Skocz do zawartości

Last Survived


Mokrad

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!Postanowiłem sie wzorować na "oryginalnych" zapowiedziach komputeerowych. To znaczy:

-ten projekt będzie moim największym projektem

-będzie kilka zapowiedzi, więc to jest zapowiedź początkowa. Potem będą kolejne zapowiedzi. Możliwe zmiany w fabule itp.

-prawdopodobnie ukaże się trailer

-demo zostanie wydane dopiero gdy będę miał ukończone 90% gry

 

Tytuł:Last Survived

Gatunek:RPG/Survival Horror/Adventure

 

Opis: 12 grudzień 2012, Nowy Jork, Godz: 16:34... Ludzi powoli ogarnia prawda, że Koniec Świata przepowiedziony przez Majów nie pojawi się. Według przepowiedni Majów, przed końcem świata

miały się pokazywać znaki, że nadejdzie. Lecz nic nie nastąpiło.

Colin Frost, pracownik biblioteki miejskiej, pewnego dnia, w piwnicy pod podloga znalazł stara dziwna ksiażke. Byla kamienna, gruba i ciezka. Bez autora i z dziwnymi znakami. Okazało się - szukając na forum - że pismo należy do Majów. Wyczytując te znaki, Colin zauważa dziwne rysunki pokazujące dziwne stwory. I w końcu dochodzi do prawdy... Według Majów, koniec świata ma być spowodowany atakiem tajemniczej rasy, zwanej Goliath. Colin uwierzył w te słowa i jak najprędzej chce powiadomić władze, przyjaciół a przede wszystkim rodzinę o katakliźmie który ich spotka. Po pokazaniu tekstu i translacji staremu kierownikowi biblioteki i historykowi, Brianowi oraz najlepszemu przyjacielowi Colina, John. Oboje uwierzyli. I niestety tylko oni... Żona, z która się rozwiódł przestala utrzymywać z nim kontakt. Nie uwierzyla w ani jedno słowo.

21 grudnia 2012, Nowy Jork, Godz: 10:01. Colin budzi się i zastanawia czy to były prawdziwe słowa, skoro nic się nie dzieje. Colin jeszcze raz czyta i nagle dochodzi do fragmentu "Godzina środka". Colin już wie, że chodzi o godzinę dwunastą.

21 grudnia 2012, Nowy Jork, Godz: 12:00. Słychać dudnienia. Nietoperze i myszy umierają na wskutek wysokich ultradźwięków. Colin stoi na zewnątrz. Widzi szarą smugę. Po chwili słychać okrponie głośny ryk. Rozpoczyna się apokalipsa...

 

 

Autorzy:

UWAGA! SZUKAM CHĘTNYCH DO WSPÓŁPRACY! PISAĆ NA GG: 9858128 LUB NA PW!

 

Programowanie:Mokrad

Fabuła:Mokrad

Grafika:Mokrad, Insomniac Games

Muzyka:Mokrad(Salvation Theory), Linkin Park, System of a Down...

Screeny:

PS: CO DO SCREENU TO JEST TO POCZĄTKOWA GRAFIKA. NIEDLUGO UDOSTĘPNIE PIERWSZE ARTY M.IN:

-Kilka Goliathów

-Głównego Bohatera

-Bronie

-Ulice

 

17953752773193199306.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat końca świata 2012 jest już dość wyeksploatowany, dlatego fabuła nie zrobiła na mnie jakiegoś większego wrażenia. Nie mniej jednak, gry rpg wymagają dużo pracy i jeśli traktujesz to na poważnie to może powstać solidna gierka- a tych ostatnio jak na lekarstwo ( wystarczy spojrzeć na CA 2011 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, kolejny skromny, niepozorny bibliotekarz świetnie posługuje się bronią palną?

I co do tej całej otoczki: wiem, że każdy na początku marzy sobie wielkie produkcje, sławę, bogactwo i szum wokół jego gry. Niestety, do tego długa droga, więc przystopuj trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
do kazdej zapowiedzi przychodza nooby(explosivo i nikas) i wyzywaja projekty jak tylko mozna, wyjdzcie...

Bo już zapowiedź jest marna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kazdej zapowiedzi przychodza nooby(explosivo i nikas) i wyzywaja projekty jak tylko mozna, wyjdzcie...

Wrzucajcie dobre zapowiedzi to nie będę wyzywał. Co poradzę, że po prostu śmieszy mnie ta cała sztuczna otoczka tworzona przed początkujących autorów

 

@Down

No właśnie...

