Skocz do zawartości

Space Guard


deyvin12008

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Space Guard

 

Gatunek: Shoot 'em up

 

Opis:Wrodzy najeźdźcy zaatakowali planetę ziemia. Jesteś jednym z nielicznych, którym udało się przeżyć. Wkradasz sie do pilnowanego hangaru statków kosmicznych, wykradasz jeden i uciekasz. Twoim zadaniem jest pokonać wrogów aby wyzwolić ziemię. Do dyspozycji masz sklep na nieznanej ci dotąd planecie, w którym możesz znaleźć kilka rodajów bronii oraz możesz uzdrowić się. Tylko ty możesz uratować całą ludzkość.

 

 

Autorzy: Deyvin12008

Programowanie: Deyvin12008

Fabuła: Deyvin12008

Grafika: Deyvin12008

Muzyka:na razie brak ale mam zamiar zrobić

Screeny:

 

space_guard.jpg

 

space_guard1.jpg

 

space_guard2.jpg

 

space_guard3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że grafika, którą wziąłem do tej gry jest beznadziejna. Na początek tak tylko wziąłem żeby było. Na pewno wszystko się zmieni. A jak oceniacie pomysł i fabułę, która także ulegnie poprawie, a to taki zarys. Dziękuję za wasze opinie bo to pomaga mi poprawić grę, żeby była dobra.OCENIAJCIE!

 

P.S. Tak jest to moja PIERWSZA gra którą wykonałem sam z drobnymi podpowiedziami Radio14. Gdyby ktoś był tak dobry i stworzył dla mnie grafikę wroga i statku tak żebym miał się na czym wzorować bo jakoś nie mogę obrać dobrej koncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Opis:Wrodzy najeźdźcy zaatakowali planetę ziemia.

W przeciwieństwie do tysiąca innych gier, gdzie atakują przyjacielscy obrońcy.

Twoim zadaniem jest pokonać wrogów

Szok! Gra, w której trzeba pokonać wrogów. Nie domyśliłbym się, takie to oryginalne. A w ogóle to

aby wyzwolić ziemię.

Phi, program minimum. Czemu nie wyzwolić też powietrza?

Tylko ty możesz uratować całą ludkość.

Ludkość = zbiór ludków.

Autorzy: Deyvin12008

Cholera, dużo ich. Straciłem rachubę po pierwszym. (A może jest was tam dwanaście tysięcy ośmiu?)

 

A jak oceniacie pomysł i fabułę

Pomysł? Jaki pomysł? To gra o walce bohatera ze złymi kosmitami najeżdżającymi planetę. Sądząc z opisu, nie ma tu żadnych pomysłów, tylko sztampa na sztampie i sztampą pogania. Nawet tytuł jakiś bezpłciowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i tak brzmi komicznie dla kogos porozumiewajacego sie w jez. angielskim , poniewaz guard uzywa sie gdy mowimy o ochroniarzach na bramkach, w sklepach, a najczesciej kiedy rozmawiamy o ochraniaczach na rozne czesci ciala. O wiele rzadziej napewno sie mowi ( napewno nie potocznie ) jezeli chodzi nam o obronce czegos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może by gorzej, zawsze może by lepiej... Od kiedy, gdy jesteś w kosmosie, dookoła Cb pojawia się prostokątna ściana z kamieni? Dlaczego (screen3) masz sklep, życie, kasa oraz guzik z napisem back? Wyobraź sobie np. jakąś fabułę:

 

"They was bardzo daleko stąd, so (jak myśle) they poszli somewhere indziej, by móc eat wszystkie pears." Jak to brzmi?

 

A to duże czerwone ze screena 2 i 4 wygląda, jakby miało żółtą falbankę dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Co sądzicie o nowej grafice?

Plus za istnienie sklepu, za to, że chciało ci się wysilić na coś więcej niż goła strzelanka.

 

Tło paskudne. Galaktyka okręgów - co to ma być? Poszukaj lepiej jakiegoś kosmicznego tła w internecie.

 

Sklep: Nie ma czegoś takiego jak "pozoim". Nie wiadomo, do których przycisków odnoszą się ceny. Wielkie napisy "DZIALO", "ZYCIE" (co to, dedykacja dla jakiejś Zyty?) są ohydnie rozmyte i rozpikselowane, a przycisk Back namalowany w Paincie. Z kolei przycisk 50% jest niezrozumiale inny od przycisków "poziom". Trochę konsekwencji - wszystko wygląda inaczej w tym sklepie, toż to chaos.

 

Na ostatnim screenie boss (?) nachodzi na górną krawędź. Co więcej, jest na wierzchu zamiast być przez obrzeże zasłonięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...