Skocz do zawartości

Zablokowane Magic Soft


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie! Gościcie właśnie w temacie Magic Soft na forum GMCLAN. Przez to, że nie ma "Grupy i ich twórczość", tworzymy tutaj ten temat. A jest czemu tworzyć. POPROSTU HAPPY MESSAGES MAM DLA WAS!

1. Nowa stronka jest na serwie! Jest robiona w 100% przeze mnie. Jak wam się podoba?

2. Już coraz bliżej premiery MarmotBreakout, a co za tym idzie też bliżej premiera większego projektu arkanoida robionego przez nasz team.

3. Od teraz już nigdy na naszej stronce nie zobaczycie jP! Teraz strona będzie miała zawsze Code by Marmot (no jak się zachce Sadamowi to on będzie :P ).

 

Poza tym chcemy coś od was wiedzieć. Na jaką grę najbardziej czekacie?

Oto spis projektów wraz z opisami:

- Mario: Gladiator Power - Mario z siekierą w ręku, w ogóle Mario nie do poznania;

- Garden cKombat - platformówka w stylu Mario, tylko inni bohaterowie (zmieniliśmy fabułę ale o tym szaaa :D , poprostu was nią zaskoczymy);

- Goomanoid 2 - sequel najlepiej ocenianej gry naszego teamu;

- Pakermen 2 - sequel który będzie praktycznie zupełnie inny od 1;

- MarmotBreakout - teraz ja robię arkanoida, ale postaram się żeby był bardzo dobry;

- Psychol: Dziecko Zła - Flying Person Perspective, który miał się stać konkurencją dla AAOC;

- (nazwa nieznana) - arkanoid, tym razem autorstwa Sadama, ale nie znam nazwy;

- Forbidden World - projekt o którym więcej jest w sygnaturce Sadama;

- (nazwa jest top secret) - arkanoid (chyba możemy sobie zmienić nazwę na Arkanoid Soft :P ) który według naszego teamu będzie hitem;

- Vampire In The Mist - platformowe RPG, nic dodać, nic ująć;

 

Tak poza tym to napiszcie ocenę strony!

 

Adresy:

http://magicsoft.prv.pl

http://msoft.dog.pl

http://members.lycos.co.uk/magicsoft

 

PS. Jakbyście się pytali czemu między menu a ramką jest taka odległość to mówię: jak nie było przerwy to tylko przeglądarki na engine mozilli dobrze czytały to :( .

PS2. Odrazu mówię że nie ma tu żadnego plagiatorstwa względem do Beaverów (mówię to żebym znowu nie dostawał pmów <_< ). Temat został poprostu stworzony by forumowicze mogli się wypowiedzieć o naszym teamie.

 

A teraz, drogie dzieci, profesor Patrysław nauczy was kilku zasad ortograficznych:

 

- "poza tym" piszemy oddzielnie;

- "w ogóle" równiez piszemy oddzielnie;

- przed "że" praktycznie zawsze dajemy przecinek;

- przed "który" także prawie zawsze stawiamy przecinek .

 

Taka mała przestroga dla wszystkich, bo są to błędy szczególnie często powtarzające się na tym forum.

Patrysław (napisałem większymi niż zwykle literami, bo forum przycinało tekst)

 

Marmot: Patrysław, z tym "pozatym". Jak piszę na Polskim razem to mi uznają, że dobrze, a jak robię oddzielnie, to źle. Już nic nie rozumiem :P

 

Patrysłąw: Na Sybir z takim nauczycielem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona: Zdziwiło mnie trochę jej pojawienie się, zwłaszcza, że Gooman podobno pracował juz nad nową stroną. Ta odległość między bokiem strony, a komórką jest stanowczo zbyt duża i cienko to wygląda. Ewidentny błąd. Radziłbym się tym zająć (nasza strona nie działa poprawnie na Mozilli, więc robimy nową wersją - też mógłbyś coś poprawić, Marmot, właszcza, że uzytkowników IE jest stosunkowo więcej). Poza tym trochę ubogi ten layout i bardzo nie dopracowany.

 

Gry: Ja najbardziej czekam na Vampire in the Mist. Trochę za dużo tych Arkanoidów. Jeśli już musicie tworzyć ograne klasyki, to róbcie je z pomysłem. Proponuję zająć sie tylko tym breakoutem, którego nazwa jest ściśle tajna, bo zwykłych i porządnych "rozwalmurów" w sieci nie brakuje. Czy pracujecie nad tymi wszystkimi grami? O ile mi wiadomo prace nad Psycholem i Pakermenem 2 zostały zarzucone.

