Skocz do zawartości

Zablokowane No i kurczę z-ignisiałem.


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

upatrzyłem sobie pewną piękną dziewczyne z mojego gimnazjum. Nie chodzi ze mną do klasy. Z tego co wiem, jest inteligentna i miła. Jednym słowem fajna. Ma oczywiście kilku wielbicieli, którzy co przerwa do nie idą.No i oczywiście chodzi z swoją koleżanką i może nie byłby to problem, ale ona (koleżanka) jest moją koleżanką od 1 kl. podstawówki. (teraz jestem w 3 gim.). I za Chiny nie wiem co mam zrobić. Normalnie to bym do niej też uderzył, ale muszę się przecież wybić z tłumu jej wielbicieli. Myślałem o tym, żeby w tłumie, (jak wchodzimy do szkoły robi sie korek), ale wyszedł bym na takiego needy, a na dodatek nie pewnego siebie.

 

Przeczytałem stronę podrywaj.pl, ale jeszcze nie przyjeli mojej rejestracji, a ja już nie mogę wytrzymać, bo myślę o niej cały czas i na niczym się skupić nie mogę.

 

Proszę też o dobre rady, bo wam ufam i jakby z 3 osoby powiedziały, że mam przed nia klęknąć i poprosić o rękę to bym to zrobił. Plot się nie boję, mogę być pośmiewiskiem szkoły. Wisi mi to. Mnie obchodzi opinia tylko mądrych zbiorowości jak gmclan.

 

Przepraszam z góry, że piszę taki temat na tym forum, i że wam zaśmiecam, ale juz nie wytrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh :D

Tak że będę pierwszy "klęknij przed Nią i poproś o rękę"

 

Jeszcze tylko dwie osoby.

 

Oj nie wiem co Ci poradzić, jeśli i Ty jej się podobasz spodobasz to jakoś specjalnie nie będziesz musiał wybijać się z tłumu. Tylko pozwól żeby Cię zauważyła. Tylko jedna mała rada, jeśli masz zamiar ją podrywać to tylko w 4 oczy. Bo przy innych może nie naturalnie się zachowywać.

 

Edit. Jednak drugi ale co tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal prosto z mostu a nie robisz kilku letnie podchody.

 

P.S. Klękaj i proś o rękę (come on 1 more to go!)

 

EDIT: Oczywiście nie rób tego chamsko bo daleko nie zajdziesz... Jeśli będziesz siedzieć cicho to masz małe szanse na "polepszenie" stosunków z twoją koleżanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, skąd ja wezmę teraz kasę na pierścionek.

 

Chyba mnie przekonaliście. Ale tą dziewczynę znam słabo, o jej koleżance mówiłem, że znamy się 9 lat. I chodzi o to, że ta, którą długo znam siada do mnie w autobusie, gada ze mną i myślę, że jej się podobam, ale nie chcę być z nią. Macie jakiś pomysł, żeby odciągnąć tą koleżankę na bok i jej się otworzyć, bez urażania tej którą znam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klękaj i proś o rękę (-1 more to go!)

 

Jeśli prosisz kogoś o rady odnośnie podrywania, to daleko nie zajedziesz. Wysil się i wymyśl coś oryginalnego; skoro jest miła i inteligentna, to na pewno to doceni.

@IamTheLaw: :twisted:

EDIT:

Mnie obchodzi opinia tylko mądrych zbiorowości jak gmclan.

o.O

ok, można z tego już zrobić temat filozoficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem: Podchodzę jutro do niej na pierwszej przerwie, mam w dupie wszystkich razem z koleżanką i mówię:"chciałbym Ci coś powiedzieć", łapie ją za rękę i do niej: "Bardzo mi się podobasz, chciałbym Cie bliżej poznać. Może moglibyśmy się spotkać kiedyś po szkole? Może w sobotę?". Jak się nie zgodzi to trudno, najwyżej dostane w pysk. Macie racje, do odważnych świat należy. Jutro wam powiem, czy poszło ok. A jak nie to spowrotem zamykam się w domu i uczę się do Olimpiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w klasie jest też taka ładna dziewczyna. Ha. Ładna nie na żarty. I ja mam takiego kolegę, Wojtka który ma mordę jak koń pewnie dlatego też jego ksywa brzmi nie inaczej. I on tą dziewczynę poprosił o chodzenie i co?

 

Nie. To nie film dla słitaśnych nastolatek więc się nie zgodziła i nie dożyli spokojnej starości. Ale po prostu grzecznie powiedziała, że nie chce chłopaka. (Idiota się łudzi, że go nie spławiła :D) Widzisz? Nie stanie ci się nic złego, na dodatek zapewniam, że na pewno cała szkoła nie będzie się nabijać Lolo.

PS. Dzięki za nazwę tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse starowe: 100%

 

Przeczytałem stronę podrywaj.pl,

Modyfikator szans -25%

Nie mam telefonu, bo nie chcę mieć.

Modyfikator szans -30%

Ale tą dziewczynę znam słabo,

Modyfikator szans -15%

łapie ją za rękę i do niej: "Bardzo mi się podobasz, chciałbym Cie bliżej poznać.

Modyfikator szans -30%

 

Razem: 0%

 

sadfrog.png

Pewnie i tak sie spiknie z jakimś skejciuchem.

 

Swoją drogą, daj jej fotę lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie ma to jak narobić dziewczynie wstydu przy całej szkole. O ile umówienie się to nie głupi pomysł, o tyle w ten sposób... a złote rady podrywaczy wsadzić można w dupę. Nie ma sprawdzonych sposobów (ok, na lodziary i blachary są), każdemu podoba się co innego i kwestia tego czy wtrafisz akurat w ten model czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...