Skocz do zawartości

Najmocniejsze chwile w grach


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi też nie jest dane znać np.DosBox'a , bo jam za młody, Ale chyba jako

jedyny z moich kolegów bardziej wielbiłem/wielbię klasyki jak Gothic, Black and White i Settlers 3.

Szkoda jednak że Black and White 2 tak zniszczyli, tak samo Gothic Arcania :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywałem w Liero, a jak nie było już z kim grać w okolicy to przeniosłem się na Gusanos klona z grą po sieci. Pamiętam jak grałem kilka tygodni bez przerwy żeby dorównać do poziomu ligowców. A późniejsze duele z Elitą na ProMode. Ehh...

O! Albo jak się okazało że michuK (Widoczny na pierwszym screenie) chodził do mojego gimnazjum. A trzeba wspomnieć że było mniej niż 20 graczy na całym świecie! Tzn. Grali sami Polacy i autor gry. xD Ciekawe czy ktoś ze starej ekipy jeszcze gra. ;(

AmHao.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale Liero już zmarło śmiercią tragiczną. :(

Wiecie co jeszcze wywołało u mnie ciekawe emocje? Legend of Zelda: Link to the Past. Wydawało mi się że kończę już grę, a okazało się że to ledwie początek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiah of Might and Magic, przejście przez gniazdo pająków czy ucieczka przed czerwem dały mi niezapomniane wrażenia, szkoda że gra nie ma kontynuacji i chyba przez samych autorów potraktowana jak reklama Heroesów 5. Mimo uproszczeń w rozwoju postaci grało się przednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Taaaak, ta jama pająków była epicka - co prawda strachu się nie najadłem bo gra średnio budowała klimat, ale mhrok był (no i wkurzanie się gdy po raz 435234563456 spadles z jednej z tych belek wystajacych ze sciany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, ta jama pająków była epicka - co prawda strachu się nie najadłem bo gra średnio budowała klimat, ale mhrok był (no i wkurzanie się gdy po raz 435234563456 spadles z jednej z tych belek wystajacych ze sciany).

Od czegoś ten łuk z linami był, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No tak, ale pamietam ze byl taki moment ze dostalem sie mega wysoko (i zabilem po drodze 234234 pajakow...) a tu nagle

a) nie wiem gdzie isc dalej (po dobrej chwili dopiero to wykminilem)

B) suddenly, spadłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Filar Społeczności

Final Fanatsy VIII

kiedy czytasz sobie w necie teorie spiskowe i zdajesz sobie sprawę z tego, że Rinoa to Ultimecia, a Squall jest jej rycerzem, a w ogóle to bardzo możliwe że są rodzeństwem i cała gra była kłamstwem. generalnie gra nie ma fabuły powalającej niczym ta z FF7, nie chwyta (z tego co pamiętam) za gardło, ale ma szalenie przyjemny gameplay, najlepiej rozwiązane grindowanie ever, i fajny development bohaterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guys, może to nieco odbiega, ale - czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, na czym polega trudność wyborów moralnych (i niektórych wątków) w Spec Ops: The Line? Bo przechodzę i jak na razie, przy czwartej godzinie, nic mnie nie ruszyło, a wszyscy pieją, jakie to nie jest świetne pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Filar Społeczności

a w sumie dziwne że nie padło:

zamieszki pod koniec San Andreas. po x godzinach chodzenia po spokojnym mieście które myślisz że już niczym cię nie zaskoczy nagle atmosfera gestnieje, wszędzie ogień, wszędzie smutno, przechodnie kradnący telewizory, wchodzący po słupach energetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...