Skocz do zawartości

DeadPlanet Alpha


ediepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Edie, dłużej pograłem i podtrzymuję moje zdanie - gra nie jest jakoś specjalnie oryginalna, ale wciąga. Podoba mi się nawet ten etap prac (w końcu Alpha 0.1) :)

Za obecny etap prac - 4/5, bo wywala mi errory ze spritami, psuje się serwer (0 graczy jest, a jak wychodziłem 3min temu było ich bodajże 4) i gracze dalej mi się teleportują, choć rzadziej. No i interfejs admina serwera jest do poprawy. Co nie zmienia faktu, że jest ######ście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu lepiej mi się gra! Nie wiem czy masz dodaną taką drobnostkę jak większa celność gdy postać stoi? Jak nie to wiesz co robić. :)

Świetne wykonanie i piękne grafiki raperra! Waham się pomiędzy oceną 4 a 5. Zrób coś bym mógł dać 5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Serwer się nie psuje,

2. gracze się teleportują bo mam chujowego kompa,

3. a co masz do poprawy w interface admina?

1. tak to nazwałem, objawy masz opisane

2. ahh, bywa :/

3. wygląd. Przecież na razie to jest szary prostokąt, nic więcej. Po prostu interface admina w porównaniu z chociażby menu gracza jest brzydki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystko zostało naprawione i od przedostatniego updateu serwer ani razu się nie skraszował, a tak w ogóle po to jest alpha żeby wykrywać i naprawiać błędy.

3. W csie okno serwera to zwykłe okienko cmd, ogólnie to nie rozumiem co ma tam być graficznego, kwiatki ci narysować? xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wspaniale to wygląda, mam nadzieję że po multi jest fajnie bo nie grałem. Animacja chodzenia świetna, grafika rappera wymiata, jakby jeszcze do tego dodać system świateł to w ogóle by było miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolizje trochę poprawiłeś ale nadal da się zablokować na rogach ścian. Wiem że dzieje się to przez odstające na 1 pixel narożniki. No ale system kolizji powinien móc po takim 1 czy 2 odstających pixelów się ślizgać a u ciebie się haczy co nie jest fajne.

 

Strzelanie przez beczkę gdy do niej podejdziemy jest celowe? Bo fajny motyw. Jak będą jakieś granaty to mogą się przydać na takich beczkowych kamperów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___________________________________________

ERROR in

action number 1

of Create Event

for object objOnlineControl:

 

Error in code at line 6:

 

^

at position 21: Cannot compare arguments.

 

Jak daje połącz bez zaznaczonego serwera ( nie ma żadnego ) + po tym znika myszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak daje połącz bez zaznaczonego serwera ( nie ma żadnego ) + po tym znika myszka.

 

Miałem też to ;p i powinien wyskoczyć ci napis, może zacytne

 

GML
Błąd! I h*j

 

Może autor powiesz co nie tak? Bo ciekawią mnie te cienie no wiesz - fajna gierka :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jak klikam połącz

 

 

GML
___________________________________________

ERROR in

action number 1

of Create Event

for object objOnlineControl:

 

Error in code at line 6:

 

^

at position 21: Cannot compare arguments.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...