Skocz do zawartości

Lab Escape


OriPL

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Lab Escape

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Stworzony przez sztab naukowców eksperyment (Główny Bohater) wymyka się z pod kontroli gdy dowiaduje się że jest on niedopracowany i naukowcy chcą go uśmiercić.Zdesperowany i przestraszony Eksperyment ucieka Poprzez różne zabezpieczenia Laboratoriów.

 

Autorzy:

Programowanie: OriPL

Fabuła: OriPL

Grafika: OriPL

 

Dzwięki:

Muzyka: SoundSnap

SFX: OriPL

 

Screeny:

 

lab_escape_screen2.png

lab_escape_screen3.png

lab_escape_screen4.png

 

Filmik na ZippyShare (Przepraszam za jakość(Za duża kompresja :P))

http://www65.zippyshare.com/v/20442750/file.html

 

http://www.youtube.com/embed/G0LPUNKm_og?rel=0&hd=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przeciagu tygodnia wyszly recenzje 4gier ktore przykuly moje zainsteresowanie i juz czekam na download. Mamy kolejna! chyba umiejetnosci gmclanu sie zwiekszyly

 

Chyba chodziło ci o zapowiedzi?

 

 

W każdym razie ta na pewno wygląda na ciekawszą jeśli chodzi o klimaty laboratoryjne niż Time Surf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Żeby nie było że projekt stoi w miejscu daje wam tutaj screen z menu... Proste, przejżyste i małe... bo nie ma poco dawać więcej

 

lab_escape_screen5.png

 

Gra będzie oferowała 30 poziomów, różnej trudności, na razie posiadam 21 i wena mi się kończy ale w końcu coś wymyślę :)

 

Mały opis menu:

Play - przenosi do menu w którym wybieramy z pośród 30 poziomów, aby zagrać w kolejne poziomy TRZEBA przejść poprzednie poziomy :)

GC Wiki - Opis sterowania, i wszystkich spotykanych w grze obiektów (w razie jak by ktoś coś zapomniał w co wątpię... ale się ubezpieczam)

Credits - Opis twórców i podziękowania za testy... głównie ja ale znajdzie się tam także miejsce na logo GMclan i mam nadzieje na jakiś beta testerów :P

Exit - ...

 

Na sam koniec informuje że rozpocząłem prace nad drugą odsłoną mojej starej platformówki "Star Platform" kto nie grał zapraszam do mojego downloadera

 

DOWNLOAD - Star Platform X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Star Platform wywala errora przy uruchomieniu ale zostaje w tle proces, który zabiera mi 50% procka. Windows 7 64bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Platform wywala errora przy uruchomieniu ale zostaje w tle proces, który zabiera mi 50% procka. Windows 7 64bit

Gra była chyba pisana w starym GM'ie, to pewnie dla tego :)

 

Gre usunięto z hosta (LabEscape)

...

Że co ?? przecież jej jeszcze nie wrzucałem to jak mogła zostać usunięta ?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh tak zapomniałem napisać... dźwięk jest wycięty z gry... dodałem tylko loopa który leci w tle żeby nie było głucho... po prostu jak nagrywałem to mi FPS'y spadły do 20 i później musiałem sztucznie przyśpieszyć... i mi się dźwięk rozjechał... a że nie chciało mi się go synchronizować to wyciąłem...

 

Co do leveli... dodałem tylko kilka najprostszych map żeby nie psuć wam zabawy gdy będziecie rozkminiać całą resztę...

 

Przszkody na jakie będziecie sie nadziewać podczas gry to:

Spadające skrzynki

Klejąca podłoga (nie można skakać)

Znikająca podłoga

Woda i wodospad...

Lasery z czujnikiem ruchu i bez

Kolce

Obracające się ostrza (Nie wiem jak to nazwać xD)

Zamykająca i otwierająca sie brama.

Anty grawitacja...

Do tego dochodzi zabawa przyciskami które robią różne żeczy... nie tylko coś otwierają i zamykają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko!

Mam nadzieję, że nas nie nabierasz i to naprawdę jest w grze ;)

Jeśli tak, to oczekuję ;)

 

A co do Star Platform, to miejscami w cholerę trudna. Dodaj respawn od miejsca, w którym się skusiło, bo inaczej każdy poziom od 6 w górę będę przechodził po 50x :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Star Platform, to miejscami w cholerę trudna. Dodaj respawn od miejsca, w którym się skusiło, bo inaczej każdy poziom od 6 w górę będę przechodził po 50x :(

 

Grę pisałem chyba 2 lata temu i nie mam juz niestety plików projektu i rzeczywiście jej poziom trudności jest trochę przesadzony :) druga odsłona będzie dla każuali xD

 

A teraz troche o grze... dzisiaj prubując ogarnąć lvl nr. 22 zrobiłem epic fail of year xD

Otóż stworzyłem zagadkę którą da się przejść niezależnie od której strony sie do niech pochodzi...

 

lab_escape_fail.png

 

Nieważne który przycisk będzie pierwszy, drugi, trzeci i czwarty... wszystkie furtki i tak się otworzą... i straciłem 40min swojego życia na wymyślenie czegośtak głupiego ^^ oczywiście w finalnej wersji nie możecie liczyć na takie fory ;p

 

Przyciski będą zamieniać się miejscami po każdym resecie co sprawi że jak wam coś nie pójdzie to następnym razem będziecie musieli to zrobić inaczej ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to następnym razem po prostu pójdziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...