Skocz do zawartości

,,The Minner''


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pragnę przedstawić dwa pierwsze screeny z mojej najnowszej gry , może nie tylko mojej tylko studia Games Sfera , takie moje studio i kolegi :) gra będzie mówić o zmaganiach sapera, minera który musi niszczyć różne budynki , zbiorniki , ratować zakładników m rozbrajać z nich bomby i nie tylko z nich towarzyszy mu broń inna w zależnośći od misji misje będą różne nawet takie w których będziemy musieli działać po cichu by nie zostać zauważonym albo takie by uciekać z ostrzału i się ewakuować , to i oczywiśćie ,,Seid znaleźisko'' to dwie kluczowe produkcje dla games sfery kluczowe na ten rok , teraz przedstawię screeny z gry .

 

screen 1 - https://gmclan.org/up6167_5_bez_tytu_uc1968.html

 

screen 2 - https://gmclan.org/up6167_5_screen_2d8567.html

 

przewidywana data wydania obecnie nieznana , grafikę tworzę ja i mój kolega ze studia , muzykę dobieram ja , a na pomysł wpadłem ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta saper z karabinem maszynowym czy ty czytałeś co robią saperzy w armii, powiem Ci tylko że na pewno nie odbijają zakładników. ;P

 

Ale może się czepiam, rób ale radzę przy następnej próbie zrobienia "super" gry poczytać trochę o game design, chociażby z kursu Techlandu można dowiedzieć się że najważniejszy jest projekt i do niego zbiera się referencje czyli różne obrazki i informacje które mają nam pomóc w budowie środowiska gry. (głównie go urealistycznić) Ty tego chyba z kolegą nie zrobiłeś, ale rób zobaczymy co Ci wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...