 

@2x Down

Coś tak czułem, ale nie chciałem wyjść na jeszcze większego zgreda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! To dopiero pierwsza zapowiedź! Tak jak z GTA V! Bedzie kolejna i spodziewajcie sie zmienionej fabuly i kolejnych artów.

 

EDIT: Pierwsze Arty głównego bohatera gotowe.

EDIT2: Jakby co to plan ma mcały gotowy. Wzorowałem się na tym co mi polecał gnysek. Wszystko w teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: CO DO SCREENU TO JEST TO POCZĄTKOWA GRAFIKA. NIEDLUGO UDOSTĘPNIE PIERWSZE ARTY M.IN:

(...)

17953752773193199306.jpg

 

Gratuluję, artwork z resistance 3 jak nic http://images.playfrance.com/5/19935/artwork/zoom/6414.jpg

Czyżby umiejętność obróbki graficznej cudzej pracy miała nas w jakikolwiek sposób zachęcić do współpracy z Tobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Opis: 12 grudzień 2012, Nowy Jork, Godz: 16:34... Ludzi powoli ogarnia prawda,

"Ogarnia prawda" - cóż za piękny zwrot!

Colin Frost, pracownik biblioteki miejskiej, pewnego dnia, w piwnicy pod podloga

Nie mylić z piwnicami nad dachem, których jest pełno.

znalazł stara dziwna ksiażke. Byla kamienna, gruba i ciezka.

Kamienna i gruba książka (tom z biblioteczki Freda Flintstone'a?!) była do tego ciężka? Niemożliwe.

Bez autora i z dziwnymi znakami. Okazało się - szukając na forum - że pismo należy do Majów.

Którzy, jak wiadomo, na wiele lat przed przybyciem Europejczyków tworzyli już książki w postaci kodeksu (ciekawe, czy zszywkami połączone te kamienne kartki, czy też klejem). Szkoda, że bez autora - ciekawe, czy była przynajmniej nazwa wydawnictwa i bibliografia. I przy okazji poznaliśmy nową metodę badań starożytnych zapisków - dawniej było ślęczenie po bibliotekach, mozolne analizowanie, a dzisiaj... wystarczy "poszukać na forum".

Wyczytując te znaki, Colin zauważa dziwne rysunki pokazujące dziwne stwory. I w końcu dochodzi do prawdy... Według Majów, koniec świata ma być spowodowany atakiem tajemniczej rasy, zwanej Goliath.

Majowie posługiwali się bowiem angielskim alfabetem oraz biblijnymi imionami.

Colin uwierzył w te słowa i jak najprędzej chce powiadomić władze, przyjaciół a przede wszystkim rodzinę o katakliźmie który ich spotka. Po pokazaniu tekstu i translacji staremu kierownikowi biblioteki i historykowi, Brianowi oraz najlepszemu przyjacielowi Colina, John. Oboje uwierzyli. I niestety tylko oni... Żona, z która się rozwiódł przestala utrzymywać z nim kontakt. Nie uwierzyla w ani jedno słowo.

Nie uwierzyli w rzekome zapiski dawnych Indian wyczytane przez amatora w festyniarskiej "kamiennej książce" znalezionej akurat przypadkowo w piwnicy biblioteki? No co za cholerni sceptycy.

21 grudnia 2012, Nowy Jork, Godz: 12:00. Słychać dudnienia. Nietoperze i myszy umierają na wskutek wysokich ultradźwięków.

Niskie ultradźwięki byłoby to niezłe osiągnięcie naukowe.

Colin stoi na zewnątrz. Widzi szarą smugę.

...na rękawie swojej koszuli. Nawet Vizir nie dopierze pyłu z kamiennej książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Majowie posługiwali się bowiem angielskim alfabetem oraz biblijnymi imionami.

Na podstawie majów powstał angielski i biblia, nie wierzę, że pierwsze słyszysz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam. Akurat może fabuła w ogóle jest lepsza, tylko została tu błędnie sformułowana. Art jest naprawdę fajny, a ludzie pokroju Nikasa i Explosivo są po prostu wymagający, a z tej zapowiedzi mamy póki co tylko skrawek fabuły i koncept arta, zapewne z Menu. Co niezmienia faktu, że mnie sam koncept art napawa nadzieją bo jest piękny.

 

@down to co na sygnaturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Ja się nie będę wypowiadał, bo też jestem noga w GM i robię grę myśląc, że dorobi się sławy jak Skyrim. Ale mimo wszystko czekam na skrinszota, bo gra mimo dziwnej fabuły może nadrabiać wszystko grafiką i grywalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...