Skocz do zawartości

Gmclanowe sny


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Albo search sie zepsul albo usuneli temat, wiec zakladam nowy ; )

 

Dzisiaj mialem ciekawy sen, do teraz mam po nim lekka paranoje:

Eychodze sobie z supermarketu, strasznie pozno bylo, i sklep byl jakis dejavu, ktory we wszystkich snach ze sklepem mialem, i czekam az mama wyjdzie po zaplacie, a tutaj nagle jakby slonce wstaje, tylko ze troche szybko, i tylko 90 stopni od ksiezyca. Zastanawialem sie co to, i usiadlem na ziemi patrzac na wielkie siatlo na niebie, wszyscy spali, prawdopodobnie tylko ja je widzialem. Robilo sie coraz ciemniejsze, albo przynajmniej mniejsze, i lecialo do gory parabola -x^2. Nagle na samej gorze paraboli zgaslo na jakis czas, lecz nie za dlugo i w tym momecie slysze strasznie glosny pisk, jakby bomby ktos spuszczal, tylko O WIELE glosniejszy, a swiecaca kropeczka zaczela niesamowicie szybko spadac w dol, po czym nastapily potworne wstrzasy wraz z wybuchami, tak z 5.

Nigdy w zyciu nie widzialem meteorytu czy asteroidy, ani nie pamietam bym ogladal jakies filmiki, ale po malym researh, dowiedzial sie ze mniejwiecej tak sie one ukazuja na niebie. Tego samego dnia niedaleko bylo trzesienie ziemi, 2.costam, wiec dosyc male. Rozumiem ze sny to powiazania mysli w podswiadomosci itd, ale skad takie cos?

Nie wieze w koniec swiata ani nic, ani w wizje przez sen, chyba ze te biblijne, ale takie sny podwazaja moje mysli. Sny to ciekawa rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@up - trolling :P nie na temat :P

-------------

@topic

Ja kiedyś miałem taki sen, że mnie wilkołaki w trumnie niosły :D Ale to było daaaaaaaawno, bo jak jeszcze do przedszkola chodziłem... Pamiętam, że miałem tak po obejrzeniu ekranizacji "Akademii Pana Kleksa" :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dzieci, które jeszcze ssą cyca, podniecają się tym?

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie jedzenie prawie że podnieca. :P

 

A ja ostatnio miałem strasznie długi sen. Śniło mi się, że wybuchła 3 wojna światowa, ale nie chce mi się opowiadać szczegółowo. Ale działo się sporo. Sen był serio niezwyczajnie długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najdziwniejsza historie ze snami to mialem kiedy przez dwa miesiace mi i takiej jednej slicznej kobiecie co noc snilo sie praktycznie to samo. Mowie wam, masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ja najdziwniejsza historie ze snami to mialem kiedy przez dwa miesiace mi i takiej jednej slicznej kobiecie co noc snilo sie praktycznie to samo. Mowie wam, masakra.

Mi też się wtedy śniło jak ownie w CS'a, dobrze to pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 3 dni pod rząd miałem świadomy sen(!). W jednym śnił mi się jakiś mecz (chyba Polska vs Lech Poznań, który okazał się Niemcami, co mnie totalnie w czasie dnia zwaliło z nóg), w drugim koleżanka z klasy, a 3 niestety nie pamiętam :( Możecie nie wierzyć, ale ja bardzo często miewam świadome sny, chociaż nie praktykuję tego ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jakby Ci to opisać, pewnie jak byś miał to byś się zorientował ;P Ale taka jedna pewna rzecz, to robisz co chcesz (dokładnie), Ty tam ustalasz zasady, masz - w zasadzie - pełne, racjonalne myślenie.

 

E: Bo w normalnym śnie, np. jak pojawi Ci się goryl w drzwiach frontowych i zatańczy w korytarzu, to będzie to dla Ciebie jak najbardziej normalne. A w świadomym śnie on Ci się nawet nie pojawi, bo Ty go akurat nie chcesz, tylko wymagasz czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wystarczy po prostu o tym cały czas myśleć, i najlepiej to się nie ruszać, ani nie wykonywać żadnych ruchów (bo to bardziej pogłębia sen). Ja jeszcze do tego (nie wiem jak, ale jakoś tak wyszło) wyćwiczyłem sobie, kiedy chce się obudzić (taki mam odruch jakby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...