Skocz do zawartości

Zablokowane CA 2011 Głosowanie - gra [anulowane]


Uzjel

CA 2011 Głosowanie - gra  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CA 2011 G?osowanie - gra

    • Seid 2 - Dyzmek
      24
    • Eugeniusz: Grzybobranie - Explosivo
      2
    • Nana Puzzle 2 - candy
      3
    • Warfog 2 - Uzjel
      25
    • Mystic city of Caveroon - LionX Dagger
      2
    • GROM 2032 - PKM
      3
    • Fall Of - Threef
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie ogólnie przeglądałam temat, bo bodajże na shoucie ludzie pisali, że tegoroczne głosowanie to fail...

 

Dużo osób pisało, że głosowałoby na co innego, ale dają głos na Warfoga, żeby tylko Seid nie wygrał.

 

Myślę, że to stanowi dobrą podstawę do powtórzenia głosowania, zwłaszcza, gdy okazało się, że głosy na Seida były nieuprawnione. Co prawda pewnie i tak wygra Warfog, ale przynajmniej wynik głosowania będzie bardziej zrównoważony. ^^'

 

I poza tym tak, przydałoby się wyłączyć z głosowania konta, które nie były na GMClanie dłużej niż tydzień albo co. Najlepiej tyle, ile wynosi czas głosowania, bo wtedy konta, które powstały po rozpoczęciu nie będą miały szans zagłosować. ;)

 

(w sumie to można by zamknąć ten temat i po wyjaśnieniu sprawy otworzyć nowy, bo znając życie raczej nic konstruktywnego tutaj ludzie nie napiszą, tylką będą "kopać leżącego" IMHO O.o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Ale to by wymagało sporo przeróbek w kodzie, których nie chce mi się robić :P Nie mniej znalazłem już 3 osoby które głosowały z drugiego konta - wieczorem wszyscy oni dostaną po blokadzie na tydzień, a nowe "lewe" konta zawiesimy i pomyślimy co dalej. Na razie muszę się skupić na pracy.

 

Edit: albo i dorobię te blokady - z tego samego IP, oraz z kont z 0 postami i założonymi po dacie rozpoczęcia tematu, głosować się nie będzie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...