Skocz do zawartości

Zablokowane Almora 0.8 (0.799) - testy


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się z AT, ponieważ był okres że serwer śmigał u mnie 24/7 sporo dni, był czas że nikt w ogóle nie grał przez pół dnia, także od AT proszę mi się tutaj od ten...teges... Jak była możliwość grania to i tak nie graliście - tak naprawdę grało małe grono osób, typowi miłośnicy. Później stwierdziłem że nie ma nawet sensu wydawać serwera gry, bo przy takiej ilości graczy, gdzie jeden serwer było trudno zapełnić jest to po prostu bez sensu. Dlatego pracuję nad nową wersją, żeby w AT nie było takie nudne, czyli dodaję grę alienem itp. ale proszę mi się tu nie czepiać że serwer był za mało hostowany bo jak czytam takie rzeczy, to prostuje mi się metr drutu w kieszeni...

 

Co do Almory fakt, zgodzę się, bo odczułem to samo, nie to że nie najadłem się tym demem, ale nawet dobrze nie posmakowałem, ale to już inna bajka i mam pewien mały plan muszę tylko gnyska złapać, ale to jak będę w pracy, bo ja zwykle mam więcej czasu w pracy niż w domu

 

Przykro mi to mowic ale to tak jest jak wydaje sie pol gry a nie gry. Dobre gry same sie obronia i zdobeda fanow :) i nie ma co narzekac ze nikomu sie niechce grac w niedokonczone gry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No własnie narzekanie było na coś innego, że nie udało się tam komuś w czasie testów zagrać - w niedokończoną grę ;)

 

Co do NPC, to błąd jest przecież zgłoszony: http://bugtracker.almora.pl/index.php/bugi/view/id/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mowic ale to tak jest jak wydaje sie pol gry a nie gry. Dobre gry same sie obronia i zdobeda fanow :) i nie ma co narzekac ze nikomu sie niechce grac w niedokonczone gry .

 

No właśnie sens w tym, że ja na to nie narzekam, tylko gracze narzekają że serwer nie stoi, mimo iż jak stoi to nie wchodzą na niego :) Just beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dobra, na razie zamykam temat bo i tak o błędach już nikt nic nie pisze, a gdzie zgłaszać w razie czego wiadomo - jak będą kolejne testy, to się temat otworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...