Skocz do zawartości

Chinski Kucharz


T-800

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Chinski Kucharz

Gatunek: Platformówka

Opis: Nieoczekiwany splot wydarzeń postawił Ciebie, Chińskiego biznesmena przed koniecznością ugotowania obiadu dla groźnyxh piratów którzy opanowali statek wycieczkowy, albo stanie się ich daniem głównym. Z pustym workiem zaczynasz więc chodzić po statku w poszukiwaniach składników do tradycyjnego dania chińskiego...

Na obecnym etapie, gra umożłiwia bardzo uproszczony tryb rozgrywki, brakuje intra, brakuje zakończenia etapu i kolejnych poziomów. Gra została zakończona szybko aby zdążyć na OCG challenge.

Sterowanie:

Strzałkami, ale uwaga skok na drabine to zawsze naciśnięcie strzałki w dól, niezależńie od tego czy drabine prowadzi w dół czy w góre.

Spacja - czynności.

Autorzy:

Programowanie:
T-800 i Taxi_Driver

Fabuła:
T-800

Grafika:
Shil

Muzyka:
Z internetu

Screeny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie jest Valhallia, a ja jestem zalogowany :|

 

----

 

Co do gry to strasznie krótka.

Bo GMClan już pewnie nawet nie przynosił zysków umożliwiających opłatę domeny :D .

 

Grafika gry na bardzo wysokim poziomie. Shil, dobra rada, nie wchodź w jakiekolwiek projekty z ludźmi tak niekompetentnymi i beznadziejnymi w programowaniu, bo żal w dupę ściska, gdy widzi się połączenie pięknej grafiki z zerowym gameplayem i masą bugów.

 

Gra otrzymuje 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)z zerowym gameplayem i masą bugów.

 

Gra otrzymuje 2.

 

gratuluje, udało ci sie mnie rozbawic :)

Konkrety prosze.

 

Serenat; racja grafika jest na najwyzszym poziomie. Juz to pisałem tutaj na forum ze Shil jest nr 1 :) (stad agresja i zadzrość van antego)

 

Baca; gra jest krótka ale na razie tylko.

Jest jeszcze nie ukończona.

To zadanie które jest zostało wymyslone na szybko by zamknąc projekt na konkurs...

No i mamy 2 miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zupełnie niegrywalne jak dla mnie, grafika niby ładna, ale poza wnętrzem statku już słabo, a ekran startowy to już w ogóle marność.

 

1/5 bym wstawił, ale, że jest cokolwiek to 2/5 niech będzie, przynajmniej Shil się trochę postarała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie niegrywalne jak dla mnie, grafika niby ładna, ale poza wnętrzem statku już słabo, a ekran startowy to już w ogóle marność.

 

1/5 bym wstawił, ale, że jest cokolwiek to 2/5 niech będzie, przynajmniej Shil się trochę postarała.

To miala byc gierka przeznaczona raczej dla dzieci i w każdym razie im dzieciom i osobom ktorym dane bylo grac gra sie podobała. Wiec moze po prostu oczekiwales innego typu akcji.

Co do grafiki to mysle ze swietnym pomyslem mogloby byc wziecie Shil do tych twoich puzli,

moze nabraly by w koncu jakiegos połysku i wyglądu...kto wie moze nawet bym je zainstalowal, bo na razie jakos mnie zniechecaja i odrzucają.

Dzieki za profesjonalne uwagi co do gameplayu ;)

i wysoką i jakze profesjonalna i sprawiedliwą ocene.

 

Czekam jeszcze na liste masy bugów od kolejnego "niezaleznego" i "sprawiedliwego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje, udało ci sie mnie rozbawic :)

Konkrety prosze.

 

Serenat; racja grafika jest na najwyzszym poziomie. Juz to pisałem tutaj na forum ze Shil jest nr 1 :) (stad agresja i zadzrość van antego)

 

Baca; gra jest krótka ale na razie tylko.

Jest jeszcze nie ukończona.

To zadanie które jest zostało wymyslone na szybko by zamknąc projekt na konkurs...

No i mamy 2 miejsce :)

To miala byc gierka przeznaczona raczej dla dzieci i w każdym razie im dzieciom i osobom ktorym dane bylo grac gra sie podobała. Wiec moze po prostu oczekiwales innego typu akcji.

Co do grafiki to mysle ze swietnym pomyslem mogloby byc wziecie Shil do tych twoich puzli,

moze nabraly by w koncu jakiegos połysku i wyglądu...kto wie moze nawet bym je zainstalowal, bo na razie jakos mnie zniechecaja i odrzucają.

Dzieki za profesjonalne uwagi co do gameplayu ;)

i wysoką i jakze profesjonalna i sprawiedliwą ocene.

