Skocz do zawartości

Zablokowane [WYNIKI!]OxGames Challenge 4


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

:frusty: jak pójdzie stwierdzenie, że grafiki mają być niezmienione/najwyżej skalowane, to nie mam ANI JEDNEJ GRAFIKI! Lepiej się przecież zapytać, niż później zostać zdyskwalifikowanym przez to, że się nie dopytałem, bo zrozumiałem inaczej.

 

@up: o mnie też, przez końcówkę posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tych grafik jest duzo i pole do popisu jest duze. Mam juz 100 przedmiotow i kazdy bedzie mial inna wlasciwosc. Troche monotonne bedzie kodzenie tego ale pod koniec efekt bedzie zadowalajacy :)

 

E: i to wszystko jeszcze musze do inventory powsadzac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co w ogóle cały ten spór z grafikami - każdy konkurs ma swoje zasady, a branie udziału nie jest obowiązkowe.. Ja popieram takie urozmaicenia - dotychczasowe wymagania były chyba zbyt ogólne - raz że łatwiej jest porównywać gry bardziej zbliżone do siebie w jakiś sposób(większa obiektywność tej oceny), każdy też może mieć zrobioną w jakimś stopniu grę którą dopasuje do tych konkursów. Poza tym te zaostrzone wymagania sprawiają że sam udział jest ciekawszy i nie jest to (wiadomo ,że nie dla wszystkich) rutynowe robienie gry w gm tylko, że z szansa na nagrodę i ograniczeniem czasowym. Ja bym był nawet bardziej zadowolony gdyby Uzjel dał tu 10 grafik których nie można w żaden sposób edytować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mentos I tak już pewnie większych zmian w tym obecnym nie będzie - mój post to raczej taka wskazówka ode mnie na przyszłość, ja i tak raczej nie mam czasu na zrobienie czegoś na ten konkurs chyba że machnę coś szybkiego bo więcej prac na konkursie to zawsze ciekawiej (szkoda że na pewno nie mam czasu na zrobienie czegoś wartego 1 miejsca a pozostałe nagrody jakoś mnie nie interesują ^^).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 1 pytanie(dość głupie).

Grafiki własne mają być narysowane samemu, czy można je z internetu wziąć?

nie można z neta:

c) Około 10% grafik może pochodzić z poza paczki, muszą to być grafiki własne, zrobione specjalnie na konkurs.

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym napisał [Zmiana Regulaminu (07.07.2011)] OxGames Challenge 4 to by ucięło już nawet datę.

 

Zresztą u mnie i tak ostatnie wpisy wyglądają tak:

Now.jpg

Szkoda, że obcinanie tekstu nie dostosowuje się do szerokości diva.

 

@Shocker51374:

Będzie to traktowane jako nowa grafika, już o tym mówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Główna nagroda została już ustalona :)

 

terraria.png

 

Wbrew powszechnemu przekonaniu terraria nie jest klonem minecrafta, łączy je jedynie niszczenie i stawianie bloków, więc fani i anty-fani minecrafta powinni być zadowoleni z dynamicznej walki, masy przeciwników, przedmiotów i zaklęć.

 

Aby otrzymać grę, należy mieć konto Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...