Skocz do zawartości

Rune Masters: pre-order i trailer


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
co ty, w demko duzo osob by zagralo, w tym ja.

Mówie o osobach, przy których jest szansa, że później grę kupią jak im się spodoba :/

 

 

Nad demkiem jeszcze pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee wydał demko dopiero z 2 tygodnie temu, i to też nie publiczne ;)

A pre-ordery już od dawna ma, problemw tym, że w te nasze demko nikt by nie zagrał, tak samo jak teraz nikt nie kupi :/

 

A tak nawiasem mówiąc to były zamknięte testy, z opiniami graczy :P

 

Miałem raczej na myśli MAGI ( najpierw było demo ), TeeGee w Cinders mógł sobie pozwolić na pre-order ponieważ miał już na koncie MAGI i profesjonalnego grafika.

Dlaczego twierdzisz że nikt by nie zagrał? Szczerze? Wolałbym najpierw demko żeby zobaczyć czy mnie wciągnie gierka :) To nie Half-Life 3 że kupuje się w ciemno, bo dwójka była zaje***a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś dostałem od kolegi mojego starszego brata płytę(chyba z czasopisma, nieważne) i na niej była taka postać małpy z takim gówienkiem i bodajże po lewej na dole płyty była glowa wilka. Gry były wypisane:

-Pełna wersja: ------

-Demo -----

-Demo Stronghold

 

Od razu spodobało mi się tylko to demko strongholda i niezwłocznie zainstalowałem go na swoim komputerze po czym kilka tygodni probowalem przejechac demo na najtrudniejszym. Gierka mi się tak spodobała, że potem miałem demo Strongholda: Crusadera, tata mi kupił na urodziny pełną wersję krzyżowca, a teraz mam wszystkie części twierdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pamiętam jak kiedyś dostałem od kolegi mojego starszego brata płytę(chyba z czasopisma, nieważne) i na niej była taka postać małpy z takim gówienkiem i bodajże po lewej na dole płyty była glowa wilka. Gry były wypisane:

-Pełna wersja: ------

-Demo -----

-Demo Stronghold

 

Od razu spodobało mi się tylko to demko strongholda i niezwłocznie zainstalowałem go na swoim komputerze po czym kilka tygodni probowalem przejechac demo na najtrudniejszym. Gierka mi się tak spodobała, że potem miałem demo Strongholda: Crusadera, tata mi kupił na urodziny pełną wersję krzyżowca, a teraz mam wszystkie części twierdzy.

 

2425.CoolStoryBro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tam 10$ cena na poczatek calkiem znosna, nie takie gry sie widzialo w cenie rownej lub wiekszej. Druga sprawa czy cena dobra na polskie zarobki, ale polskie zarobki sa takie ze... cuz ;) ciezko dla nich znalezc dobra cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

http://www.cdaction.pl/news-25035/rune-mas...uest-wideo.html

 

Komenty ofc flejm i hejt ale to cdaction.pl ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale ich stara gra ,której tytułu nie pamiętam była dołączona na płytce. Ale patrząc na niektóre komentarze na CDACTION ludzie mają rację. Ale tak czy tak zbyt wcześnie wyruszyłeś z pre orderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Chyba jednak to tym 'Ludziom' chce grę sprzedać, więc przejmować się jak najbardziej musi.

Not true ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Sprzedaj grę zwierzętom.

Wolę sprzedawać normalnym graczom, a nie ignorantom z cda community :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Po 3 dniach mogę powiedzieć, że może do poziomu bacy daleko ale jakoś to idzie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Hahahhaha, ktoś nagrał gameplay z gry + gadanie przy tym, szkoda, że do magii nie doszedł ale i tak zwała:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fraps mu obniżył fpsy i miał łatwiej bo więcej czasu na rozglądanie a ten i tak słabo ogarniał :D

EDIT: Myślałem że nie ma w tej grze dźwięków bo u mnie nic nie słychać oprócz muzyczki która to gra tylko jednorazowo ale teraz widzę że ten typek ma dźwięk więc chyba jakiś bug?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

A ja nie będę hejtował, tylko życzę sukcesu :) Reszta ma problem zrobić kacz-de-klołna to i hejtuje, bo zazdrosci :) W końcu ktoś zrobił porządną grę i inni powinni iść tym śladem, zamiast sobie szydzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...