Skocz do zawartości

Tube


CrackGM

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Tube

 

Gatunek: zręcznościówka

 

Opis: Prosta gra, która polega na omijaniu sześcianów :P. Zacząłem się bawić w 3D i tak po dwóch godzinach powstała taka prosta gra. Wzorowałem się na grze z Androida.. nie pamiętam nazwy :D.

Sterowanie: myszka (lewo, prawo)

Może coś jeszcze dorobię... ale to już nie dzisiaj :D

 

Download: https://gmclan.org/up7338_4_Tube.html

Rozmiar pliku: 1031 KB w archiwum

 

Autorzy:

Programowanie:
CrackGM

Screeny:

tube_screen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Teraz nawet fajne to jest :D Proponuję dodać takie coś jak lvle, że np. kiedy osiągniemy 500 pkt to klocki pojawiają się bliżej Ciebie, 1000 pkt pojawia się więcej klocków, 2000 pkt - pojawiają się przeciwnicy.

@EDIT Jeszcze można dodać zbieranie monet, np. zebrane 50 = spowolnienie na 5 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Teraz nawet fajne to jest :D Proponuję dodać takie coś jak lvle, że np. kiedy osiągniemy 500 pkt to klocki pojawiają się bliżej Ciebie, 1000 pkt pojawia się więcej klocków, 2000 pkt - pojawiają się przeciwnicy.

@EDIT Jeszcze można dodać zbieranie monet, np. zebrane 50 = spowolnienie na 5 sekund

Ciekawe pomysły, na pewno skorzystam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ta gra, psychodeliczna nieco. Będziesz zmieniać grafę, na jakieś rzeczy, grzybki, stworzonka czy coś?

 

 

niestety zboczenie zawodowe narzuca mi skojarzenia z kolonoskopią i omijaniem polipów, ale wbrew pozorom to całkiem sympatyczne skojarzenie:) albo z erytrocytem lecącym w naczyniu i omijającym blaszki miażdżycowe, ale tego zobaczyć nie można:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardcorowa wersja, lecimy jakimś wirusem w żyle, omijamy krwinki i te badziewia ( nie pamiętam nazwy ) co chcą nas zwalczyć.

Wydaje mi się, że to jest serio dobry pomysł :D Nie musi być akurat wirusem, ale czymś innym co może tak sobie latać w "tunelu". Jeszcze gdyby było to możliwe można dodać tj "zakręty"(efekt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ta gra, psychodeliczna nieco. Będziesz zmieniać grafę, na jakieś rzeczy, grzybki, stworzonka czy coś?

 

 

niestety zboczenie zawodowe narzuca mi skojarzenia z kolonoskopią i omijaniem polipów, ale wbrew pozorom to całkiem sympatyczne skojarzenie:) albo z erytrocytem lecącym w naczyniu i omijającym blaszki miażdżycowe, ale tego zobaczyć nie można:/

 

Nie! Tylko nie krew! Po 10 min. gry na podłodze bym leciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Tylko nie krew! Po 10 min. gry na podłodze bym leciał.

To może coś w stylu:

Otrzymałeś nową misję! Musisz dostarczyć maila do kolegi, tak aby nie wpaść na wirusy czychające w sieci.

I leciałoby się zamiast stożkiem to kopertą i omijało by się ty wszystkie syfy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ta gra, psychodeliczna nieco. Będziesz zmieniać grafę, na jakieś rzeczy, grzybki, stworzonka czy coś?

 

 

niestety zboczenie zawodowe narzuca mi skojarzenia z kolonoskopią i omijaniem polipów, ale wbrew pozorom to całkiem sympatyczne skojarzenie:) albo z erytrocytem lecącym w naczyniu i omijającym blaszki miażdżycowe, ale tego zobaczyć nie można:/

 

:lubieto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...