Skocz do zawartości

Leanderland Online


Frakus

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Leanderland Online

 

Gatunek: strategia wieloosobowa (Lan, Internet)

 

Opis: Gra jest sieciówką więc fabuła mało istotna. Każdy gracz zaczyna wybierając zamek oraz maga przywódcę (4 do wyboru). Gra polega na zniszczeniu przeciwników. W tym celu szkolimy herosów (max 5), którzy posiadają umiejętności, ekwipunek oraz małe oddziały. Każdy zamek ma 3 rodzaje herosów (generał, champion i zwiadowca). Potem szybko atakujemy neutralne jednostki, zajmujemy kopalnie, punkt kumulacji energii żywiołów(ziemia, ogień, woda, wiatr), które potrzebne są do szkolenia specjalnych jednostek oraz rzucania przez przywódcę czarów.

 

 

Autorzy:

Programowanie: Ja

Fabuła: Ja i mój kolega

Grafika: Na razie za dużo jej nie ma

Muzyka: Na razie brak

Screeny:

128_screen.jpg

 

PS. Na razie zrobiłem silnik w ok. 80%. Wszystko co związane z połączeniem sieciowym już działa. Jeśli ktoś chciałby pomóc z grafiką, dźwiękiem lub ma ciekawe pomysły to czekam na propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie musisz zakładać serwera u siebie. Mi udało się przekierować router w parę minut, a myślałem, że to wielka filozofia.

Grafika jak na razie jest symboliczna. Stworzona tylko dla mnie, by łatwiej mi było tworzyć. Jedyne co z tego screena ma szansę przetrwać to drewniany interface.

 

PS.Jeśli chodzi o Kościół Spaghetti to w 100% popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie musisz zakładać serwera u siebie. Mi udało się przekierować router w parę minut, a myślałem, że to wielka filozofia.

wlasnie skonczylem forwarding, nareszcie to rozgryzlem :D

Grafika jak na razie jest symboliczna. Stworzona tylko dla mnie, by łatwiej mi było tworzyć.

tez tak robie

Jedyne co z tego screena ma szansę przetrwać to drewniany interface.
popieram
PS.Jeśli chodzi o Kościół Spaghetti to w 100% popieram.

swoj chlop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę chyba śmiało powiedzieć że nawet ta "robocza" grafa jest duuużo lepsza niż w niektórych ostatnio pojawiających się "grach".

Wygląda ciekawie, mechanika też niezła. Myśle że może z tego wyjść coś większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...