Skocz do zawartości

((SEN NA JAWIE))


Rekomendowane odpowiedzi

(sen na jawie)
((oniryczna gra przygodowa))
(((co się dzieje po śmierci.dokąd się udajemy.kogo możemy spotkać po tej drugiej stronie.czy możemy jej zaufać)))

((((O))))
(((((2.8)))))

((((((JPNSTCHE i Re§ZTa))))))

((((((O)))))))
(((((((O))))))))


18+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Może ją ściągnij?

 

Jak przejść plansze z zimowym piekłem? Początek sam

 

Bytx wycenił tu widzę po screenach gierkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Chodziło mi o styl tematu po obejrzeniu screenerów zobaczyłem że to gra Japanstache

FAJNIE, ŻE WYSTAWIŁEŚ 4/5 PO SAMYM ZOBACZENIU "screenerów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie mam czasu na długą recenzję, więc rzeknę tylko, że dyzmek naywyraźniey postanowił obrać nowy kierunek i w nadziei znalezienia własnego stylu wziął kurs na Wulgarlandię.

Ale na nic wyrazy rynsztokowe, gdyż coorvy, hooiye i teksty typu "moczowodzie bez animacji ruchu" :D gry automatycznie nie poprawiają.

 

Jednakże dyzmek wykazuje także rosnącą zdolność do tworzenia fabuły bardziej skomplikowanej niż Uratuj Świat. Ciekawym, co też w czwartej części nam zaserwuje. Być może nawet... nie śmiem marzyć!... nowy tekst pod klawiszem F1? Zamiast pojawiającej się stale tej samej zapowiedzi Seida 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość prosto od Dyzmka Dyzmackiego, twórcy epickiej serii Seid(nieco podupadlej nadmiarem wulgaryzmow, ale to sie zmieni!) oraz Pac Man Revenge!

 

Oto Dyzmek Dyzmacki aktualnie pracuje nad Pac Man Revenge 3! Korzystając ze znanego mu osobliwego i oryginalnego stylu graficznego 'dyzmart' wprowadza gracza spowrotem w historię żółtego krążka znanego z 1 części tej gry. Generalnie w grze będziemy mogli poruszać się zarówno żółtym jak i niebieskim bohaterem.

W czasie przerwy między tworzeniem kolejnych części nasi bohaterowie nauczyli się strzelać w oba kierunki! Lewo i Prawo! Do wszystkiego dochodzi również nowa muzyka, nowe dźwięki, i zupełnie nowa grafika z nowymi przeciwnikami! Zwalczmy moce ciemności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...