Skocz do zawartości

Zablokowane Shot


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale mnie wkurwiacie, czepiacie sie ze chlopak napisze cos po angielsku i dorabiacie filozofie "bo chcesz byc fajny" a skad wiesz co on moze chciec? albo ze gra wyglada jak wyglada ale dajcie spokoj on ma 12 lat, kazdy kiedys od czegos zaczynal,zreszta moje gry robione w jego wieku tez wcale lepsze nie byly. Do 2 miesiecznego dzieciaka tez sie przypierd**acie ze drze morde jak glupek jak sie rozplacze? Nie chodzi o jakies porownania no ale kurde czepianie sie na sile bywa meczace nawet jesli sie to tylko czyta a nie uczestniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj on ma 12 lat

Jedno pytanie: I CO KUTWA Z TEGO? Pieprzy mnie ile ma lat, jakiej jest płci, orientacji, jaki ma kolor włosów i ile ma dziurek w nosie. Oceniam jego grę oraz jego podejście do odbiorcy, a obydwie te rzeczy wołają o pomstę do nieba w przypadku bedzioma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się zgadzam z Explosivo.

Wszędzie mówicie żeby oceniać grę, nie twórcę - i większość tu obecnych tak robi. Ocenia grę używając takich samych kryteriów niezależnie czy robi ją Bedź, Gnysek, Propa.

Że niby ma mieć taryfę ulgową bo jest w podstawówce? No wybaczcie, też mam nadzieję że Shot wypali ale sądząc z ostatniego zachowania Bedzia nic na to nie wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, nie. Ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność, to że ma autor ma 12 lat to nie znaczy że kiepską (no dobrze, raczej niedokończoną) grę mamy nazywać dziełem (wybacz wyolbrzymienie). Chodzi mi mniej więcej o to że to jaką grę zrobi ma zależeć od jego umiejętności a nie wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Całkowicie się zgadzam z Explosivo.

Wszędzie mówicie żeby oceniać grę, nie twórcę - i większość tu obecnych tak robi. Ocenia grę używając takich samych kryteriów niezależnie czy robi ją Bedź, Gnysek, Propa.

Że niby ma mieć taryfę ulgową bo jest w podstawówce? No wybaczcie, też mam nadzieję że Shot wypali ale sądząc z ostatniego zachowania Bedzia nic na to nie wskazuje.

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

 

@karolo: Gnysek zrobił tylko najnowszą wersję Almory, w którą jeszcze nie graliśmy, wcześniej to Borek tworzył Almorę ;)

 

 

A ja ogólnie podpisuję się pod tym co powiedział Propa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, Propa :thumbsup:

 

Oceniam jego grę oraz jego podejście do odbiorcy, a obydwie te rzeczy wołają o pomstę do nieba w przypadku bedzioma.

Ekhem, jakie niby podejście do odbiorcy? Przytocz jakiś przykład mojego złego stosunku do odbiorcy (nie licząc tego jednego "wypierdalaj"), proszę, będę miał lepsze zorientowanie w tym, co robię źle. Odpowiedź "całokształt" również się nie zalicza.

 

Propa po części ma rację, tylko że Bedziom jest jak na swój wiek po prostu zbyt pyskaty i tyle w temacie ;) . Żeby na forum pisać do starszych "wypierdalaj" i tego typu teksty... no bez przesady :) .

Sernat, w internecie wiek nie ma znaczenia jeśli chodzi o szacunek. Tak naprawdę to nieważne czy mam 5, 12, 30 czy 40 lat, powinieneś mieć do mnie jako taki chociaż szacunek (ofc nie chodzi mi o to, że go nie masz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, jakie niby podejście do odbiorcy? Przytocz jakiś przykład mojego złego stosunku do odbiorcy (nie licząc tego jednego "wypierdalaj"), proszę, będę miał lepsze zorientowanie w tym, co robię źle. Odpowiedź "całokształt" również się nie zalicza.

- Wypuszczasz kilkadziesiąt nowych wersji na godzinę, wprowadzając znikome poprawki, których nikt nie odczuje, zamiast zająć się poważniejszymi bugami

- Ignorujesz powiadomienia o błędach/bugach, nawet nie próbując ich naprawić

- Psioczysz, gdy ktoś ci zwróci uwagę na coś

- Ogólnie traktujesz nas jak idiotów

- Usprawiedliwiasz się wiekiem

- Zmieniasz sobie zdanie jak pasuje (patrz: opieranie się na CS2D)

- No i - skoro twierdzisz, że gra dobra nie jest, to po uj ją tu wstawiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.- Wypuszczasz kilkadziesiąt nowych wersji na godzinę, wprowadzając znikome poprawki, których nikt nie odczuje, zamiast zająć się poważniejszymi bugami

2.- Ignorujesz powiadomienia o błędach/bugach, nawet nie próbując ich naprawić

3.- Psioczysz, gdy ktoś ci zwróci uwagę na coś

4.- Ogólnie traktujesz nas jak idiotów

5.- Usprawiedliwiasz się wiekiem

6.- Zmieniasz sobie zdanie jak pasuje (patrz: opieranie się na CS2D)

7.- No i - skoro twierdzisz, że gra dobra nie jest, to po uj ją tu wstawiasz?

8.- gdy ktoś wykryje poważnego buga dotyczącego danej funkcji, to według ciebie rozwiązaniem jest nie korzystanie z niej, lub odpowiedź "no i?"

1. Nie.

2. Pytam, gdzie i kiedy się pojawiają. No i pacza sprawiającego, że w trybie PvP error się nie wywala dałem.

3. Przyznaję się.

4. Tylko Ciebie i IamTheLawa

5. Przyznaję się.

6. Przyznaję się. Sorry, niezamierzenie..

7. A czy to jest full? Nie, to jest demko, które nie musi być jakoś specjalnie dobre.

8. Wut, napisałem tak o r_city i r_noname (bo na serio po prostu zapomniałem wywalić tych poziomów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...