Skocz do zawartości

Wstępna zapowiedź gry Rejected


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę nowy silnik i zamierzam na nim trochę pośmigać nazywa się on DyZmEnIuSz Engine wraz z tworzeniem silnika tworzę już pierwszą grę na nim będzie to Survival Horror z akcją a oto jego fabuła.

 

podczas lotu na jedna z misji nad jednym z miast rozbija się samolot z żołnierzami na pokładzie szybko dowiadujesz się o przeszłości miasta mieszkała tutaj przed laty trędowata dziewczyna z patologicznej rodziny o imieniu Arra nikt jej nie chciał rodzice się jej wyżekli nikt nie chciał się z nią bawić zdesperowana dziewczyna popełniła samobójstwo poprzez powieszenie teraz każdy kto przybywa to opustoszałego miasta ginie w tajemniczych okolicznościach.

 

A tutaj 2 pierwsze screeny

 

Screen 1- https://gmclan.org/up6167_6_grafika.html ( na tych ustawieniach grafy gra się już lekko ścina ale to wina mojego kompa).

 

Screen 2- https://gmclan.org/up6167_5_Rejected.html

 

 

Klawisz Z-grafika obracana (cienie bardzo szczegółowe)

 

Klawisz X - zalecane ustawienia graficzne gra chodzi dość płynnie ale ja na screenie pierwszym mam na 2 razy X i gra się dość tnie.

 

Klawisz C-wyłącza cienie to ustawienie zalecany na bardzo słabe pecety by ponownie włączyć cienie korzystamy ponownie z klawiszów Z LUB X.

 

Gre można oczekiwać po lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakl rysujesz cienie, to daj im proszę interpolację, to nie będzie pixelozy. i najlepiej dla cieni rób grafiki w większej rozdzielczości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...