Skocz do zawartości

LigaM - Konkurs 1


maksym10

Rekomendowane odpowiedzi

masz 11 lat, nie wiem, jaką nagrodą skusisz potencjalnych uczestników, bo zdjęcie warna mało da, skoro teraz się nie warnuje, a banuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
masz 11 lat, nie wiem, jaką nagrodą skusisz potencjalnych uczestników, bo zdjęcie warna mało da, skoro teraz się nie warnuje, a banuje

Ludzie, to są konkury w których najlepszą nagrodą jest samo zwycięstwo. To Ujzel was rozpuścił swoimi batylfildami za pierwsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zgłosiłem się do konkursu nie po nagrode tylko by sprawdzić się czy moje wypociny są coś warte :D i czy zajme któreś tam miejsce.

Mam nadzieję że i mój wysiłek nie pójdzie na marne, także czekam na rywalizację. Ja mam już ukończone około 70% silnika, a reszta to zrobić jakieś pro mapki. Tylko z tym będę miał problem bo nie jestem zbytnio kreatywny :D https://gmclan.org/uploader/539/screenshot100.png

 

Jako że robimy grę retro to stawiam na stworzenie rozgrywki wymagającej od gracza zręczności.

 

Edit: ta stronka to dla mnie zbawienie http://www.conceptart.org/index.php?artist...amp;cat=updated potworek, który jest na screenie powstał dzięki pewnemu concept artowi zamieszczonego na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

4tk pewnie rzadko Ci się to udaje, ale pokazałeś mi właśnie najpiękniejszą grę jaką w życiu widziałem. Muszę w to zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4tk - Kiedyś był jakiś konkurs i jeden użytkownik oddał pracę :P. I tak nie mieli co mu odjąć. Konkurs był małą klapą :P. Więc w tamtym konkursie też liczyło się tylko zwycięstwo (w dodatku nagroda to -10% warna tylko :P) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz się za poprawianie innych jak powinieneś napisać "mnie".

w Majstersztyxie oryginalnym to akurat fajnie wyszlo : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...