 

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przerwa jest spowodowana tym że dałem dwa znaczniki BR pod rząd. Jak dałem jeden, to tylko mozilla dobrze czytała stronę, bo w IE, MYIE, AVANTBROWSER, było to wszystko na boku, obok zawartości, więc musiałem takie cuś zrobić. Dlatego tą przerwę zrobiłem, bo więcej jest użytkowników IE, więc nie może być u nich błędu.

 

Prace nad psycholem i pakermenem nie zostały rzucone. Pakermena 2 ciągle robię, ale bardzo powolutku. Psychol jest też w moich rękach i też nie wiem co mam z nim robić jak kazano mi się wstrzymać z levelami.

 

Co do tego tajnego breakouta, to nazwa jest tajna, bo to ma być niespodzianka której nie jesteśmy pewni czy stworzymy. Odrazu powiem, że będzie to bardzo polska gra. Mogę też powiedzieć że menu będzie podobne do tego z Pakermena tyle że czerwone. Klocki będą kolorów: białego, złotego, czerwonego. Też powiem że nie każdemu będzie mogła się podobać plansza specjalna. Więc kto zgadnie nazwę? Jest po angielsku i składa się z dwóch członów. Teraz zapożyczymy pomysł beaverów (sorka, ale tylko to pasuje :D ). Macie litery: HSPOILTOUEAKRB . Kombinacji jest wiele :P .

 

Co do VITM. Od Goomana dowiedziałem się straszną wiadomość. Prace wstrzymane :( . Ale jak będziemy głosować na VITM, to może podniesie ten projekt, a szczerze mówiąc niezbyt dużo zostało do zrobienia.

 

Gooman pracował nad stroną w MDPRO, ale wybuchła kolejna kłótnia, że nikt nie pomagał, gdy ten ACP był strasznie trudny. Najpierw ja z Sadamem mieliśmy stworzyć CMSa w php, ale wogóle jakoś nie zbieraliśmy się do tego projektu, więc zrobiłem w czystym HTML, bo już MSOFT miał upadać.

 

PS. Poprawiłem stronę. Teraz jest równa odległość między menu a logiem i między menu a ramką.

 

PS2. Layout jest ubogi bo taki miałbyć w moich planach. Mało grafiki ale dość efektownie wyglądające. Niestety przez to że lycos jest taki powolny rozmyślamy nad zmianą serwera. Tylko nie mamy takiego serwera. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do VITM .... to nie jest tak łatwo dla tych co nie wiedzą - powtarzam, że straciłem najbardziej aktualny plik projektu i tym samym dość sporo godzin pracy nad tym, przez to jestem troche zniechęcony do robienia tego projektu, ale zamierzam w odpowiednim czasie do niego powrócić. No a co do głosowania - kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, podoba wam się nasz nowy slogan: Magic Soft - it's a kind of magic?

 

Daję wam dwie grafiki z tego tajemnego projektu:

Tło jednego z poziomów (big thx for my cousin za zeskanowanie :P )

Big piłka z gry :P

 

Jak wam się podobają? Pozatym podpowiedzą wam trochę o projekcie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiem skąd wzięliście ten slogan :] , więc powiem, że jestem przeciw, ponieważ Queen jest moim ulubionym zespołem i nie podoba mi się umieszczanie na stronie takich odosobnionych nawiązań do zespołu (nie, nie sugeruję dorzucenia innych; poprostu mi się to nie podoba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wasza strona nie jest wolna od błędów. Gdy tylko włączam jakąś stronę, czy podstronę, to pojawia mi się taki komunikat:

 

Wystąpił błąd w czasie wykonywania.

Czy chcesz debugować?

 

Wiersz: 238 (przykład, liczba zależy od strony, czasem jest kilka takich komunikatów)

Błąd: Brak definicji 'ad_frame'

 

I to tyle. Tak samo było z waszą wcześniejszą stroną na jPortalu. Sprawdzałem wszystko na trzech kompach (zarówno na XP i 98).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak ja wchodze to nie ma zadnych błędów... Ale jeśli podobny komunikat pojawiał się na jPortal i ma definicje "ad_frame" to według mnie jest to błąd związany z reklamami na lycos <_<, jednak moge się mylić. Zresztą strone robił Marmot, więc niech się on na ten temat wypowie. Ja już wyjeżdżam na wakacje, więc trzymajcie się wszyscy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysław - congratulations :D , nazwę słabo pomieszałem żebyście szybko zgadli

 

Woock - Ten slogan wymyślił Gooman. Ja myślałem nad sloganem Magic Soft - Soft with Magic albo Magic Soft - Magic for You.

