Skocz do zawartości

EvoNet


bartas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytałem tylko pierwszy post i już mogę z czystym sumieniem dać 1/5. Żeby zabrać się za takie coś trzeba mieć wszechstronne uzdolnienia lub co najmniej kilkuosobową ekipę, innymi słowy: zajawkę do pewnych rzeczy. Prosty design, wsparcie developerów, bezpieczna platforma, płatności: Czy jesteś w stanie to zrealizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. to samo w C#, C++ czy Delphi by ważyło 200kB. I było dużo szybsze, płynniejsze i bezpieczniejsze.

 

Tak, ale nie znam na tyle dobrze C++ czy chociażby Delphi, żeby się tego podjąć. Tak jak już pisałem, jeżeli platforma zdobędzie zainteresowanie, to postaram się znaleźć kogoś kto pomógł by mi to przepisać na C++ (brat studiuje, kolega tak samo - potencjalne dwie osoby do pomocy)

 

Czytałem tylko pierwszy post i już mogę z czystym sumieniem dać 1/5. Żeby zabrać się za takie coś trzeba mieć wszechstronne uzdolnienia lub co najmniej kilkuosobową ekipę, innymi słowy: zajawkę do pewnych rzeczy. Prosty design, wsparcie developerów, bezpieczna platforma, płatności: Czy jesteś w stanie to zrealizować?

Płatności w przyszłości, design jest, mam nadzieję, prosty (sugestie mile widziane). Co do bezpieczeństwa, to wydaje mi się, że jest bezpiecznie, ale zawsze znajdzie się ktoś kto da radę to złamać, i właśnie dlatego przed startem będę jeszcze prowadził testy w których mam nadzieję znaleźć większość luk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatności w przyszłości, design jest, mam nadzieję, prosty (sugestie mile widziane). Co do bezpieczeństwa, to wydaje mi się, że jest bezpiecznie, ale zawsze znajdzie się ktoś kto da radę to złamać, i właśnie dlatego przed startem będę jeszcze prowadził testy w których mam nadzieję znaleźć większość luk.

No to niezbyt ciekawie, bo design jest brzydki i mało czytelny. Pokombinuj jak odpowiednio przekazać treść. A z twoim podejściem co do bezpieczeństwa to nic nie osiągniesz :P . Pamiętaj, za wszelkie luki ty bierzesz odpowiedzialność, a gdy w grę wchodzą jakiekolwiek pieniądze, robi się nieciekawie.

 

Jest w tobie potencjał, ale nie patrzysz w ogóle na innych. Tyle już było tym platform do gier w GMie i żadna nie wypaliła. Sprawdź jakie są główne przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na innych, jeżeli coś komuś nie pasuje w interfejsie, to proszę o wskazówki co poprawić, a na pewno je uwzględnię :) Co do bezpieczeństwa, to sam musisz przyznać, ze nie ma zabezpieczenia którego nie da się złamać ;) Dlatego najpierw, tak jak już pisałem, będą testy, w których będę sprawdzał czy na pewno konta są bezpieczne.

A mógłbyś napisać jakie były te platformy? Ja pamiętam tylko GECO, które padło, bo autor gdzieś zniknął.

Aha, na pewno postaram się trzymać na tej platformie poziom, i przyciągać ludzi (np. konkursami), bo w końcu nie chcę żeby pieniądze na hosting poszły na marne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jest bardzo dużo mądrych ludzi, ale też bardzo dużo osób, które się przypieprzą do kogoś z byle powodu. Przecież widzicie, że to jest na ukończeniu, autor nie pchał się z zapowiedziami rok przed rozpoczęciem prac, a projekt nie wygląda aż tak źle.

Powodzenia w projekcie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jest bardzo dużo mądrych ludzi, ale też bardzo dużo osób, które się przypieprzą do kogoś z byle powodu. Przecież widzicie, że to jest na ukończeniu, autor nie pchał się z zapowiedziami rok przed rozpoczęciem prac, a projekt nie wygląda aż tak źle.

Powodzenia w projekcie życzę.

Mam prawo wyrazić swoje zdanie i podzielić się doświadczeniem oraz wiedzą, natomiast ktoś, kto robi z siebie ofiarę w co drugim poście jest ostatnią osobą, która może mnie oceniać.

 

Bless ya ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Akurat Logicic to gówno, a Kurczaki: Strach na Farmie jest nieskończone i się nie śpieszę. Może chociaż spodoba wam się moja gra na ox. O jednym zapomniałeś jeszcze, że gówno i tak wypłynie na powierzchnię. Poza tym ktoś kto nie zrobił żadnej gry nie powinien się wypowiadać na forum dla twórców gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią wrzucałbym do tego EvoNet swoje gry i to nawet darmowo. Projekt jest ciekawy, uważam, że design ładny itp. itd. Powodzenia życzę!

Najlepiej byłoby gdyby się ugadać i zrobić cyfrową dystrybucję wszystkich gier z gmclanu. Pełna integracja z naszą witryną, "platforma" dostepna dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to już jest w drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma zwie się Vidi i udostępnia sdk GMowe i cpp, platforma udostępnia ficzery takie jak sprawdzanie legalności gry/aplikacji (klucze seryjne), ilość maszyn na jakich działa aktualnie dany user (w zasadzie blokuje odpalanie gry z tym samym kluczem seryjnym na więcej niż jednej maszynie), online gamedata (per klucz seryjny) dostępne na serwerze systemu (łączenie się z vidi online i pobioeranie/wysyłanie danych gry, takie jak trofea, medale, cokolwiek, co developer zechce), komercjalizacja projektu i sprzedaż/kupno online. Cicho i głucho, bo wystartuję z tym jak z bombą.

No co ja mam mówić, bawię się w sony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu sie zechce crackowac gry gmowe? :D

a bomby nie bedzie dla osob, do ktorych sie odezwe w sprawie implementacji bety do ich gier, aby przetestowac dobrze system i aby byly jakies zachecajace tytuly na czas publikacji

 

a z reszta, chcecie, to na jutro dam alfe.

API jest bardzo male, bo ma zaledwie pare funkcji i wiecej raczej nie bedzie, wiec sposob uzycia w grze banalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komercjalizacja gry na vidi jest opcja, wiekszosc i tak bedzie darmowa, bo jak zechce sie sprzedawac na tym gry, to b edzie trzeba przejsc quality assurance i dostac ocene, od ktorej zalezec bedzie, czy gra ma w ogole szanse sie sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...