Skocz do zawartości

Zablokowane CA 2011 Głosowanie - gra [anulowane]


Uzjel

CA 2011 Głosowanie - gra  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CA 2011 G?osowanie - gra

    • Seid 2 - Dyzmek
      24
    • Eugeniusz: Grzybobranie - Explosivo
      2
    • Nana Puzzle 2 - candy
      3
    • Warfog 2 - Uzjel
      25
    • Mystic city of Caveroon - LionX Dagger
      2
    • GROM 2032 - PKM
      3
    • Fall Of - Threef
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No sorry ale spójrz chociażby na liczbę głosów. 55 głosów w 2 dni? W ogóle mamy tutaj tyle aktywnych ludzi?

Pozostałe głosowania z community Awards maja 33 w zapowiedziach, tyle samo w tych o użytkownikach i 22 w artykułach.

 

Zapewne na dyzmora głosowały jakieś multikonta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Ja multikont nie mam. Ale nie mamy pewności (to tylko przypuszczenie) że to nie fani Warfoga. No popatrz. Jak mogą pozwolić, żeby wygrali 'trolle'. A ciągle my obrywamy. Powtarzam, że to tylko przypuszczenie ;)

Ja po prostu zagłosowałem na tą, którą lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygłupy dla jaj głosowały na seida i teraz Fall Of nie ma szans..

Lubię cię dlatego spokojnie powtarzam trzeci raz... Nie zagłosowałem dla jaj... I nie jestem przygłupem. Doczekałem się życia w miejscu gdzie za poglądy zostajesz nazwany przygłupem, idiotą i trollem. Dotąd z waszej strony lecą wyzwiska jak z kranu, z naszej (chyba) nie padło ani jedno. Serio. Nie szalejcie panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmh. No. Mieli uzasadnić swój wybór ale tak to pamiętam że trochę ludzi w temacie z Seidem 2 chwaliło tą grę. Ale nawet jeśli to w każdym razie ja jestem w porządku wyborcą ;x

Być może chcą doprowadzić do remisu.

Po co?

A w ogóle. W wyborach prezydenckich wystarczy krzyżyk i nikt się nie czepia czy na serio chcieli tego czy nie. Według mnie enie powinno być powtarzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos poszedł na Seida . Może to nie jest idealna gra, ma kilka bugów, ale w sumie spośród wszystkich gier biorących udział w konkursie jest chyba najlepsza. W tym roku poziom nie jest tak dobry jak kiedyś np. rok lub dwa lata temu( już nie wspominając o konkursach za czasów drewnianego Gmclanu, wtedy to była miazga )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psioczycie na dyzmka, ale nikt nie potrafił by ułożyć takiej fabuły. Gdybym tak jak wy oceniał gry tylko po grafie w żadne wasze wypociny bym nie zagrał. GRYWALNOŚĆ i FABUŁA- to są czynniki dzięki którym SEID prezentuje się najlepiej ze wszystkich gier wyżej wymienionych w ankiecie. Co z tego że w grze są bugi, skoro zostały sprytnie zamaskowane i przerobione na FEATURE. Każdy puzzle z tej układanki zwanej SEID dopełnia się idealnie tworząc grę roku 2011. LUDZIE, NIE KIERUJCIE SIĘ GRAFIKĄ TYLKO DUSZĄ, A TA GRA JĄ POSIADA, WYMIEŃCIE SIĘ Z NIĄ SWOIM DUCHEM... A GRA: POWIEM TYLE- BYŁA ROBIONA Z SERCEM... SERCEM PATRYKA NIKODEMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny gust, jedni lubią gry typu warfog, a inni ubierać się w mięso lub worki foliowe i seida...

 

ehh czyli, że co ? Jak ktoś głosuje na warfoga to znaczy, że dlatego bo to najlepsza gra spośród pozostałych, a jeśli ktoś oddaje swój głos na seida to znaczy że jest bezguściem ? Jakby wszyscy mieli takie podejście, to każdy konkurs oparty na zasadzie głosowania nie miałby sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ediepl, zachowujesz się jak faszysta. Żal mi. :(

Tak BTW. ignis, może założymy coś takie jak halpy, tylko u nas nie będzie główną osią Anime, tylko lubienie wszystkich

Hum. Szkoda, że od ciebie wziąłem ten tekst, tawariszczu mój drogi ;x

@Law: W sedno trafiłeś

Skoro to nie jest trolling to niech wszystkie 24 osoby się ujawnią, załoźę się źe nawet 10 osób nie napisze.

Z was dwudziestudwóch też widziałem tu tylko kilku fanów WarFoga więc wypraszam sobie kalumnie jakoby wybory były sfałszowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zróbmy tak, że zamiast ankiety ludziki po prostu pisaliby posty w których jasno i klarownie piszą na kogo głosują? Żeby uniknąć bałaganu, można by było założyć oddzielny temat, gdzie dopuszczalne byłby posty zawierające tylko tytuł gry, na którą użytkownik oddaje głos. Oczywiście oznaczałoby to trochę więcej pracy dla organizatorów konkursu, ale jak widać, konspiracje się szerzą niemiłosiernie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIM, KURWA PRAWEM wyniki są takie. Proponuję powtórzyć głosowanie, bo trolle i ten idiota Ignis głosują na SEIDA, który nawet nie powinien się tu pokazać, a reszta głosuje na Warfoga, żeby nie pozwolić trollom wygrać. Nana Puzzle i inne gry nie mają przez to najmniejszych szans na zebranie jakichkolwiek głosów. A ty dyzmek popatrz OBIEKTYWNIE na to, na jakim poziomie jest twoja gra w porównaniu do... wszystkich tutaj pokazanych.

Spokojnie, sam nie wiem czemu zagłosowałem na Seida. Ale nie uważam tego za żadną niesprawiedliwość. Dajcie już Dyzmkowi spokój, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...