 

Patrysław again - Adframe jest od lycosa, przecież sam początek AD już o tym mówi. Powiedz jaką masz przeglądarkę bo u mnie na IE tego nie ma. Na mozilli też tego nie ma.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz wam coś powiem o PB

Polish Breakout

 

Opis: Breakout z dużą ilością bonusów. Gra będzie patriotyczna jak wielu mówi, ale ja nie robię gry dla patriotów. Breakout ten będzie dla każdego. To czym ma się charakteryzować ten breakout to: biało-czerwone grafiki, zdjęcia Polski w tle, polska muza w midi w tle (nie będziemy piracić :P ) i dużo biało-czerwonych efektów wizualnych (particle).

 

Pomysł: Pomysł się narodził przypadkowo w dniu 1 maja. Wtedy ciągle była Unia i Polska on the 1st place. Więc pomyślałem: czemu by nie zrobić z tej okazji breakouta? Jak powiedziałem pomysł innym członkom (bez skojarzeń :P ), to bardzo im się spodobał, bo była by to pierwsza taka gra o Polsce. Pierwsza plansza którą wymyśliłem to plansza bonusowa (nie śmiać się :P ),

(UWAGA! Jak jesteś przeciwnikiem Unii Europejskiej, nie czytaj tego poniżej :D )

Flaga Polski i Unii Europejskiej obok siebie, w tle parlamentu europejskiego i hymnu unii

 

To wszystko co mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestrudzony poszukiwacz błędów, Patrysław, znalazł kolejne na stronie MS:

 

1. Jeśli klikniemy na link do strony Sadama, to strona otworzy sie w głównej ramce, zamiast w nowym oknie (poza tym sadamiasta stronka coś nie hula).

 

2. Na dole strony nie wyświetlają się (bodajże dwie) polskie literki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literki: ciągle zapominam że robię strony w ISO-8859-2 a nie w Windows-1250 :P . Więc zmieniłem.

Błąd z linkiem do SadamStudio: w download czy w linkach?

PB: gra ma być znana na świecie, więc trzeba dać europejski akcent. Pozatym ta plansza będzie tylko wtedy jak przejdziesz grę bez utraty życia :D .

 

PS. Jak zgłaszacie błędy o stronie to mówcie jaką przeglądarkę macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dawno nie było tutaj postów więc się wypowiem.

Więc tak:

Czy chcielibyście znaleźć w Download naszej strony przeróżne skrypty php, js, szablony stron itp. ?

 

PS. To chyba będzie jedyna możliwość podtrzymania naszego teamu, ale ostatnio straciłem kontakt z Goomanem, więc nie mogę nic więcej powiedzieć.

 

PS2. Tym razem ja zauważyłem na stronie błąd. Pod mozillą nie zawsze ładuje się tło w ramce. Czy u was też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam konnekta i z połączeniem do sieci gg nigdy nie miałem problemów. :)

Witaj w Klubie Ranma :] Konnekt - Łączy ludzi z Ludzmi :D

 

Co do projektu M:GP to niestety ale nie zostanie ukonczona. Po pierwsze : Temu bo stracilem plik - niedawno znalazłem początkowe stadium, bez leveli, grafiki, i bez ciachania potworów :D 2 - Ponieważ robienie mario jest dość takie no pospolite. Teraz każdy kto robi mario, według ludzi - Udaje Buziola. Niestety Buziol udaje Nintendo ale na to nikt już nie zwraca uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Magic Soft już niestnieje, że się rozpadł. Czy to prawda?
Niestety... Wszystko zaczęło się sypać. Gooman odchodzi ( Nie dla spowodu zarobków, u nas miał wystarczające ;) ) jednak teraz musi się zająć pracą i studiami, więc niema czasu ostatnio na GMa . Zresztą go się pytajcie on powie wam więcej. Ja z Marmotem zdecydowałem że lepiej będzie żeby magic soft zniknął. I tak każdy z nas robił właśne gry, nie było tam niczyjej więcej ręki ( Raz dałem Marmotowi Yeti do Pacermena 2 :D ) Jednak żebyście nie mysleli, ze znikamy czy coś, ja bede z wami cały czas :D i już coś specjanego szykuje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti nie było do Pakermena 2, tylko do Icemanii (chciałem rozszerzyć mój Prosty Engine gry logicznej, ale porzuciłem to ;)). Sądzę że temat można zamknąć, a strona, zostanie, na pamiątkę, żebyście mieli skąd ściągnąć Goomanoida, Vicera i Pakermena. Nowy team powstaje. Najprawdopodobniej będzie to sGames (czyli superGames). Ja mówię żeby było gSoft (gigaSoft). Teraz wszystko zależy od Sadama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...