Skocz do zawartości

Minebattery


Roki

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie musiałem pomylić się z innym projektem, ale napisałem przeprosiny do autora grafik i zasugerowałem kupno licencji na nią, a aplikację do wyjaśnienia sprawy tymczasowo zawiesiłem.

Też przepraszam was za wprowadzenie w błąd.

 

Na tym proszę o zakończenie offtopu, bo to nie zmierza w żadną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)nie miałem nawet zamiaru pisać do niego jeśli baca przyznałby się że po prostu grafiki sobie wziął, tylko dlatego że zostałem oskarżony tutaj o pomówienie co nie ma nic wspólnego z zemstą.

Najpierw oskarzyles mnie ze nadaje sie do szajki zlodzieji i nie wytlumaczyles dlaczego, a teraz dalej probujesz ubrac w piękne intencje to co zrobiłeś.

Baca nigdzie Cie w tym temacie nie pomówił. To Ty go zaatakowałeś i pomówiłeś, zanim wogóle wyslales list z zapytaniem.

Więc nie probuj nas nabrac na szlachetne intencje, gdy kierował tobą wyłacznie "mały donosiciel" i to na kolege z forum.

Ok rowniez kończe ten oftop.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To ja moze powroce do offtopu i pobronie troche matisa. Wspomnial on o tym, ze nie jest fajnie zarabiac grube miliardy na grafikach ktore sa wylacznie do uzytku niekomercyjnego. Zrobil to nienachalnie, wlasciwie rzucil to tak przy okazji. Tu odzew bacy - kupione, na wszystko papiery, itd, itp. Tu matis wzial sprawy w swoje rece (ja wlasciwie tez ale mi jeszcze ten typ nie odpisal), co dziwnym nie bylo z racji ze takie okradanie autora grafiki fair nie jest a po wyslaniu takiego maila sie nie umiera nawet, gdy okaze sie ze baca faktycznie je kupil. Autor zostal zatem o wszystkim powiadomiony. Okazalo sie, ze zadnych grafik nikt NIE kupił. Oh, co za szok!

Tu okazuje sie ze Baca sie pomylil i wszystko wyszlo tak jakos przez przypadek. :C Wszystko odwolane, pieniadze przekazane na cele charytatywne i do autora polecial bukiet kwiatow.

 

Co do szajki zlodziei - chcialbym tylko przypomniec, ze to ty zaczales od stwierdzenia, ze matis nadawalby sie do ormo (co wcale mile nie jest). A dlaczego nie wyjasnil? Dlatego ze bronisz Bacy, ktory przeciez dopuscil sie kradziezy. Ubierac w piekne intencje nie ma czego, bo calosc od poczatku byla jak najbardziej dobra. Zaatakowac nie zaatakowal, o tym juz sie rozpisalem na poczatku. A tym malym donosicielem to daj sobie spokoj, bo to o czym ty mowisz to zasady gimnazjum, nie prawdziwego zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dziwny najazd na matisa, który stoi po stronie dobra

 

Najpierw oskarzyles mnie ze nadaje sie do szajki zlodzieji i nie wytlumaczyles dlaczego, a teraz dalej probujesz ubrac w piękne intencje to co zrobiłeś.

Baca nigdzie Cie w tym temacie nie pomówił. To Ty go zaatakowałeś i pomówiłeś, zanim wogóle wyslales list z zapytaniem.

Więc nie probuj nas nabrac na szlachetne intencje, gdy kierował tobą wyłacznie "mały donosiciel" i to na kolege z forum.

wyjdź

 

Chell +100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak jak jeden:

 

<receiver android:name=".pierwszy_widget">
<intent-filter>
<action android:name="android.appwidget.action.APPWIDGET_UPDATE"/>
</intent-filter>
<meta-data android:name="android.appwidget.provider" android:resource="@xml/appwidget_info"/>
</receiver>
<service android:name=".pierwszy_widgetService"/>




<receiver android:name=".drugi_widget">
<intent-filter>
<action android:name="android.appwidget.action.APPWIDGET_UPDATE"/>
</intent-filter>
<meta-data android:name="android.appwidget.provider" android:resource="@xml/appwidget_info"/>
</receiver>
<service android:name=".drugi_widgetService"/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zabierałem za Andka, nawet ściągnąłem, ale nie mam pomysłu na żaden widget, a bateryjki robić nie będę, bo lepszej od bacy nie zrobię. ;) Myślałem nad wskazywaniem kwarty księżyca, ale raczej nikt by tego nie ściągnął. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...