Skocz do zawartości

Alien Hunter


AlanW

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Alien Hunter

 

Gatunek: zręcznościowa

 

Opis: Jest to gra której tworzenie przerwałem pół roku temu,a teraz chcę przepisać ją na c++ (w celu nauki ale jak na razie idzie dobrze więc być może gra doczeka się wersji finalnej). W tej wersji dostępne jest tylko jedno wyzwanie, a gameplay jest dość okrojony. Sama gra ma polegać na polowaniu na przeciwników na oskryptowanych planszach - jeden poziom - jeden ,,obcy" do upolowania. Wiem ,że nie ma tu teraz za dużo ale to jedno wyzwanie jest dość trudne wiec możecie chwalić się rekordem (zróbcie screena bo zapisywane wyniki nie są zabezpieczone). Piszcie jakieś uwagi odnośnie projektu (na razie dot. rzeczy ogólnych bo na szczegóły raczej za wcześnie). Jeżeli stwierdzicie ,że warto by to kontynuować to jest szansa, że w ferie doczekacie się jakiegoś demka (nie mam za dużo czasu na robienie tego). (właściwie to moja pierwsza ,,gra" jaką tu wrzucam)

 

DOWNLOAD

 

Autorzy:

Projekt:
AlanW

Programowanie:
AlanW

Grafika:
AlanW

Dźwięki:
,,Kudłaty"

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się grać. Pociskow pierwszej broni nie widać w ogóle, rakiety broni drugiej nie dają poczucia mocy, a trzeciej broni nie ma jak przetestować, bo aby dogonić statek wroga, trzeba lecieć z maksymalną prędkością, a ponieważ w tym samym czasie trzeba też lawirować między meteorytami, nie można nawet wycelować, a co dopiero strzelić.

 

W sumie to nie ma czego oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówił, że będzie łatwo - w końcu to wyzwanie ;p Wprowadziłem jednak delikatną zmianę - przeciwnik jest mniej wytrzymały. (mój rekord 22 sek ) A że za bardzo nie ma co oceniać.. w końcu to zapowiedź - ocenia się raczej gotowy produkt :P Z tej zapowiedzi chcę się raczej dowiedzieć np. co sądzicie o takim wysokim poziomie trudności - ja np wolę taką krótszą a trudniejszą grę niż łatwą a długą. Albo czy pomysł z ,,pościgami" w grze tego typu jest wystarczająco ciekawy i sensowny by to kontynuować czy to był by tylko kolejny klon o lekko zmienionym gameplayu (wiem , że jeszcze inne elementy będą o tym ostatecznie decydowały ale narazie chodzi mi o sam schemat który potem będzie ciężko zmienić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...