Skocz do zawartości

propozycja MMORPG


Kychu

Rekomendowane odpowiedzi

JA nie bardzo umiem takie trudne gry robić, ale może ktoś siępodejmie. CZemu nie ma wspólczesnych gierm MMORPG wszystko stare jakieś fantazy itd. A gdyby zrobić gre typu TIBIAn tylko ,że nowoczesną popylamy po moieście jemy chodzimy do pracy walczymy.Można byćkibice, blokoersem, policjantem, zwykłym ziomkiem wszystkim normalnie prawdziwe zycie w wirtualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykre jest to, ze starasz sie byc guru wzgledem tworcow simsow, majac beznadziejny pomysl na gre i na dodatek myslisz, ze takich gier nie ma, a nie umialbys zrobic nawet takiej samej ikonki, jaka maja simsy. pozdro nubie.
NIe pierdziel!!! Idioto to jest propozycja a simsy sie chowają jak by ktoś coś takiego zrobił!!Cioto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe pierdziel!!! Idioto to jest propozycja a simsy sie chowają jak by ktoś coś takiego zrobił!!Cioto!

Należy wyzluzować poślady, bo ci się dostanie. Ostrzeżenie. :P A jeśli chodzi o twój pomysł... Cóż... nie zliczę ile było już próśb "zróbcie (MMO)RPGa takiego a takiego...". Jeśli taka gra, jaką opisałeś cię jara, sam ją zrób. Bo raczej nikt inny nie porwie się z motyką na Księżyc chcąc zrobić "świetną" gierę bazującą na twoim pomyśle, podczas gdy podałeś taką małą ilość informacji. Nie mówiąc już o błędach. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe pierdziel!!! Idioto to jest propozycja a simsy sie chowają jak by ktoś coś takiego zrobił!!Cioto!
Sam jesteś pier *** ciota, skoro twierdzisz że komuś, lub kilku osobom uda się zrobić gre lepszą od simsów. Na dodatek wyklinasz innych, poniewarz się z tobą nie zgadzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, przepraszam.

 

A co do waszych pytań. Jak napisałem na początku nie jestem jeszcze w stanie robić tego typu gier. (Nie potrafie robić tak duży multiplayer itd.) Dlatego pomyślałem, że ktoś sie tego podejmie może. To nie do końca mają być simsy, bo simsy są bardzo ograniczone komputerowi przyjaciele itd. Tu by wszyscy byli żywi. Troche więcej akcji można kogoś napasć okraść, a nie pokojowe simy gdzie gdy sie biją pojawia sie chmurka dymu i cała bitwa. I co najważniejsze to my jesteśmy postacią a nie jak w simsach tylko nią sterujemy a ona do nas krzyczy (co mnie dobija bo np: biegne do kibla a on sie w połowie zatrzymuje i krzyczy ,że już nie może a kawałek dalej robi pod siebie,przez ten czas c opape darł już by dobiegł)Przecierz widać wskaźniki od głodu itd. Pozatym można być blokersem stać sobie na klatce palić papierosy pić piwo itd. Dodatki: Psy koty i inne zwirzęta domowe lub wolno latające które nas czasami mogą zaatakować. No i w simsach wszystko głównie sie dzieje w domu a tutaj sam musisz o określonej godzinie dojść do pracy czy dojechać autem lub autobusem.I wszystko w pracy robić aby dostać pieniądze np. Właśnie jeździć autobusem od przystanku do przystanku. Robić chleb i sprzedawać innym , taka prawda ,że każdy kto miał simsy 2 pierwszy raz sie podniecał a potem 2 tygodnie grania i monotonia. Jeśli jednak ktoś by sie zdecydował to byłbym bardzo wdzięczny. A gwarantuje ,że gra by odniosła sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno by sie przyjelo,odpoczac wrescie od tych starozytnych gier,rycerzy itd oto ci chodzilo Kychu ?ale niestety tu chodzi o bohateraz zeby byl fajowski a nie zwykly koles ,zaczelo by sie robic nudne, ja osobiscie w simsy nie gram i niemam zamiaru w to grac(jednak udala im sie gra).

Pamietaj ze nie zawsze co tobie sie podoba moze sie spodobac innym , i dobrze ze zrobiles taki topic bo dzieki temu zyskujesz informacje od userow czy gra moze wypalic czy nie,nawet jesli jej nie umiesz zrobic ;)

nawet dostajac tego typu odp. cyt"..majac beznadziejny pomysl na gre i na dodatek myslisz, ze takich gier nie ma, a nie umialbys zrobic nawet takiej samej ikonki, jaka maja simsy. pozdro nubie."

 

PS:polecam zajrzec tez na inne forum :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co bym tylko był wstanie. Postarał bym sie złatwić grafike. Wszystko co bym mógł. Bo ja nie powiedział ,że ktoś ma mi to zrobić a ja obejrze i go z krytykuje. Ale podsunąłem pomysł jeśli ktoś by się podjął to bym pomógł jak bym tylko umiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To jak? Zamykamy temat czy jeszcze chcecie się kłócić?

 

Kychu: Propozycji nikt zapewne nie przyjmie, bo z buta takich gier się nie robi. Ba... to ma być mmorpg co oznacza, że trzeba mieć serwery, dwa że trzeba ochraniać pamięć gry przed hackerami czyli game maker pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do tego pomyslu z MMO Zelda mialem bardziej rozwiniety pomysl niz kolorowe linki wszedzie xD do wyboru zrobilbym rasy typu Zora,Goron,Hylianin,Deku,Kokiri itp. Kazdy mialby inne zdolnosci, magia, walka na miecze luki itp :P pomysl mam dobry ale nie umiem jakos tego multiplaya zrobic, nie wiem o co chodzi z tym pakowaniem danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...