się zbliży na daną odległość , i strzela gdy go widzi , w grze będziemy walczyć z maszynami ale i ludźmi zdesperowanymi opętanymi przez maszyny , które rozkazują im by zabiły ciebie , czy imperium robotów zawładnie ziemią i zbuduje nowe swoje mechaniczne życie , czy nikt z rasy homo-sapiens nie przeżyje ? zależy tylko od ciebie .

 

Przewidywalna data wydania gry - Styczeń 2013 .r

 

screen- https://gmclan.org/up6167_5_Fatal_Error_Pol...y_B__d_scr.html

 

screen 2 - https://gmclan.org/up6167_5_screen_FATAL_ERROR_scr_2.html

 

screen 3 -high graphics https://gmclan.org/up6167_5_fatal_error_high_graphics.html

 

Ten post to Fatal Error. Popraw błędy, przecinki i dostosuj się do szablonu, albo pożegnamy się z tobą na najbliższy tydzień. Jeszcze jeden błąd ortograficzny w twoich następnych postach i będziesz pod opieką moderatora - Uzjel

 

Time out - Uzjel

Edytowane przez Uzjel
Upomnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewny dzień miał być jak każdy inny jednak naukowcom pracującym w laboratorium coś wymkneło się z pod kontroli i maszyny opanowały wszystkie kraje po kolei podbijając ziemię

 

ot tak, sie wymknęły i se opanowały, jakie to proste :).

 

fabuła to masterpiece, a cienie to zupełnie inny, kosmiczny poziom. Czekam na dalsze screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No fabuła stara jak świat, pewnie Lem już o tym pisał milion razy, ale to tylko gra więc pasuje.

Fajnie wyszedł ten las/park, ma naprawdę fajny klimat dzięki tym cieniom. Tylko postać do poprawy bo ma strasznie dziwną pozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się w końcu (bo dość dawno tutaj nie zaglądałem), ten cały dyzmek to w końcu prowokacja, czy nie? Wszyscy tak poważnie oceniają jego posty... Ja już nie wiem czy to ironia, czy nie...

 

W każdym razie postanowiłem wyśmiać twój post, żeby sobie poprawić "chumor":

 

zdjęcie którego nie ma nigdzie

 

Szkoda, chętnie bym obejrzał.

 

Korporacja (SAD) ,,SHOOT AND DEAD'' pracuję nad nowymi maszynami które miały by chronić ludzi w obliczu wojny

 

Fajna nazwa dla fimy. Już widzę te reklamy "Nasze roboty strzelają i uśmiercają, żeby Cię chronić".

 

nazywają się ,,DROITAMI''

 

Pewnie w dziale PR pracuje jakiś dyzmek.

 

grafika rysowana jest w paincie , oprawiana w gimpie a podrasowywana w edytorze game makera

 

Nie no to nawet prawie szacun, bo jak na painta to ci dobrze wyszło (zainwestuj w Windows 7 jak nie masz, tam to dopiero jest wyczesany Paint).

 

gra pisana na kodzie pozbieranym z różnych przykładów ale i (...) co oznacza że prawie wszystko zostało zmienione na dopasowanie do gry

 

Podpowiedź: Nawiasów używa się do wyłączenia jakiegoś zdania z tekstu, a nie jako ozdobników.

 

A tak wogóle to widać, że się rozwijasz. Powoli bo powoli, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gmclan.org/up6167_5_fatal_error_high_graphics.html kolejny screen tym razem przedstawiajacy gre na naj wyzszych ustawieniach graficznych , mi osobiscie fps spadł i to bardzo ale na mocniejszych komputerach nie powinno byc problemu i jeszcze jedno w grze będzie tak jak w kultowej ,,CONTRZE'' gdy mamy jedną broń i zdobedziemy drógą to będziemy ją mieć dopóki się nie skójemy , to z newsów tyle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane już minimalne wymagania gry ,,Fatal Error''

 

Minimalne wymagania Systemowe dla wersij High graphics

 

Procesor Pentium 4 2.0 ghz

 

Karta graficzna 128 mb

 

Pamięć ram 1 GB

 

Obsługa pixel shader 1.4 naj lepiej 2.0

 

wymagania podane dla windows xp sp 3 takiego jak mam ja na Viscie a tym bardziej Windows 7 wymagania będą większe.

 

 

 

Przetestowałem grę na karcie 64 mb systemie windows xp sp 1 , procesorze 1.7 ghz i 512 ram i rezultat taki , nie dało się grać , ale z myślą o takich sprzętach będzie wydana wersja low Graphics ale to później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane już minimalne wymagania gry ,,Fatal Error''

 

Minimalne wymagania Systemowe dla wersij High graphics

 

Procesor Pentium 4 2.0 ghz

 

Karta graficzna 128 mb

 

Pamięć ram 1 GB

 

Obsługa pixel shader 1.4 naj lepiej 2.0

 

wymagania podane dla windows xp sp 3 takiego jak mam ja na Viscie a tym bardziej Windows 7 wymagania będą większe.

 

 

 

Przetestowałem grę na karcie 64 mb systemie windows xp sp 1 , procesorze 1.7 ghz i 512 ram i rezultat taki , nie dało się grać , ale z myślą o takich sprzętach będzie wydana wersja low Graphics ale to później :)

 

W pierwszym momencie pomyslalem ze zartujesz sobie....

ale pozniej przypomnialem sobie ze pomagal ci i nauczal cie mistrz ....

...

...

sernat!

(dyzmek) Jestem skłonny do pomocy. Uprzedzając, wolne mam zazwyczaj tylko w weekendy, ale też nie zawsze.

Prawie sześcioletnie doświadczenie z GMem.

..i od razu zroumialem skad ta wysoka wydajnosc programu i te niskie wymagania :sp_ike:

 

ps jak dodacie licznik "życ" to bedzie trzeba chyba karte graficzna wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Proszę nie obrażać innych użytkowników - Uzjel

Rozumiem, że taxi driver nikogo nie obraził? >.>

 

Dajcie mu bana, chyba widać, że powoduje rozgardiasz na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że taxi driver nikogo nie obraził? >.

Zgadza sie.

Natomiast karolo320 kolejny raz obraza i jest zupelnie bezkarny. Ciekawe, co?

Wojo dostal bana na miesiac za zdjecie.... a karolo320 jest nietykalny.

Co najwyzej jakis moderator usunie mu cichutko post lub strachliwie zwroci uwage.

Niezatapialny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...