Skocz do zawartości

Zaplace, jesli ktos pomoze zrobic gre mmorpg


webmaster2012

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś wszystko za Ciebie zrobi to Ty nic się nie nauczysz.

To tak nie działa, że sobie to weźmiesz i będziesz wiedział jak to dalej rozbudować lub zmienić to co Ci nie pasuje, uwierz mi.

 

Zamiast komuś płacić lepiej weź się za tutoriale i zacznij od prostych gier a nie od razu MMORPG, bo takim jakie zrobisz ze swoją wiedzą świata nie podbijesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 i dostaniesz bazową funkcjonalność mmorpg, gdzie będziesz sobie skryptami lub plikami xml edytował zdarzenia i obiekty, coś jak ots

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkcjonalność bazowa, więc 1000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś boi się w komercyjny projekt zainwestować 1000zł i mieć gotowy silnik - życzę powodzenia .

Za taką kasę może dostać co najwyżej jakiś syf. mmo to nie tylko przesyłanie sobie paczek i jest git. Chyba, że za mmo uznajemy gry na kilkanaście graczy. Wystarczy poszukać gotowej biblioteki: http://www.jenkinssoftware.com/index.html Byłby idiotą jakby zabulił tysiaka za coś co i tak mu się nie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu:

Jak widzisz ceny za takie coś są wysokie.

Ja w ogóle nie potrafie nawet wywołać funkcji z dll'a, a tuż po zrobieniu aktualnego projektu zamierzam w wolnym czasie pyknąć jakąś gierke online.

Jak tego nie ogarniasz, to poprostu się poucz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o wskazanie drogi, czyli zrobienie podstawowych elementow wdg., ktorych moge sie sugerowac co dalej.

 

To mnie rozwaliło :D.

 

Co do tematu to 1000zł za dobry silnik to nie wszystko. Jeśli chce się mieć dobre grafiki, dźwięki, fabułę itd. to trzeba będzie dołożyć nawet po 1000 do tych rzeczy. A potem tę grę kupi 10 osób za 20zł i się nigdy zwróci bo zaraz giera wyląduje na chomikach itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie rozwaliło :D.

 

Co do tematu to 1000zł za dobry silnik to nie wszystko. Jeśli chce się mieć dobre grafiki, dźwięki, fabułę itd. to trzeba będzie dołożyć nawet po 1000 do tych rzeczy. A potem tę grę kupi 10 osób za 20zł i się nigdy zwróci bo zaraz giera wyląduje na chomikach itd.

Znajdź mi grafików, którzy za tysiaka zrobią modele/tekstury do całej gry(co najwyżej kilka modeli). Za te kilka tysięcy, które opisujesz to nawet prostej komercyjnej platformówki nie zrobisz a nawet nie wyjdziesz z fazy design'u(nie piszę o sytuacji gdzie team robi za free).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@marcixx: śmieszne rzeczy piszesz

 

Ja w ogóle nie potrafie nawet wywołać funkcji z dll'a, a tuż po zrobieniu aktualnego projektu zamierzam w wolnym czasie pyknąć jakąś gierke online.

Jak tego nie ogarniasz, to poprostu się poucz i tyle.

Zamierzasz, to nie znaczy, że ci się uda. Nauczenie się nie jest takie łatwe, szczególnie dla kogoś takiego jak paqoo, który chce mieć wszystko za prawie-darmo i najlepiej, żeby palcem nie musiał kiwnąć.

Dyrektor generalny od spraw zarządzania >.>

 

Will dobrze mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę może dostać co najwyżej jakiś syf. mmo to nie tylko przesyłanie sobie paczek i jest git. Chyba, że za mmo uznajemy gry na kilkanaście graczy. Wystarczy poszukać gotowej biblioteki: http://www.jenkinssoftware.com/index.html Byłby idiotą jakby zabulił tysiaka za coś co i tak mu się nie przyda.

Przecież to właśnie miałem na myśli :) .

 

Swoją drogą gry dla kilkunastu graczy na jednej mapie są i mają się dobrze ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poprawilem, bo mnie zwyczajnie oszukales, to co sie dziwisz.

nie polecam wchodzic z nim w uklady wspolpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcixx: śmieszne rzeczy piszesz

 

 

Zamierzasz, to nie znaczy, że ci się uda. Nauczenie się nie jest takie łatwe, szczególnie dla kogoś takiego jak paqoo, który chce mieć wszystko za prawie-darmo i najlepiej, żeby palcem nie musiał kiwnąć.

Dyrektor generalny od spraw zarządzania >.>

 

Will dobrze mówi

Ja tam o tym wieeem :P .Nie mówie o full wypas gierce, chodzi o minigierke.

Np.:

Po odpaleniu gry wybierasz: Join to Server/Create Server

Jeśli pykasz Create Server, to wybierasz ile graczy ma być, mod(DM,Survival... itd.0)

Jeśli dajesz Join to Server, to wyświetla ci liste serverów, którą skądś pobiera/bądź wyszukuje dostępne servery.

No i jak wbijesz to grasz :) - na początek jakaś prosta strzelanka.

O chacie, dźwiękach itp. rzeczach nie trzeba już mówić.

Z tym wyświetlaniem serverów - tego może nie... ale fajnie by mieć taki bajerek. ;)

Na początek, taka gierka spokojnie by mi starczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...