Skocz do zawartości

Nobile Verbum


Caporegime

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kółeczko w ekwipunku będzie złotem, jeszcze później (kiedy będzie potrzeba posiadania kilku talarów) pojawi się tam liczba. Tak samo będzie z ładunkami prochowymi, okienko pod pieniędzmi.

 

E: a oto i udało mi się zrobić system ładowania - jeśli chcesz strzelić, musisz najpierw załadować - póki co jest to tylko kliknięcie, ale z czasem dodam do tego osobny sprite, a czas ładowania będzie wynosił kilkadziesiąt sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to bardzo wielka różnica.

Spodnie, ewentualnie spodnie węgierskie - to dosyć obcisłe spodnie noszone przez szlachtę Rzeczypospolitej. Jak większość polskiej mody trafiły do nas z Węgier.

Pludry to krókie (trochę poniżej kolan) bufiaste spodnie noszone na zachodzie, stąd nazwa "pludracy" na Francuzów, Włochów, Szwedów, Niemców itd.

Hajdawery to popularne w województwie Kijowskim (Ukrainie) bardzo szerokie spodnie. Nosili je zarówno tamtejsi szlachcice, Kozacy jak i chłopstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bardzo dokładnie przeszmuglowałeś wikipedię. Ja też jakiś rok temu chciałem zrobić RPG-a z możliwością rozbudowy wioski i przejmowania wiosek innych, ale skończyło się na poruszaniu się i systemie walki może jeszcze wrócę do tego projektu ale póki co muszę się zastanowić czy opłaca się nią robić w GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, wikipedię omijam z dala, korzystam z oryginalnych XVII wiecznych rysunków, portretów, druków i pamiętników - to pewne źródła, a w wikipedii może się wypowiedzieć każdy, kogo kontakt z historią ogranicza się do obejrzenia "Ogniem i Mieczem"

 

E: i o ile będzie możliwość podbijania wiosek po zajechaniu dworu sąsiada, to póki co nie myślałem nad ich rozbudowywaniem - ale może być fajna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to bardzo wielka różnica.

Spodnie, ewentualnie spodnie węgierskie - to dosyć obcisłe spodnie noszone przez szlachtę Rzeczypospolitej. Jak większość polskiej mody trafiły do nas z Węgier.

Pludry to krókie (trochę poniżej kolan) bufiaste spodnie noszone na zachodzie, stąd nazwa "pludracy" na Francuzów, Włochów, Szwedów, Niemców itd.

Hajdawery to popularne w województwie Kijowskim (Ukrainie) bardzo szerokie spodnie. Nosili je zarówno tamtejsi szlachcice, Kozacy jak i chłopstwo.

Ale i Hajdawery i Pludry to spodnie towarzyszu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Póki co grafiką zajmuje się Sheriff, ale jeśli któraś będzie wymagała poprawy - na pewno się zwrócę (jeśli nadal będziesz miał ochotę) :D

Wszystkie wymagają poprawy, a raczej remaka. Pisz lepiej do Adrianna i to w trybie natychmiastowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak wydajnosc?Jesli chcesz ja bardziej podpracowac to pisz w cpp, gm jest za wolny.

Dziękujemy za opinię experta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...