Skocz do zawartości

Zablokowane XNDIST 0.00001


Czarny Ass

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: XnDist 0.00001

 

Gatunek: Platforma dystyrbucyjna

 

Opis: Zrobiłem to, no mnie ozone15 zainspirował. 15 minut w batchu i już. Wystarczy "serwer" (plik na jakimś serwerze) zawierający informacje do programu. Jak chcemy aktualizować listę plików wpisujemy y. Pojawia się wybór "serwera". Wpisujemy link razem z http lub zostawiamy puste(domyślny/oficjalny). Czekamy i uruchomi się pobieranie - zapisujemy w folderze z platformą dystrybucyjną. Wciskamy jakikolwiek przycisk aby kontynuować. Jeśli nie będzie pliku xndist2.bat sam go utworzy. Uwaga! Trzeba usunąć xndist2.bat przed aktualizacją. Po aktualizacji lub nie-aktualizacji(n) wyświetla się lista z pliku. Wpisujemy cyferkę(1) i pobieramy turrisa. Widać, że w batch'u tez się da. Ano i przepraszam Uzjela za wykorzystanie gry. Zgłaszajcie błędy.

 

 

Download: https://gmclan.org/up6201_3_xndist0dot00001.html

Rozmiar pliku: Spakowany 497 B, niespakowany 918 B - bardzo dużo.

 

Autorzy:

Programowanie:
JA

Fabuła:
JA

Grafika:
JA

Muzyka:
JA na gitarze

Screeny:

skrinszocikzxndist1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam też, że po aktualizacji nie wyświetla dostępnych gier dlatego trzeba uruchomić drugi raz.

Przepraszam, program działa tylko plik na uploaderze odpowiadający za informacje podawanie do programu nie działa. Już poprawiam. Za minutę poprawiony plik xndist.zip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEE.. WTF??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "taki jakby przykład" ściągania plików w batchu. xndist2.bat tym razem padł. :D

Tera działa. To nie jest z winy programu tylko plików z danymi. :thumbsup:

 

BTW. Genialna konkurencja dla GECO, na pewno go zmiażdżę. :)

Program nie jest robiony do końca na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zrozumieliście ale to projekt-żart. Po prostu jestem taki genialny, żebyście się nie zorientowali, że to żart to dałem dzień wcześniej. :)

 

EDIT:

Ale może to będę rozwijał. (może, nie liczcie na to)

 

EDIT2:

Dałem 5, bo to jest jedwabiste. Musiał to robić jakiś geniusz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...