Skocz do zawartości

Long Way Out (Episode 1)


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
zuOmi.png

Tytuł: Long Way Out Episode 1

Gatunek: TDS
Opis:
Z ostatnich doniesień wynika, że zamieszki dotarły do północnych krańców państwa. W Dhahabu i nadmorskiej Rutubie doszło do krwawych starć z armią rządową. Powstańcy kierują swoje ataki głównie z baz na pustkowiach, gdzie już od dłuższego czasu składowali broń i zapasy. Generał M'bokani zapowiedział ostrą politykę wobec protestujących. Wciąż nic nie wiadomo o ewentualnej interwencji państw zewnętrznych. Z ogarniętego konfliktem Mchanga, dla Radia Kwanza mówił Richard Gainsborough.

Bogaci faceci wyjechali do Afryki zapolować na zagrożone gatunki. Wśród nich biznesmen, miejscowy przewodnik, organizator całej wyprawy i znudzony prawnik. Na sawannie dowiadują się, że kraj w którym się znaleźli stał się centrum lokalnego konfliktu. Cel mężczyzn? Wydostać się z piekła, zdobywając przy okazji trofea do kolekcji.

Jest trochę achievmentów do zebrania i możliwość polowania na zwierzęta z wykorzystaniem dwóch kolegów których można rozstawiać po kątach.

Download: https://gmclan.org/up3744_4_Long_Way_Out_Episode_1.html
Rozmiar pliku: 4.11 MB


Autorzy:

Programowanie:
PabloGM

Fabuła:
Japanstache, Wojzax

Grafika:
Wojzax


Screeny:
sK1m7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Fabuła ciekawa, ale to tylko background, bo w grze nie ma żadnego wprowadzenia, nic.

 

Grafika taka nie za bardzo, muzyka i dźwięki w porządku.

 

Poruszanie się, praca kamery i tym podobne - słabo.

Zero dynamiczności, do tego bieg przyśpiesza naszą postać może o 50%, zdecydowanie za mało.

Polowanie na zwierzęta jakoś nie zachwyca (biegne za antylopą i strzelam w nią z shota), aczwiwmentów żadnych nie doświadczyłem.

Zdechłem po przejściu przez most i miasteczko i jakoś nie chciało mi się uruchamiać drugi raz.

Mam nadzieję, że bardziej się przyłożycie do drugiego epizodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tak naprawdę to myślę w sumie o drugim epizodzie - będzie mniej strzelania, więcej fabuły ale konkretnej i trochę falloutowych rozwiązań w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Może lepiej dopracujcie podstawowe elementy gry (nie zacinanie się na towarzyszach, mogliby się przesuwać, normalna kamera, bieganie, itp.)

A z bugów to może nie aż taki błąd ale murzyn jak za mną szedł to wlazł do chaty jakiejś i nie wychodził i straciłem przez niego minutę, bo się powoli biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogaci faceci wyjechali do Afryki zapolować na zagrożone gatunki
thats_racist.gif

 

 

Poza tym https://gmclan.org/index.php?plik=170 pobaw się z tym

GML
direction+=TURN(direction,point_direction(x,y,mouse_x,mouse_y))/4
To złoty środek jaki znalazłem do TDS! Daje niezwykłego realizmu obracania postaci :D

 

Z bugów powiem że apteczki zużywają się podczas rozmowy z NPC :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...gra taka sobie, nie zagłębiałem się.

Brakuje mi tutaj jakiegoś wprowadzenia, co do błędów, to postacie się czasami zacinają, po strzale z shotgun'a wylatuje kilka łusek, co jest chyba dziwne. Jeszcze jedno: z odległości można wybić każdego ze strażników, a oni nie reagują.

Wojzax - wiem, że stać Cię na lepszą grafikę

 

Ogólna ocena - 5/10

 

P.S.

Przydało by się napisać, że muzyka jest z Far Cry 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...