Skocz do zawartości

Izometria, kilka grafik


Shil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za rady, pewnie wszyscy macie rację, ale i tak się zgubiłam - do końca nie wiem co jest źle, poza faktem, że jest źle, bo siano świeci. :/

Pewnie powinnam myśleć bardziej jak siano... W każdym razie, wprowadziłam poprawki, zrobiłam jakąś trawę powtarzającą się, na to ze dwie łąki, drogę i skleiłam to w taką całość:

 

 

probka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bardzo ładne grafiki Shil, nawet uważam, że nie ma co poprawiać na siłę, tylko lepiej brać się za rysowanie nowych rzeczy. Mi się podobają normalnie te wersje z pierwszej strony. Jednak świnki rzeczywiście słabo pasują do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis tam do stodoły światło wpada, może dlatemu Ci się tak wydaje?

 

A może... to co Ignis bierzesz za świecenie, to jest to co ja narysowałam jako siano, tylko przyciemnione...

 

Jak całe to siano zetnę od góry, to jest tak (trochę smutno chyba):

 

stodola3.png

 

 

 

 

@szpaq99, bardzo ładne te brązowe zacieki na dachu i cień na studni. Do jasnych płytek mam ambiwalentny stosunek, więc jeszcze popatrzę. Zaraz się biorę za przeróbki. Z tym kamieniem to czysta złośliwość, tam jest dokładnie 10 pixeli przemieszczone. ;)

 

@Ranmus I tak cały czas robię dalsze prace, a te poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czerwono poprawione rzeczy, można by poprawić jeszcze wiele rzeczy ale mi się już nie chce, a świnki do wywalenia+:

probka.png

 

Ble te dachówki:/ Juz lepiej zrobić brak kilku, jakieś pęknięcia w nich, ewentualnie kilka łat z innych materiałów lub przekręcone lekko dachówki. Tu to wygląda zbyt laboratoryjnie, zero brudu.

Shil ogólnie bosko :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i coś skopałaś od tych kołków wkopanych koło studni, jeden wyższy drugi niższy, siano zostaw świecące daje lepszy efekt, poza tym świeże siano właśnie tak się świeci.

I w wielu miejscach jest banding, a w pixelach nie powinien się pojawiać.

Zaraz, zaraz. Ogólnie się z tobą zgadzam, ale gdzie ty tam widzisz banding? Przy tak małych graficzkach banding jest wręcz niemożliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

A co z tymi słupkami? jeden jest krótszy, bo jest dalej... izometrycznie. Jest równolegle.

Moja śliczna świnka nie jest banding. Jest śliczna :) Ma nawet kręcony ogonek.

 

Coś z nią zrobię, spoko, trochę ciężko rysuje się takie małe bździdło. Ale w takiej osadzie musi być świnka, bez tego ani rusz.

 

Szkoda, że nie umiem zrobić z tego gry. Chyba byłabym jedną z nielicznych osób, zakładających temat na tym forum: "Poszukuję programisty".... ;)

 

Zaraz powrzucam te wszystkie png do pierwszego posta.

 

edit: uwalałam dach czym się da. :) to głupie uczucie psuć coś co się zrobiło.

 

stodola2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się z tymi słupkami, że jeden był w środku studni, a drugi na wierzchu, i były troszkę za blisko wsadzone do ziemi,

probka25934.png

 

Hmmm... okej. Jutro przepixeluję. Łatwiej będzie mi wkopać w studnię ten bliższy niż dorabiać kamulce. :)

Bardzoś cierpliwy swoją drogą.

To jest praca u podstaw, prawdziwie pozytywistyczna postawa.

 

A tam jest ludzik w środku tej studni:) Za łeb powieszony.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu raczej nie powinno być perspektywy

 

A mi się wydaje, że jednak powinna. Jakbym zrobiła na prosto, to by odstawała. :)

 

Tu poprawiona studnia:

studnia.png

 

 

 

a tu nowa praca, dziś skończyłam... tak myślę. :) Mała twierdza:

 

probka2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj z AA

Wybacz. Co to jest AA? :)

Twierdza fajna. Nawet bardzo fajna. Tylko zwróć uwagę na porosty na wieżach. Powinny być przy ziemi, a na twoich wieżach są skupione w kilku miejscach. Szczególnie źle to wygląda na wieży oddalonej najbardziej w lewo. I patrząc na wysokość drzwi to mury twej twierdzy nie byłyby żadną przeszkodą. I blanki. One mają chronić całego człowieka, nie jego buty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...