Skocz do zawartości

Molly the Sheep


baca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli ta gra ma być przeznaczona również dla starszych graczy to mogła by być bardziej dynamiczna albo powinna mieć coś co zatrzyma nas przy niej dłużej (jakiś sklep z rzeczami za diamenty? ale nie wiem co mogło by w nim być..) bo ja bym ją usuną po pierwszych 2 poziomach (nieważne czy dalej będzie lepiej - gra musi zadbać oto by właśnie nie została usunięta/wyłączona zanim ,,się rozkręci").

 

EDIT: mimo, że mnie ta gra na razie nie wciągnęła to nie mogłem patrzeć jak ta owieczka tak w ciszy skacze i zrobiłem parę dźwięków do tej gry - https://gmclan.org/up3594_4_dla_owieczki___.html ot takie na szybkiego ale może coś się przyda przynajmniej do testów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś sklep z rzeczami za diamenty?

Za każde 1/10 diamentów z całej gry z obrazka kobiety będą znikać jakieś ciuchy. Lolololololo będzie przyciągające

A tak na serio to jak się człowiek nudzi i nie ma nic innego do roboty to nawet w byle go*no z Gameloftu na komórce będzie grał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotykowe ekrany czesto failuja to juz nie wspomne.

Dzisiaj mamy JUZ 2011rok 4tk. Moze ty jedyne co miales w rekach to avilla gdzie klikales w jeden rog, awykrywalo inny. Teraz mamy juz androida, ktory do jednego piksela przewidzi o co ci chodzilo gdy smarowales swoimi paluchami po ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AlanW Thx sprawdzę i może użyję:)

@4tk Ostatni telefon który posiadałem dotykowy(lg kp501) działał mi 2 lata i najdłużej ze wszystkich moich telefonów, średnio pół roku i musiałem kupić następnego. Teraz mam androida, co prawda jeden z najsłabszych, ale jestem z niego bardzo zadowolony. A co do gry to wiem, że jest ich pełno, ale czy to przeszkadza żeby było o jedną więcej? Mi wystarczy jak będzie 10.000 pobrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Idz z tym do android marketu i jak nawet po zlotowce bedziesz sprzedawal wyjdziesz na tym doskonale.

Na 100000% nie wyszedłby na tym teraz doskonale. Już pomijając, że android market ma gdzieś 4% (czy coś koło tego) tyle klientów co ma AppStore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100000% nie wyszedłby na tym teraz doskonale. Już pomijając, że android market ma gdzieś 4% (czy coś koło tego) tyle klientów co ma AppStore.

 

Android Market 4% klientów tego co ma AppStore? :o Ładne brednie... Ale bądź co bądź to dobrze by na tym nie wyszedł bo większość ludzi nie jest zbyt skora do płacenia za gry, wolą poklikać w reklamy. (Wiem to z własnego doświadczenia.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100000% nie wyszedłby na tym teraz doskonale. Już pomijając, że android market ma gdzieś 4% (czy coś koło tego) tyle klientów co ma AppStore

spadlem z krzesla.

Jesli tak jest to co najwyzej w usa i tez w nie tej skali. Poza tym android ledwo sie narodzil, a appstore troche juz ma latek. U mnie co 2 znajomy ma androida i zaden nie odmowi kupienia tak taniej aplikacji. W koncu jak miales kase na smartphone'a to bedziesz mial i na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...