Skocz do zawartości

Compo 48h (13-15.01)


pi1er

Rekomendowane odpowiedzi

Startujemy 13.01.2012 (piątek).

Temat zostanie wylosowany o godzinie 20:00, po czy można śmiało przystąpić do pracy. (lista tematów zostanie zamknięta w niedzielę)

Działamy do 15.01.2012 (niedziela) do godziny 20:00.

 

W sumie zatem uczestnicy mają 48 godzin na stworzenie gry.

 

Dozwolone jest wszystko co legalne. Od frameworków, przez silniki, aż po GameMakery i Clicki. Dopuszczalne jest użycie grafiki z internetu.

Zwycięzca zostanie wybrany w tradycyjnym głosowaniu. Każdy uczestnik wybiera trzy najlepsze prace, którym przyznaje odpowiednie po 3, 2 i 1 punkt. Organizator punkty sumuje i udostępnią wyniki.

 

Mamy także bardzo symboliczną nagrodę :P

 

Więcej informacji: http://indiehub.pl/showthread.php?tid=22

 

---

 

Uprzedzając wszelkie offtopy: Nie jesteśmy serwisem, który zamierza konkurować z warsztatem/gmclanem. Celujemy głównie w community dla twórców niezależnych. W fun przy tworzeniu gier. Nie zamierzamy skupiać się na takich rzeczach jak programowanie/kodzenie w GML, jednak małe działy zostały dla nich również utworzone zapobiegawczo. Chcemy skupiać ludzi których pasją jest tworzenie gier bez ingerencji w jaki sposób tego dokonują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Podałeś listę tematów na compo = już można coś robić i ma się 5% szans na to, że zrobi się na temat

No to rób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie silnik są dozwolone czy tylko te dwa? np. Flash, java, C#, C++, javascript, albo jeżeli mowa o silnikach to unity3d(używa 4 rodzajów skryptu z tych co pamiętam to C#, javascript, Pyton i jeszcze jakiś był), UDK(skrypty pisane w unrealscript), CryEngine (nazwy skryptu nie pamiętam ale morze ktoś chciał by się pobawić). Oczywiście tu wymieniłem te darmowe które znam poza tymi dwoma twoimi.

 

A tak poza to witam wszystkich ponownie, bo dawno tu nie wchodziłem poza zajrzeniem na nowości z GM. I mam nadzieje trochę rozruszam tu te towarzystwo do robienia bardziej profesjonalnie. x)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możemy dopuścić duet. Chociaż większość uczestników wolałaby, żeby grę tworzyła jedna osoba, druga natomiast grafikę czy coś takiego.

Nie szkodzi jednak zgłosić pracy. Głosować będą bowiem uczestnicy :) Może będzie wybrana najlepsza praca według "publiczności", ale zastanowimy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...