 

Czekam jeszcze na liste masy bugów od kolejnego "niezaleznego" i "sprawiedliwego"

Miło, że utwierdziłeś mnie w przekonaniu, iż jesteś człowiekiem zupełnie ograniczonym ;) . Tak więc zmieniam zdanie: otrzymujesz jedynkę, Shil czwóreczkę, której niestety, przynajmniej formalnie, nie jest w stanie nigdzie wystawić. Uważam, że każdy kto da ocenę wyższą niż dwa jest człowiekiem niesprawiedliwym i pozbawionym obiektywizmu. A niesprawiedliwym przede wszystkim względem innych twórców.

 

Tymonie, grafika jest naprawdę stylowa i wszystko do siebie pasuje, ciepła kolorystyka. Natomiast gra jest irytująca od samego początku do końca, do którego (nie)stety dotrwać się mi nie udało. Pierwsze co się rzuca w oczy to: Brzydki ekran startowy, natarczywy przeciwnik, który ogłusza mnie na 10 sekund, drabinki, które w ogóle nie funkcjonują oraz prędkość bohatera < 1 piksel/klatkę, co wygląda ohydnie. Koniec. Gra, a raczej jej autor, nie jest wart dłuższej recenzji. Papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy rozumiesz wyrażenie "gra jest słaba", bo już któryś raz ktoś na to zwraca uwagę, a Ty ni w ząb. To, że poprawisz jakieś błędy nie sprawi, że będzie bardziej grywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu wyszło z tego takie "niewiadomoco". grafika to najlepszy element tej gry, ale Shil już lepsze rzeczy robiła. gra jest źle zrobiona, wykłócający się teraz koder się nie popisał. długo w to nie pograłem - poza całkiem ładnym wnętrzem statku nie ma w tej grze nic przyciągającego. drabiny to po prostu kpina.

 

a szkoda, mogło z tego być coś fajnego.

 

daję pałę za taxi_drivera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykłucania sie, to nie badzcie smieszni ze ja sie wykłócam, bo sami na mnie napadliscie.

Gra zostala oceniona przez trio złozone z Uzjel+Threef+Baca i uzyskała ocene o jakiej wy byscie mogli tylko pomażyc :)

 

Mysleliscie ze sobie łatwo odbijecie swoje kompleksy i nieudane gry, ale wam nie wyszlo niestety.

 

Serenat sie popisal pisząc o masie bugów :bash: co jest bzdurą. Zreszta przykladu zadnego nie podał, chyba ze chciał rozmawiac o swojej grze.

 

Nie jestem jedynym programista tej gry ( ani nawet nie głównym) wiec rozumiem ze w swej mądrosci Serenat zalecajc Shil zmiane kodera oprucz masy bugów dostrzegl tez moją czesc programu i o niej mówi ze mu sie tyłek sciska.

Szkoda ze ludzie sa prymitywni i malostkowi ze probuja sobie na mnie odbic swoje nieudacznictwo i porazki a przy okazji krzywdza innych którzy w tym projekcie siedzieli.

 

 

Threef dzieki za normalny post który umknął mi w powodzi tych bezuzytecznych postów.

 

I jeszcze co gameplayu to gra nietylko uzyskala wysoką ocene w konkursie OxGames ale byla tez testowana w szkole u T-800 i wybaczcie ale ocena osób profesjonalnie zajmujacych sie rynkiem i produkcja gier jest diametralnie rózna od waszych... tak tak, wiem Uzjel sie nie zna, ani Threef ani Baca,

Nauczyciele i uczniowie z games development sa zmanipulowani i tez nie znaja sie.

Moim zdaniem jestescie po prostu złosliwi, zazdrosni i drobnostkowi ze gra zrobiona prze team ktory game makera zobaczyl 3 miesiace temu po raz pierwszy zrobil gre która zajela 2 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś śmieszny.

 

To prawda, gra dostała sporo punktów i ma 2 miejsce, ale widocznie nie masz zielonego pojęcia dlaczego.

 

Ale pozwól, że wyjaśnię: pozostałe gry są jeszcze słabsze od tej i jedyne co was ratuje to grafika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie konkurs. Ja i kilka innych osób uważamy, że gra jest słaba. Bo jest słaba.

 

W ogóle gry w konkursie były słabe. Generalnie pierwsze miejsce ma jeszcze jakiś potencjał i na tym tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jest poziomu mojej gry na lige24. Ja mialem 32h czasu, ty miesiac.

 

hahaha! zreszta ja zagłosowałem na skaczacego pingwina ze jest lepszy od twojej gry. :P

 

OKej zeby zakonczyc te bzdury.

Macie cos do mnie to piszcie mi na pw!

Ja to spuszcze do kibla a wam moze ulzy.

