Skocz do zawartości

Darmowe-Płatne Gry


Fervi_

Rekomendowane odpowiedzi

Yep. Paper-kamień-nożyce jest takie wyraźne, że jednostką przeciwpancerną za chu nie utłuczesz piechoty, jak grasz UCS to praktycznie każda jednostka jest przeciwko tobie. Parę fajnych patentów (stackowane budynki Korporacji Księżycowej czy chociażby produkcja Morphidów) poszło na marne z powodu balansu rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mcgame.com/de/store/freebees

 

Na jedno konto jest jedna gra, więc trzeba chyba 10 kont mieć, by wszystkie zgarnąć, ale chyba warto :P

 

Fervi

 

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Prince of Persia: The Warrior Within

Silent Hunter 4: Gold Edition

Heroes of Might and Magic V: Gold Edition

Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown

Die Siedler: Das Erbe der Könige

The Settlers: Heritage of Kings (Die Siedler: Das Erbe der Könige)

Anno 1503: Gold Edition

Rayman 3: Hoodlum Havoc

Driver 4: Parallel Lines

Abenteuer auf dem Reiterhof: Die Wilden Mustangs (Imagine: Champion Rider)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde dobre, właśnie mi się Herołek pobiera, a potem może setllersy wezmę.

 

Edit: No obawiałem się że będzie po niemiecku ale to na szczęście tylko instalator był. Może ktoś też pobierze i zagramy w multi?

 

Sorki, będziemy patatajać w Chapion Rider :D

 

Konkretnie wszystkie gry mam (tzn. klucze + konta), w wolnej chwili pobiorę, ale nie wiem gdzie to zmieszczę :D

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem właśnie, da się zrobić konto przez niemieckie proxy ale wybrana gra już nie trafia na listę kupionych gier tylko na koszyk.

 

Być może głupie pytanie, ale możesz na 1 koncie mieć 1 grę, więc więcej nie ogarniesz

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Aż dziwne, że nie ma tego w tym temacie - http://www.steamgifts.com/

Dołączasz za punkty do jakiegoś giveawaya i masz nadzieje że cię wylosuje. Punkty same się odnawiają (gdy ktoś wrzuci jakąś grę). Ja dzięki temu wygrałem Sanctuma, świetną grę. Nie wiem jak to jest teraz, ale kiedyś co 3 giveaway był właśnie o sanctumie, a reszta to był the ship :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że nie ma tego w tym temacie - http://www.steamgifts.com/

Dołączasz za punkty do jakiegoś giveawaya i masz nadzieje że cię wylosuje. Punkty same się odnawiają (gdy ktoś wrzuci jakąś grę). Ja dzięki temu wygrałem Sanctuma, świetną grę. Nie wiem jak to jest teraz, ale kiedyś co 3 giveaway był właśnie o sanctumie, a reszta to był the ship :D

Bo Sanctum był w bundlu, a The Ship to co chwila były rozdawane darmowe kopie dla posiadaczy gry (ba, nie dawno można było dostać za darmo tą grę i dostać dodatkowe kopie do rozdania). Stąd tak dużo tego.

A jak na SG chce się coś wygrać, to trzeba się wkręcić w społeczność. Grupy gdzie wysyłasz co jakiś czas gifta, a potem bierzesz udział w losowaniach po kilka osób. Ewentualnie losowania prywatne o których piszą na forum, ale w tym już więcej osób zawsze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...