Skocz do zawartości

H2O


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, skoro Batalia minęła, wrzucam szkic gry z fizyką. Jest 11 poziomów o różnym stopniu trudności, oprawa - całkowity szkielet (niestety nie umiem graficzyć). Celem gry jest umieszczenie jak największej ilości niesfornych kropel wody w odpowiednim miejscu. Praktycznie całe sterowanie odbywa się za pomocą myszki i spacji. Gra korzysta z ExtremePhysics.dll, który działa raczej przyzwoicie, chociaż ma pewne swoje wady.

 

Screen:

h2o.png

 

Download:

http://jakim.pl/files/h2o.rar

 

Sterowanie:

R - restart

T - losuj poziom

+/- następny/poprzedni poziom

SPACJA - zmień rodzaj stawianych obiektów

LPM - postaw obiekt

PPM - wybierz następny obiekt

 

Gry nie oddałem na Batalię, miałem raczej ciekawsze zajęcia :P. W zasadzie potrzebuję jedynie oprawy na ten moment i poziomów, reszta to kwestia mniej niż jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, tutorial

bo odpalam grę i nie wiem co do czego i o co chodzi

doprowadzić gdzieś wodę? ale gdzie? do czerwonych kwadracików?

do czego służą poszczególne rzeczy które budujemy?

weź no to ogarnij ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutorial będzie, także poziomy ułożę tak, by poziom trudności rósł (wedle mojego subiektywnego odczucia trudności). Poza tym, jakieś sugestie? Plan co do oprawy mam, ale potrzebuję czarnucha do takiej roboty, no chyba, że pasuje wam minimalistyczna grafika (z muzyką to jeszcze jakoś ujdzie ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, wina winzipa, który wstawił wszystko do jednego folderu :rolleyes: . Metodą prób i błędów sam sobie poustawiałem jakoś, pogram i zrecenzuję.

 

Edit: Pierwszy poziom przeszedłem bez większych problemów, na kolejnym wymiękłem. Interfejs to jakaś katastrofa, nie mówię już o dziwnym połączeniu spacji z myszką i takich tam. Proszę, zmień to, bo gra byłaby świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...