 

Bardzo prosze moderacje o wyczyszczenie tego tematu, bo poza 2 postami mamy tu tylko wylew frustracji nieudolnych prób atakowania mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Parę powodów dla których autor tematu jest śmieszny.

Co do wykłucania sie, to nie badzcie smieszni ze ja sie wykłócam, bo sami na mnie napadliscie.

My się wykłócamy? Ja napisałem na spokojnie, że jesteś beznadziejnym programistą. Nie powiesz mi, że nie miałem racji ;) . Natomiast Twój napad na moją osobę jest dla mnie śmieszny.

Gra zostala oceniona przez trio złozone z Uzjel+Threef+Baca i uzyskała ocene o jakiej wy byscie mogli tylko pomażyc :)

Pomarzyć to ty możesz o poprawnej ortografii. Gdyby tam startował Tymon miałby co najmniej dwa razy więcej punktów niż Twoje badziewie.

Mysleliscie ze sobie łatwo odbijecie swoje kompleksy i nieudane gry, ale wam nie wyszlo niestety.

Znowu atakujesz. Nie wiem po co. Ani ja ani Tymon nie wstawiliśmy tutaj nigdy nieudanej gry (pomijając fakt, że ja nie wstawiłem skończonej żadnej). Kompleksów nie mam.

Serenat sie popisal pisząc o masie bugów :bash: co jest bzdurą. Zreszta przykladu zadnego nie podał, chyba ze chciał rozmawiac o swojej grze.

Nie jesteś w stanie napisać poprawnie mojego nicka, a oczekujesz rzetelnej recenzji. Żenada ;) . Tekst "chyba ze chcial rozmawiac o swojej grze" brzmi żałośnie :P .

Nie jestem jedynym programista tej gry ( ani nawet nie głównym) wiec rozumiem ze w swej mądrosci Serenat zalecajc Shil zmiane kodera oprucz masy bugów dostrzegl tez moją czesc programu i o niej mówi ze mu sie tyłek sciska.

Agresja, agresja. Agresja w każdym poście.

Szkoda ze ludzie sa prymitywni i malostkowi ze probuja sobie na mnie odbic swoje nieudacznictwo i porazki a przy okazji krzywdza innych którzy w tym projekcie siedzieli.

Wskaż więc moje porażki na tym forum. Ty popełniłeś tylko jedną - zarejestrowałeś się tutaj.

Threef dzieki za normalny post który umknął mi w powodzi tych bezuzytecznych postów.

:P

I jeszcze co gameplayu to gra nietylko uzyskala wysoką ocene w konkursie OxGames ale byla tez testowana w szkole u T-800 i wybaczcie ale ocena osób profesjonalnie zajmujacych sie rynkiem i produkcja gier jest diametralnie rózna od waszych... tak tak, wiem Uzjel sie nie zna, ani Threef ani Baca,

Może i się znają, ale to nie zmienia faktu, że nie "zajmują się profesjonalnie rynkiem i produkcją gier".

Nauczyciele i uczniowie z games development sa zmanipulowani i tez nie znaja sie.

Znają się, ale co to ma do rzeczy?

Moim zdaniem jestescie po prostu złosliwi, zazdrosni i drobnostkowi ze gra zrobiona prze team ktory game makera zobaczyl 3 miesiace temu po raz pierwszy zrobil gre która zajela 2 miejsce.

Nie mam o co być zazdrosnym, może jedynie o grafikę, gdyby nie fakt, że nie interesuje mnie tworzenie gier i gdyby mi zależało, napisałbym do Shil. Złośliwy? Skądże. Drobnostkowy? Nie, z tym też się nie zgodzę. Gra sama w sobie jest słaba.

 

2 miejsce na 3 gry na poziomie 7-latka oraz jedną grywalną i rzetelną (pierwsze miejsce).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak to przeczytałem wszystko, to aż mi się smutno zrobiło. Bo z jednej strony to taxi meczył się nad grą miesiąc i to na pewno boli, że ktoś taką ilość pracy po prostu miesza z błotem, ale z drugiej strony to Sernat ma chyba rację... bo co innego gdybyś przyznał:no ok, nie jestem jeszcze zbyt dobry, ale na pewno w końcu przyjdzie doświadczenie i zrobię coś lepszego, bo wtedy nikt nie brałby Cię za idiotę, tylko jeszcze niedoświadczoną osobę. Ale tekstami typu:"Jesteście żałości i źli bo źle o mnie mówicie" pokazałeś, że jesteś bufonem, mimo że może w rzeczywistości możesz być fajnym gościem. Naprawdę pomyśl przed tym jak coś napiszesz, czy nie brzmi to tak, jakbyś myślał, że zjadłeś wszystkie rozumy.

 

Mogę pierdzielić głupoty bo jestem jeszcze dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...