Skocz do zawartości

propozycja MMORPG


Kychu

Rekomendowane odpowiedzi

heh gralem i przeszedlem ze 3 razy,i pare innych czesci tez :P a WW jest najlepsza moim zdaniem wersja, a w TP zagram juz za 2 tyg to sie przekonam ale patrazac na grafe to nie za bardzo sie postarali,a jesli chodzi ci o hit to ogladalem troche tych trailerow, wiec wiem sporo ogladalo sie wypowiedzi tworcow samej gry :P niewiem czy widziales te sztywne ruchy linka? grafike wilka i innych postaci niema czyms sie podniecac :P moze komus sie podoba ale ja czekalem na zelde w celshadingu :P dobrze ze chociaz zrobili ta wersje na ds :D :D pozdro i nie oceniaj ludzi po upodobaniu :P

PS: tak naprawde zelda ma wyrobiona opinie wiec nawet jakby wyszla najgorsza kapa to wiekszosc by mowila ze jest zaje^^^ i mam nadzieje ze takie jest i bedzie :) pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, myslalem ze juz sobie sciagne na gecka a to pech (jednak kit bo na emulu niby juz jest) :/ trudno poczekam do premiery Wii :)

Matthew Kane Zelde mozna sciagnac razem z emulatorem n64,gba,snes zalezy jaka wersje chcesz nawet mozesz opdalic ta na gecka ale nie polecam malo fps :P ale jesli ci chodzi czy jest na pc to odp. brzmi nie niema :)

Pablo jesli sledzisz tak zelde to powiedz mi cos na temat filmu zeldy ktory podobno ma wyjsc bo nic niewiem procz tego za ma wyjsc za 5miesiecy ,no i oprocz trailera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnei w GM wszystko jest wykonywalne (lub prawie wszytko).

Coś takiego dałoby się zrobić..Ale uważam, że pewnie kosztowałoby mnóstwo pracy i czasu.

Dla chcącego nic trudnego..Jednak według mnie to się nei przyjmie..Tworzymy gry RPG fantsy i osadzone w średniowieczu, bo to ludzi kręci!Miło jest wziąść swój zakurzony miecz, wsadzić w pochwę, wsiąść na konia i wyruszyć na smoka..Co Ty widzisz fajnego w byciu policjantem??Ja (pomijająć kilka wulgarnych komentarzy) nic cieakwego.Łażenei i lanie pałą wszystkich "złoli"?Kiedyś sięznudzi..Ile można ludzi pobić..Za przestępstwa rzecz jasna :lol2:.A ja mogę chodzić i lać te smoki do huum.. czasu gdy wyrosnęz tego (jeżeli to nastąpi).I mi się jak na razie nie nudzi to (gram , np. w Tibie już od 6 lat..).Mój ulubiony gatunek gier to właśnie RPG/MMORPG.Pewnie ajk dokończe moje dzieło (Gonroth - gra rpg).To wykupie licencję i umeiszcze to w sieci..Niec chwaląc się, uważam że coś mi wychodzi!Już niedługo(pare miechów) i pewnie zamiast w Tibię bedę grał w SWÓJ Gonroth!Pozdro i dzięki za możliwość wypowiedzenia się! :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gacka? sciagac se mozesz ale zaden emul nie dzaia (pomijajac to ze jak dziala to fps nie przekracza 10 :/ ja mam orginala gacka, jak wyjdzie zelda to se kupie.

 

"Co do Zeldy można ją skądś ściągnąć?"

ja mam orginala na N64 ale mozna sciagnac. Odsylam na www.zelda.prv.pl

 

PS: Film "Hero of Time" (to ten o ktory pytales) to cos strasznego, okropne, autor pomyslu (jakis nadziany chlop) jest rezyserem totalny amator, na dodatek obsadzil siebie w glownej roli (jako Linka) film okropny mimo ze nie ogladalem i ta jego blad peruka. Eh... no i Zelda jest brunetka, ten film to jakis zart wogole, Nintendo powinno go zamknac do wiezienia za taka zniewage :/

 

