Skocz do zawartości

Zablokowane NO INFO


ozone15

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła

W niedalekiej przyszłości, dwa wielkie mocarstwa rozpętują wojnę między sobą. Toczy się ona na kilku kontynentach a od jej wyniku zależy przyszłość ludzkości. Po jednej ze stron stajesz Ty!

 

(...)

Autorzy

Grafika - Invotek nie ty (Team: SingularityInteractive)

Fabuła - Ja

Muzyka - Marcin Śrama nie ty

Cała reszta - Invotek nie ty

aleś się narobił ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Uważaj na Marcina Śramę, coby ci nie podesłał nieswojego kawałka podpisując się pod nim.

 

BTW. Geco i 50 innych projektów już porzuciłeś? :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Coś dziwnego się dzieje jak się kliknie na waszej stronie w jedną z waszych gier bez okładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na Marcina Śramę, coby ci nie podesłał nieswojego kawałka podpisując się pod nim.

 

BTW. Geco i 50 innych projektów już porzuciłeś? :*

 

no nie wiem co z tym MŚ, ale muzykę od niego możesz przesłuchać na naszej stronie w odtwarzaczu i sam ocenić

 

GECO przemieniłem na GAMEBOX i jest nadal kontynuowane

 

a poza tym The Flare jest projektem rozpoczętym jeszcze w grudniu '10

 

co do strony to w pierwszym newsie(od końca) jest napisane że nie wszystko jest jeszcze zrobione na stronie i nie wszystko działa

 

jakieś problemy z podejściem?

ta zapowiedź ma, jak to było ujęte, 'napalić potencjalnych graczy' na produkt; takie tam chwyty marketingowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznacza to że skończyliśmy cały silnik a teraz zostały testy, level design, optymalizacja ponownie testy, otwarte demo po czym eliminacja błedów i wreszcie premiera

Edit.

Nie działa ten chwyt bo za dużo informacji dałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiększono szczegółowość, jest trochę bardziej zaokrąglone, nie szarpie na krawędziach

 

w naszej wersji gry, na mapach pustynnych oryginalne grafiki pikselowały na krawędziach

trochę

trochę

 

No tia. Trochę. Teraz widać, skąd dobra grafa. Zrzynanie całkowite, a w zapowiedzi jest napisane "Grafika : Invotek" :twisted:

 

Foch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
no nie wiem co z tym MŚ, ale muzykę od niego możesz przesłuchać na naszej stronie w odtwarzaczu i sam ocenić

 

Chodzi o to, że MŚ podpisuje się pod cudzymi pracami, idealnego sobie muzyka znaleźliście, pasuje do was jak ulał, może jeszcze napiszą o was na punktgie.pl to będzie normalnie triple plagiatowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym silniku jest dość sporo elementów stworzonych przez nas w ciągu tych 5 m-cy i koniec tego tematu bo to schodzi w przeciwny kierunek niż powinno, nie chcecie wiadomości od nas, to nie. temat zamykam, od czasu do czasu dodam coś do pierwszego posta, bliżej premiery temat otworze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...