Skocz do zawartości

Ducker: The Nightmare Adventure


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
A tak z innej beczki - zamieszczam również utwór który stworzyłem w międzyczasie tworząc Ducker'a , gatunek to muzyka elektroniczna podchodzący pod trance / techtrance, kto nie lubi muzyki tego typu niech lepiej nie ściąga :)

 

LINK MP3: https://gmclan.org/up7007_8_Nighter_Ghost__..._Nightmare.html

 

Nikt się nie wypowiedział na ten temat więc ja rzucę kilka słówek. Techtrance to to nie jest :) ale przypomniał mi się

. Próbowałeś zrobić extend ale zapomniałeś że każdy dźwięk wchodzi dopiero po 8 barach. Breakdown jest robiony na siłę :( potrzeba tam więcej emocji. Nie ma tam chyba żadnego pada. No dobra, rozumiem, to ma być 8 bitowy oldschool. Ogólnie jest :thumbsup:

hmm... Chciałbyś udostępnić sample? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę ktoś, kto tworzy muzykę? Miło mi, nad udostępnieniem sampli musiałbym się zastanowić i nie wiem czy by Ci się spodobały, tworzę ogólnie mocniejsze uderzenia a sample mam strasznie "zryte" :) ten kawałeczek zaprezentowany na gmclanie jest tylko taką "szybką inwencją" :) Dodam tyle, że 70% dźwięków wymodulowanych jest w 3xOSC /FL :)

 

Co do przycinek w grze - tak - tak jest ustawione, zacinka sekundowa jest w momencie kolizji z wrogiem lub wrogim pociskiem, jest to pusty obszar by umieścić tam animację utraty życia lub zderzenia z wrogiem.

 

Pozdrawiam serdecznie Avi Vma @ Nighter Ghost :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie - gra jest tworzona tylko przeze mnie i nie wiem czy to zaleta, czy wada ponieważ natłok pracy połączony z pisaniem tej gry powoduje zajęcie spoooorej ilości czasu jak i długi okres tworzenia. Zapewniam, że troszku ciągle ją usprawniam, jednak full wersja na pewno nie wyjdzie na przestrzeni przyszłego miesiąca, po prostu brak czasu.

 

Jedno jest pewne - kiedyś na pewno wypuszczę full, w miarę możliwości najszybciej jak się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...