Matthew_Kane - jesli masz zamiar robic gierke multi to odrazu sie zglaszam na ochotnika do pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzymy gry RPG fantsy i osadzone w średniowieczu, bo to ludzi kręci!Miło jest wziąść swój zakurzony miecz, wsadzić w pochwę, wsiąść na konia i wyruszyć na smoka..Co Ty widzisz fajnego w byciu policjantem??Ja (pomijająć kilka wulgarnych komentarzy) nic cieakwego.Łażenei i lanie pałą wszystkich "złoli"?Kiedyś sięznudzi..Ile można ludzi pobić..Za przestępstwa rzecz jasna :lol2:.A ja mogę chodzić i lać te smoki do huum.. czasu gdy wyrosnęz tego (jeżeli to nastąpi).I mi się jak na razie nie nudzi to (gram , np. w Tibie już od 6 lat..).
A niektórzy mogą powiedzieć - "Co fajnego łazić rycerzem z mieczem w łapie i ciągłe bicie stworów?". Nie każdy lubi takie klimaty B)

Poza tym zauważ - w Tibii głównie chodzi o xp'owanie i zdobywanie wyższych leveli. Do czego to się sprowadza? Głównie do łażenia i bicia. Czyli identyczne zaowdy jak u policjanta - łażenie i bicie B)

 

Ale osobiście również preferuje fantasy (i zwykłe rpgi - nie lubie mmo). Łażenie redgardem ze Złotym Ostrzem w Morrowindzie to jest to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo ja mam przerobionego gecka :P dlatego sobie sciagalem ,ale jak juz mowiles wczesniej bylo bledem pobieranie czegos czego jeszcze niema :/ a na emulatorze ,wiadomo ze nie przekroczy wiecej niz 10fpsow jak narazie :P

czyli ten film jeszcze nie wyszedl?.

Pietrus zgadzam sie z toba chyba zeby dodali fajne questy ,zreszta dosc fajna gra tego typu jest Lineage 2 polecam, tobie tez pablo wyglada podobnie jak zelda i jest oczywiscie mmorpg'iem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 :P a gecka przerobilem bo za drogie sa giery :) rose mialem grafika cukierkowa :) film bym sobie obejrzal,ale tylko z ciekawosci,no i jeszcze z ta zelda MP umiecie cos takiego w ogole zrobic? jak zrobicie dajcie znac zobaczyl bym co to wyjdzie :] ale niewim czy dalo by sie tak latwo chyba zebys chcial wejsc w zelde OoT i tylko w niej dodac multi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo nie kazdy moze sobie pozwolic na orginaly :P tez bym wolal :] heh a modelujesz jeszcze w 3d? czy jakos bys wyciagnal modele z OoT?Chetnie bym wam pomogl (az kusi:) ale niestety brak czasu :( no i dzieki temu pomyslowi przyszla mnie chec zrobienie linka :P po skonczeniu filmiku ktorego teraz robie wymodeluje sobie linka (ciekawe jak wyjdzie ) ;)

a to dla poprawy humoru :) zdjecie znalazlem na allegro jak koles wystawial gecka :]

jefffim8ib2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnetniN nie wolno straszyc innych uzytkownikow takimi fotami xD ciekawe czy ktos to kupi xD!! hmm... ja nie mialem zamiaru robic w 3D, po pierwsze nie umiem a po drugie 3D w Gmie podobno ssie. Nie umialbym wyciagnac modelu 3D z roma, ale modelowania jeszcze nie zapomnialem :P kiedys mialem wymodelowanego przez siebie Mario :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem zartuje, ja bym kupil ale mam :P wiec nie trzeba. nie mam juz tego modelu bo mi format zjadl :( a szkoda. A kiedys pamietam zrobilem z nim animacje jakas tak... 10s jak idze, potem przyspiesza a potem skacze. Wyszlo mi na serio realistycznie z ta animacja. Zaladowalem ja na jakas stronke typu rapidshare, moze nawet i tam. szkoda ze nie pamietam linka :(

 

PS: postac miala tak wiele szczegolow ze raczej w GM bys jej nie uzyl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...