Skocz do zawartości

Zablokowane Super Mario: Misja Ropa


Mokrad

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Super Mario: Misja Ropa

Gatunek: Platformówka, Edukacyjna

Opis: w ToadCity brakuje paliwa do kartów Toad'sów. Mario zamierza to naprawić.

Zamierza uratować starą, niezdatną do pracy Stację Paliw na Prawdziwą Stacje Paliw XXII wieku.

Lecz Mario musi też sie dowiedzieć skąd wziąc dostepne surowce jak np. ropa, benzyna itp.

Przed Mariem niełatwe zadanie, gdyż złe Goomby nasłane przez Bowsera chcą mu przeszkodzić.

Łatwe? Nie za bardzo... Goomby przez rope zaczynają się rozmnażać i możliww, że nie chodzi tylko

o Stacje Paliw, ale także o zniweczeniu planu złego Bowsera.

 

Dodatkowe info:

-W grze nie pojawi sie postać Bowsera, ale goomby o nim wspomną.

-W grze nie pojawi sie Luigi pojawiający sie w intro.

 

Autorzy:

Programowanie: Mokrad, DarkTeam, gnysek(przyklad-dialogi)

Fabuła: Mokrad

Grafika: Mokrad, Internet

Muzyka: Internet

Screeny:

http://imageshack.us/photo/my-images/825/p...2014422672.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/97/pr...2014424441.png/

PS: Pamiętajcie - to na razie screeny zapowiedziowe ^^.. gra bedzie lepiej wyglądała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) gra nei bedzie rozpowszechniana po calym swiecie. Projekt F**k you Joe bedzie (...)

Buahahaha, już widzę miliony ludzi rozszarpujących się po to, by ściągnąć Twoją grę : D

 

 

Marianów już jest dużo, ten fabułą nie urzeka. A i jeszcze jedno - ostatnio pytałeś o grawitację. Skoro dopiero nauczyłeś się grawitacji, to czy dasz radę całą grę zrobić? Ale mimo wszystko powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zdarza sie ze zapomne kodu na grawitacje ;). Reszte znam :D

 

EDIT: Wiem ze nie beda sciagac bo to glownie na konkurs ale jak gry stworzone przeze mnie powinna byc tu umieszczona.

To trzeba umieć napisać, a nie znać na pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, ale gubie sie czasem w tym. Jak juz nerwy siadaja - pisze na forum :D

gubisz się, bo nie rozumiesz tego, co wklejasz do edytora kodu.

Nie potrzebujesz czegoś w stylu praw autorskich do użycia wizerunku i nazwy Mario?

nie potrzebuje, bo nintendo sra na zdecydowaną większość fangejmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Przed Mariem niełatwe zadanie, gdyż złe Goomby nasłane przez Bowsera chcą mu przeszkodzić.

Łatwe? Nie za bardzo...

Jak ja kocham takie zdania. "Ale zadanie naszego bohatera oczywiście nie będzie proste. Na drodze staną mu bowiem trudności. Np. przeciwnicy, którzy chcą nas skrzywdzić."

 

Nie bardzo wiem, czego mamy spodziewać się po tej grze. Czy to będzie coś innego niż kolejna nudna, paskudnie wyglądająca platformówka? Bo jeśli nie, to wiesz... może nawet nie zadawaj sobie trudu, by ją wydawać. Takich gier już u nas dostatek, a żadna nie ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...