Skocz do zawartości

Grafika do Gry


SKiD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako iż nie jestem najlepszym grafikiem, potrzebuję pomocy w narysowaniu/stworzeniu fajnego ale pasującego do mojego nowego projektu, GUI.

 

-A dokładniej, Hud któru znajduję się w dolnej części ekranu (rozmiary 400 szerokości i 50 wysokości), musi być podzielony na dwie części ale bez przerw, w jednej będzie się znajdować Health-Bar i info o levelu.

 

-A po drugiej stronie będą ikony broni i ekwipunku. Potrzebuję siedmiu ikon w rozmiarach takich żeby się zmieściły w swojej sekcji na hud'zie. Iknoy będą przedstawiać nóż (przycisk 1), krótki pistolet(2),shotgun(3),karabin(4),apteczka(5),antidotum/szczykawka(6),granat(7).

 

-Następnie potrzebuję 2 boxów które będą przedstawiać pozostałą ammunicję i magazynki oraz sprzęt leczniczy. Rozmiary 70x32 dla oby dwóch. Jeszcze bym chciał żeby w środku były ikonki np. magazynka a po drugiej stronie amunicji. A więc 4 icony od tych 2 boxów są magazynek i amunicja (w tym samym boxie) i apteczka i antidotum/szczykawka (w tym samym boxie).

 

-I na koniec box o rozmiarach 98x140 będzie pokazywał informacje o członkach drużyny.

 

Dziękuje wszystkim za pomoc, autorzy użytych prac zostaną dodani do kredytów.

 

LINK DO GRY https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...mp;#entry363500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest to, bo ikony są złe, ale chciałam pokazać styl, bo nie jest to dla mnie do końca jasne. W sumie, oglądając screeny z gry, to chyba pixelart, ale pisałeś, że będziesz zmieniać. :/

 

W każdym razie moozolna próba, mozolna, bo co bym nie robiła, wychodzi świetlówka;) Eksperymentuję z diphteringiem :)

 

gui.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jest jakiś początek. Przykro mi to mówić ale to nie jest to czego szukałem... Ten zółty płyn jest zbędny i tylko zasłania potrzebne miejsce. Oraz nie ma nigdzie miejsca na wstawienie healthbara i innych. Podobają mi się wykończenia pod ikonami (te trójkąty). Oraz chciałbym mieć wszystkie ikony osobno a w hudzie nad ikonami przyciski odpowiadające im. Np. Nóż - 1, pistolet - 2

 

EDIT:

Zapomniałem, grafika przepiękna! Tylko nie pasuje do stylu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jest jakiś początek. Przykro mi to mówić ale to nie jest to czego szukałem... Ten zółty płyn jest zbędny i tylko zasłania potrzebne miejsce. Oraz nie ma nigdzie miejsca na wstawienie healthbara i innych. Podobają mi się wykończenia pod ikonami (te trójkąty). Oraz chciałbym mieć wszystkie ikony osobno a w hudzie nad ikonami przyciski odpowiadające im. Np. Nóż - 1, pistolet - 2

 

EDIT:

Zapomniałem, grafika przepiękna! Tylko nie pasuje do stylu gry.

 

Tzn. ja myślałam, że ten płyn jest sam healthbarem, a ta żółta ciecz by się przesuwała z życiem. A ikony można wyciąć. A mógłbyś zarzucić wersję uproszczoną, jakieś kwadraty po prostu, to bym wiedziała o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest to co ja stworzyłem tylko out-line bo nie byłem w stanie wypełnić kolorami (cokolwiek robiłem psułem ogólny wygląd).

 

http://desmond.imageshack.us/Himg38/scaled...&res=medium

 

Myślałem o czymś takim, ale ostatnio miałem zaszczyt spojrzeć dokładniej na Alien Territory. Żeby nie było nie chce takiego samego HUD'a podoba mi się jego wykonanie i styl. I coś takiego by na pewno pasowało.

 

To duże wolne miejsce po lewej stronie będzie "domem" dla rożnych barów i innych natomiast dalej jest miejsce na ikony a nad ikonami miejsce na cyferki 1-7.

Nie jestem w stanie w 100% tego wytłumaczyć a tym bardziej wykonać.

 

Jeśli jest coś czego nie rozumiecie lub po prostu jest nie jasne to piszcie. A ja postaram to wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...