Skocz do zawartości

Zablokowane [WYNIKI!] OxGames Challenge 3


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też mam orginalny pomysł na kosmicznągre :D i z grafiką nie bede miał raczej problemów bo przeciesz nie musi być jakaś super HQ wystarczy żeby była ładna i pasowała do klimatu gry :)

 

a jeszcze chciałem sie dowiedziec jak to jest z tym konkursem. Ja zrobie gre i plik .exe wysyłam na maila czy gdzies na forum musze jeszcze sie zapisac czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no..czy swoja czy czyjaś to nie powinno mieć znaczenia..to samo można by powiedzieć o grafice,jak twoja to +

powtórzę: to jest w regulaminie że grafika musi być twoja lub na zrobiona specjalnie na potrzeby konkursu

a jak ktoś dodatkowo jeszcze kompozytora znajdzie lub sam skomponuje to to raczej powinno być zuważone

 

zresztą jury zadecyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko mam takie wrażenie, że na siłę próbujesz wyłudzić kilka punktów od juri za własną muzykę?

A tak na marginesie osoba która nie jest pewna swojego wieku jest mało wiarygodna. (To co piszesz w sygnat. o bracie mi kolarzy się z psem który zjadał wypracowania do szkoły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię prawdę niewierny, a co do muzyki to nie próbuje wyłudzić na siłę tych punktów tylko taka jest moja opinia

E: jak bym zrobił siebie starszego to mógłbyś mnie oskarżyć, ale zmieniłem się na młodszego, nie ma powodu do podejrzeń <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Cały czas powtarzasz to samo zdanie nie zważając na argumenty, pewnie ich nie rozumiesz, więc ci wybaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wy(zachowując honor) naprawdę macie tak niski poziom inteligencji?

naprawdę, prawie same dzieci tu są(jeśli oceniać po poziomie rozumowania)

 

@Morro: właśnie odnosząc się z szacunkiem do osoby z którą się kłócimy pokazujemy że mamy honor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...